Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מוצאים שעון שאבד (בבית)?

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 4754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנתיים איבדתי שת השעון האהוב עלי, אני בטוח שהוא אבד בתוך הבית. חיפשתי שעות ולא מצאתי. מכיוון שגם לא מצאתי פלאפון אחד שלי, התחלתי לחשוד בביביסיטרית והפסקתי לחפש. עכשיו, שנתיים אחרי, במקרה מצאתי את הטלפון החסר בבית. עכשיו נראה לי שגם השעון נמצא בבית ולא נגנב.

אבל איך מוצאים אותו ???

למי שיש רעיון מעניין / מקורי / אמיתי אני אשמח לשמוע.

חברים, השעון יקר לי, בלי בדיחות בבקשה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם איבדת את השעון, איך אתה יודע שחיפשת אותו שעות ? שהרי לא היה לך שעון ! :p

דבר שני, כמות הדברים שמוצאים כשעוברים דירה פשוט מדהימה, מומלץ בחום !

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי צחוק - היפנוזה. מכר איתר ככה כמה אלפי דולרים שנעלמו בבית.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, כמות הדברים שמוצאים כשעוברים דירה פשוט מדהימה, מומלץ בחום !

לחתול הפושע שלי יש קולר. בוקר אחד אני מתעורר, נותן ליטוף למיני-טיגריס ופתאום קולט שהקולר שלו איננו. זוגתי ואני הפכנו את הבית בניסיון נואש למצוא את הקולר, שכמובן העלה חרס.

לפני שבועיים עברנו דירה. בשניה שהמובילים העמיסו את המקרר שלנו על המשאית, קלטתי משהו משתלשל מהמנוע שלו. עליתי למשאית לבדוק מה זה, וכמו שאתם בטח מבינים, מסתבר שהפושע במהלך אותו הלילה נכנס מאחורי המקרר והסתבך עם הקולר שלו באחד הצינורות של המנוע. כנראה באמצעות הגמישות האופיינית שלו הוא הצליח להשתחרר, והקולר נשאר תלוי על הצינור עד שעברנו דירה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מתקשרים לשעון?!

כנראה שהשעון שלו איבד את הפלאפון

כי הוא מצא פלאפון...

:-D

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהילדים היו קטנים מאוד הם היו זורקים על דעת עצמם את מפתחות הרכב לזבל, למדתי לסגור טוב את הארון עם הפח ולהעלים פחים מכל מקום אחר. אז מצאתי את המפתחות והשלט באסלה...

אבל זה לא המצב עם השעון.

יש הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים שעון מעורר וכשהוא יצלצל תדע איפה הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...