Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין HTC DESIRE HD לבין HTC DESIRE

High Octane
שימו לב! השרשור הזה בן 4732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רציתי בבקשה חוות דעת לפה ולשם, לגבי שני המכשירים הנ"ל.

בדקתי ב ELINE, המחיר של ה DESIRE הרגיל הוא 1885 ש"ח, שזו גרסא אנגלית והאנדרויד הוא 2.1, כדי לקבל אותו עם צריבה ל 2.2 ועברית המחיר שלו יהיה 2134 ש"ח.

לעומת זאת HD מגיע במחיר של 2315 ש"ח , שזה כולל את האדנרויד 2.2 עם מקדלת בעברית אבל הממשק באנגלית.

רציתי לדעת עד כמה קשה לעדכן את הגרסא לעברית מלאה בשני המכשירים? באתר החנות מזהירים כי זה יכול לפגוע במכשיר וכד'..

האם מישהו התנסה עם אחד מהם ויכול להמליץ?

הHD לא גדול מידי לכף היד? נוח לעבודה?

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, עזוב את ELINE.

אם אתה רוצה לרכוש HTC תסתכל ב http://www.androidstore.co.il

בעל האתר הוא מנהל פורום אנדרואיד בארץ ובחור ממש סבבה, ולא בא לעבוד עליך עם אחריות שלא קיימת ועברית בתשלום כמו ELINE.

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פלאפון עם אותו גודל כמו הדיזייר HD ולחבר יש את הדיזייר HD ודווקא אין לי שום בעיה איתו מבחינת גודל,בהתחלה קצת לא נוח אבל מתרגלים וכשאתה תרצה לצפות במשהו אתה תהנה יותר ממסך קטן.

יש לו מסך איכותי עם מעבד טוב וזיכרון טוב,מצלמה 8 מגה פיקסל מצלמת לדעתי מעולה ביחס לפלאפון.

עובד מהר עם אנדרואיד 2.2 (בקרוב שמעתי יצא 3.0 ) רמקול קצת חלש אך זה שטויות (מבחינת חבר שלי)

לדעתי שווה כל שקל.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן, האנדרואיד 3 למיטב ידיעתי הוא רק לפאדים למיניהם לא לפלאפונים.

אנחנו נסתפק ב2.3:-)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההמלצות.

לא הבנתי מה הבעיה עם ELINE? האם הם לא אמינים?

יש לי אופציה להזמין מחול במחיר של 300 שקל יותר זול מאשר זה באיליין, השאלה אם זה שווה את זה..

אשמח לחוות דעת על החנות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס ל http://www.iandroid.co.il ותחפש שם חוות דעת על החנות.

חברה שלי הלכה לקנות מכשיר בחנות שלהם בחדרה. דבר ראשון, מוכרים לך רק את המכשיר. כל דבר אחר שאמור להיות בערכה כמו כרטיס זכרון, עולה עוד כסף. רוצה עברית? תשלם עוד כסף.

האחריות שלהם היא פיקטיבית לגמרי. אם אתה קונה שם מכשיר ולא שם עליו את העברית שהם מציעים לך ב150 ש"ח אז אין לך אחריות. ועוד מחתימים אותך על טופס בעברית אילגת עם שגיאות כתיב שמצהיר שאתה מוותר על האחריות.

בקיצור, יש מקומות טובים יותר לקנות בהם סמארטפונים.

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המעבד של ה-DESIRE HD זה הדור השני של הSNAPDRAGON לכן למרות שהוא באותו תדר של 1GHZ הוא יותר מהיר ויעיל. (45NM).

בנוסף יותר זכרון, 768 לעומת 512 ויותר זכרון אחסון לאפליקציות 1.5GB לעומת 512MB.

קיבולת הסוללה של הDESIRE יותר גדולה 1400 מול 1230, זה אולי היתרון היחיד אבל צריך לזכור שהHD יעיל יותר וחסכוני כך שזה פחות או יותר מתקזז ומביקורות ברשת אין בעיות איתה.

"HTC Desire HD is the first phone to use the 1 GHz MSM8255 Scorpion processor. This second generation Snapdragon processor uses a low-power 45nm process technology for higher integration and efficiency, and more than doubles the performance of the GPU. This allows for longer talk and standby times than the original HTC Desire even with a smaller capacity battery. Phone start-up time has also been improved from more than 40 seconds to around 10 seconds."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי באמת אלך על ה HD,

אני בעקרון מהצפון, והייתי רוצה לבוא לחנות לקחת ולא לקבל בשליחות.

מי נותן האחריות בELINE? ומי ב VMOBILE?

לדעתי החנויות עצמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת סמארטפונים או מכשירים רגילים?

ELINE מתנערים מאחריות במידה ואתה לא לוקח את כל מה שמציעים לך כמו שכתבתי.

המחיר הזול לכאורה הוא בלי שום תוספת שהיא, ככה שבסוף אתה מוסיף עוד 300 שקל לפחות על דברים שהיית אמור לקבל בכל מקרה.

seek DHD elsewhere

Kawasaki Versys !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...