Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה בעצם? (מירוצי כביש לסוגיהם)

מיפלנצת
שימו לב! השרשור הזה בן 7234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בו נדמיין לרגע עולם שבו יש אופנועים בדיוק כמן כאן, אבל אין מירוצים רשמיים, במסלול.

ונניח לרגע שמישהוא היה עולה על הרעיון ומקים מרוצים.

מה הייתם רוצים לראות?

לי אישית עולות שתי תשובות לראש:

האחת- הכי מהיר שיכול היות - טובי הרוכבים, על כלים של מיליון דולר האחד, בלי שום קשר לכלים שמסטובבים על הכביש. פשוט חיות המירוצים הכי טובות שהטכנולוגיה יכולה לייצר.

אז כזה יש, פחות או יותר - MotoGP. נהדר.

והשני? הייתי מן הסתם רוצה לראות מה טובי הרוכבים יכולים לעשות עם הכלים שיש בכביש, בשינויים מינימלים. תחרות בין היצרנים מי מוכר את הכלי הכי מהיר לכביש.

גם כזה יש- מירוצתי סטוק\סופר סטוק.

אבל מה הפואנטה בסופרבייק\סופרספורט?

אופנוע שנראה כמו וחולק את השם של מה שאני יכול (אם אני ימכור את נשמתי וגופי לשטן, אולי) לקנות בסוכנויות? בשביל מה זה טוב?

הרי אין יותר מדי קשר בין האופנוע בסוכנות לסופר בייק, חוץ משם, צורה ושלדה.

משחקים בנדמה לי.

אולי מישהוא יכול להאיר את עיניי? איך קרה שמין שעטנז מוזר כזה הוא הקטגוריה השניה בחשיבותה, יש שיגידו הראשונה, בעולם מירוצי האופנועים?

p.s

לא ישנתי איזה שלושים שעות, כך שאם אני מקשקש, זה לא אשמתי.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוניות יש פורמולה 1...הכי טוב שהטכנולוגיה נותנת.

יש מירוצי N, למכוניות סטוק (עם שינויים מינימליים)

ויש את כל מה שבאצע פחות או יותר:

WRC (ראלי) המכוניות נראות כמו הסטוק, אבל הקשר ביניהן הוא כמו הקשר בין מחט ותחת.

אפילו מכוניות הדראג המהירות בעולם, FUNNY CARS, נראות פחות או יותר כמו סטוק.

אז כן, זה כנראה מה שכולם אוהבים - לשחק בנדמה לי.

...או שפשוט זה מה שגורם למכוניות להימכר יותר טוב :idea:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצי הסופרבייק באמת ללא קשר למציאות, גם האופנועים הם יחידות הומולגניה שיוצאים באיזה 50 יחידות וכולן למרוצים ושונות מההתחלה מהמקור, וגם ההגבלות הלא טבעיות על

ה-4 צילינדרים.

לעומת זאת הסופרספורט הם יותר כמו הסופר סטוק במובן של הרבה יותר חלקים סדרתיים,כמו שלדה סדרתית לחלוטין, ועוד כמה ירקות.

למה אתה חושב הנינג'ה 6 ,R6,CBR600RR,והסוזוקי הגיעו לרמות שלהם כיום?

רק כי אתה חייב בסיס גבוה יותר למרוצים , כך הכל בסדרתי.

שים לב למשהו בסיכון , הסופרמוטרדים. עם כלי של טרה-מודנה,NOX וכדומה כשעדיין אין מגבלות חמורות הכלים נהיים יותר מדי כמו הסופרבייקס, ללא קשר למציאות.

אדום! רק אדום!!!!

מה אין במלאי?

רק Kתום !! רק Kתום !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר בין מחט ותחת

בשניהם יש חור...

:p

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ספורט - ובראש ובראשונה - זה תחרות בין בני אדם - היינו הרוכבים - נכון - יש שם הרבה שווק, וענינים של החברה "האם", אבל לתת לאלופי העולם במרוץ GP לרכב על מה שאני ואתה יכולים לקנות............

זה נשמע כמו בדיחה גרועה........

זה פשוט ישעמם אותם.

אם כן, לדעתי , ה MOTOGP נחשב הכי הכי בגלל הרוכבים כמו - אם לא יותר - בגלל האופנועים

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...