Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קיה סול - המכונית שהתחפשה לרובוטריק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסול שייכת לדור החדש של רכבי קיה - איכותית יותר, מעוצבת יותר, מודרנית יותר וכמיטב האופנה גם לא ממש קולעת לקטגוריות המוסכמות

של עולם הרכב. האם זה אומר שהקיה סול שייכת לקטגוריה הבכירה של עולם הרכב?

שני חברי מערכת יצאו לטיול עם הרובוטריק של קיה וגילו שמספרים זה לא הכל בחיים.

מבחן דרך - קיה סול

Kia_Soul-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חביב, מאוד מתאים למשפחות קטנות, אני דווקא אהבתי אמי ואשתי ממש התמוגגו מהעיצוב ומתא הנוסעים. אם הוא היה מגיע עם תיבת ההילוכים שבפורטה הוא היה אפילו טוב יותר ואולי אפילו היינו רוכשים אחד.

לא התייחסתם לעניין התמורה למחיר. בפחות מ-120 אלף שקלים מקבלים רכב עם רשימת איבזור מלאה שלא מחסירה כלום.

לתנוחת הנהיגה אני דווקא התחברתי. זה מאוד נוח לשבת כשבברך נוצרת זוית של 90 מעלות, לדעתי אין יותר נוח מזה. גם את עניין המרווח הטוב במושב האחורי לא הוזכר.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט רכב חביב. לדעתי, עם מנוע קצת יותר חזק ו/או תיבת הילוכים קצת יותר ביצועיסטית הוא היה מרגיש אחרת לגמרי.

התמורה למחיר היא נושא קצת בעייתי. מצד אחד, באותו הכסף אפשר לקנות פורטה (או אוקטביה DSG, פיאט בראבו) שיהיו הרבה שימושיות למשפחה (אוקטביה, פורטה) והרבה יותר ביצועיסטיות על הכביש (בראבו). מצד שני, הסול מציעה תא נוסעים איכותי (מסתבר שקיה ותא נוסעים איכותי כן הולכים ביחד) ועיצוב חיצוני מרענן.

רשימת האבזור אכן נדיבה אבל ממש לא מלאה. איפה בקרת האקלים המפוצלת? איפה הכיסוי לתא המטען? איפה התאורה לתא הכפפות? איפה מחשב הדרך המתקדם?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מסמפט את הרכב כנוסע (במונית), לא נהגתי. אבל לדעתי ב- 10K פחות היא היתה יותר אטרקטיבית, ומתחרה חשובה בפלח הנכון.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרסומת הכי מגניבה לרכב שיצאה בשנים האחרונות .

http://www.youtube.com/watch?v=kfJnqbudMzs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה נטיה מוזרה לקחת מיקרוואן ולהגדיר אותו כרכב משפחתי. ולפי מה שקראתי וראיתי הוא לא הכי מתאים לסגמנט הזה.

אם זאת מגמה שנראה גם אצל יבואניםפ אחרים - אז תג המחיר נוסק למעלה, מה שאולי ידחף למעלה את מחיר המשפחתיות?

העיצוב חריג אבל בעיני אינו יפה. יותר מיד קופסה, חלונות ממש צרים. יחד עם תיבת הילוכים מיושנת , נוחות סבירה ולא יותר מזה, איכות נסיעה בינונית - אז מה יש פה בכלל?

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה יש פה בכלל כרכב או מה יש פה בכלל בשוק הישראלי ?

בשאר העולם הסול נמכרת במחיר של משפחתית דוגמת הקורולה ויש לה מתחרות רבות, אנשים קונים.

לאחרונה לקחנו סיביק חדשה, היא החליפה קורולה בת 3, הסול הייתה המחליפה המועדפת אך פערי מחיר בינה לבין הסיביק ומועד הספקה מיידי הטו את הכף לטובת ההונדה. 3 חודשים עם הסיביק ואני ללא ספק חושב שנעשתה טעות, הסול שבילתה איתנו שעתיים השאירה רושם הרבה יותר טוב, עיצוב הפנים ואיכות ההרכבה בסול עדיפים על הסיביק ואת זה אני אומר כבעלים של הונדה סיביק 2011.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד אך לא כזה מיוחד. נראה כמו דייהטסו מאטריה.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי התלבטו בין זה לקיוב ובחרו בקיוב בסוף (בקנדה), גם לדעתם וגם לדעתי חסר לסול קצת נשמה... :p (כמובן שאף אחת מהן לא עוברת את ה-60 אלף ש"ח :roll: כך שקל יותר לקנות רכב מצחיק כזה)

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מה יש פה בכלל כרכב או מה יש פה בכלל בשוק הישראלי ?

בשאר העולם הסול נמכרת במחיר של משפחתית דוגמת הקורולה ויש לה מתחרות רבות, אנשים קונים.

גם בארץ היא מתומחרת בדומה למשפחתיות.

מחיר המחירון של סול 1.6 בנזין הוא 117 אש"ח. קורולה 1.6 אוטומט בדגם הלא-ממש-מאובזר עולה 121.5 אש"ח. מאזדה 3 ברמת האבזור הבסיסית עולה 120 אש"ח. אסטרה 1.6 אוטומט עולה 125 אש"ח.

כך שמבחינת מחיר, לפחות על הנייר, היא זולה בהשוואה למשפחתיות דוגמת קורולה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב זה עיניין של טעם והעיצוב הזה לא בדיוק לטעמי. הרכב מהצד מזכיר בסגנון פנדה ששמו לה דלתות של שקודה וחזית של סיריון (החלקים בסדר, אבל השילוב לא ניראה לי מתאים).

אני חושב שאם הגג היה מעוגל ולא כזה כמו שהוא עכשיו הייתי מחבב יותר את העיצוב.

בזכות בית עץ, זה ניראה כאילו המבחן היה בחו"ל :p

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...