Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק 92-98 מספר שאלות

אורי בת-ים
שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין מחפש לי רכב שימצא חן בעיני, ולאחרונה חשבתי קצת על הונדה סיויק בין השנים 92-98.

את האמת שאני לא בררן אם זה אוטומט או ידני, הבנתי שלידניות יש הרבה יתרונות על האוטומט, אבל אשמח לאוטומט במידה ואין לרכב בעיה עם הגיר, ואם ההפרש בצריכת הדלק לא גבוהה.

אם אפשר בבקשה כמה פרטים על הרכב זה יהיה מעולה.

התקציב עד 15K, אם אקנה בפחות, אולי אשקיע את ההפרש ברכב.

יש לי המון שאלות, והרבה פרטים שרציתי לדעת, תודה מראש.

1. האם זה כיוון נכון? כלומר - כדאי לי להמשיך לחפש את הרכב הנ"ל?

2. במה יבוא לידי ביטוי ההבדל בין גיר אוטומט לידני במיוחד ברכב הזה? (צריכת דלק, תיקונים, אמינות וכו'...)

3.האם לדגם/שנה מסויימת מההונדות הנ"ל יש בעיות ידועות שצריך להזהר מהן?

4. במידה וחיפשתי בין כל המודעות וראיתי רכב שנראה לי חיצונית יפה והמחיר בסדר - מה לחפש מפה? איזה טיפולים לבדוק אם הרכב עבר לאחרונה? כמה ק"מ זה בסדר? עד איזו יד לחפש?

5. שוב - אם אפשר לכוון אותי לשנתון מסויים וגיר ספציפי, הכי טוב שאוכל לקנות במחיר הזה. הכי חשוב לי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כיוון גרוע. עבירות מאוד גרועה בשטח בגלל שאין לה הנעה כפולה מרווח גחון נמוך. חוץ מזה שאת אופנוע הים שלך לא תוכל להוריד לחוף. (או במילים אחרות: מה בכלל הכיוון שלך?).

2. גיר ידני יהיה זול יותר לתחזוקה, זול יותר לתיקון, חסכוני יותר בדלק וגם יתן לך ביצועים טובים יותר.

4. חפש את המדריכים של הפורום בשרשור דביק שנמצא בראש הפורום. הם עונים בדיוק על השאלות האלו.

5. שאלות מאוד כלליות שאי אפשר לענות לך עליהן ברצינות.

אם אתה נוסע כל היום בפקקים של נתיבי איילון - חפש רכב אוטומטי.

אם אתה נוסע כל היום בכבישים של בקעת הירדן - חפש רכב ידני.

אם אתה נוסע רק לבית הספר וחזרה - חפש מה שבא לך.

אם אתה לא נוסע בכלל בגלל שהדלק יקר - אל תחפש בכלל.

אי אפשר לייעץ לך ברצינות כשאתה מפזר לנו פירורים של מידע רלוונטי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אבל עזרת לי.

גם התקשרתי לאתר "אוטו", חזרו אלי ואמרו לי שזה לא בדיוק רכב מוצלח ושבמחיר הזה אפשר להביא רכב טוב יותר קרוב יותר למודל 2000 ושההונדה סיויק זה רכב ש"מזוהה עם כל הצער, עם אוכלוסיה מאוד מסויימת".

שוכנעתי. אני אחפש רכב טוב ולא רכב עם פוזה.

סתם בגלל ששאלת (בדרכך העוקצנית/צינית) - אני לא בבית ספר, בטח שאין לי אופנוע ים (הצירוף של "בת ים" ו"הונדה סיויק" כנראה הדליק לך נורה אדומה :) ) ואני מחפש רכב פנאי, כי אולי אני אקבל רכב מהעבודה למהלך היום.

האם סיטרואן קסרה זה כיוון טוב?

(שוב - רכב לשעות הפנאי, צריכת דלק ממוצעת ומטה, נסיעות בעיקר בתוך העיר אבל לא רק, טווח של עד 15K, לא אכפת לי ידני או אוטומט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של הונדה 98 אוטו', חוץ מי זה שהאוטו באמת קצת נמוך (למרות שלי אישית זה לא מפריע אלא לאנשים בעלי מסה גדולה יותר אפשר לומר) הוא באמת נוסע נהדר. הבעיה היא שקשה למצוא הונדות שמורות כי כמו שנאמר זה רכב שמזוהה עם אוכלוסיה מאוד מסויימת.

Clarion CZ500 | Infinity CS6500 | Kicker KX650.4 | JBL GTO 1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מחפש רכב לשעות הפנאי בתקציב כזה אז הכיוון שלי היה סוזוקי סמוראי. או 205gti.

סייטרואן קסרה הוא לא ממש רכב פנאי וקשה לי לראות איזה פאן תפיק ממנו אחרי שתשאיר את רכב העבודה בעבודה. זאת משפחתית שנותנת יופי של תמורה לכסף, והרבה ישראלים לא יקנו בגלל שכתוב מאחורה "סיטרואן" ולא "מאזדה". אבל עדיין, לא הייתי מגדיר אותה כמכונית פנאי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, לא הסברתי את עצמי נכון - הכוונה לרכב לשעות הפנאי. התכוונתי לשעות שאחרי העבודה.

לא ג'יפים. טעות שלי. (לא ידעתי שיש קטגוריה של "רכב פנאי")

אני שמח שאמרת שהוא נותן תרומה לכסף. אז מה עוד אתה אומר לגבי הקסרה? חלקי החילוף לא יקרים? הטיפולים? צריכת הדלק לא גבוהה? אין בעיות כלשהן שאני צריך לבדוק במיוחד (מה שנקרא "מחלות" שדגם או שנתון מסויים סובל מהן)?

אפשר גם להגיב באשכול אחר שפתחתי במיוחד על הקסרה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...