Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה רק אני או שיש הרבה משטרות בדרכים? וגם שאלה על בוחן תנועה

moshe
שימו לב! השרשור הזה בן 7258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור אתמול יצא לי לנסוע בכבישי הצפון בדרך לראש פינה ועוד כמה מקומות יפים.

בדרך אני לא מגזים כל 2-3 ק"מ ישנם ניידות משטרה,שוטר או שניים שעוצרים מכוניות איך שמתחשק להם ודופקים דוחות על ימין ועל שמאל.

האם המצב הוא מצב נורמאלי שכל 2-3 ק"מ תעמוד ניידת ? או שפשוט חסר להם כסף?

ועוד משהו חשוב, למי שמבין בבקשה, נניח מצב שבו יש לי מנוע לא קונבנציונלי מתחת למכסה ובוחן תנועה עוצר אותי, אומר לי לפתוח מכסה אך ...המכסה לא נפתח מפני שיש לי נועלים מיוחדים שרק אני יודע שיש לי אותם,מה קורה אז? האם הוא נותן לי דוח על זה שהמכסה "במקרה" נתקע לי או שהוא מנסה לשבור לי את המכסה במטרה לפתוח אותו (למרות שאני מראה לו שהרכב עבר טסט), או שהוא פשוט מבין את העניין ונותן לי להמשיך בדרכי (סה"כ אוטו סטנדרטי) או שהוא לא נותן לי לסוע ומוריד אותי מהכביש, בקיצור מה קורה במצב כזה?

נצא מנקודת הנחה שהרכב נראה מבחוץ סטנדרטי לחלוטין (אוודי 80 משנות ה - 80).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר תמיד יכול לחשוד בך שהמנוע גנוב או שמי יודע מה אתה מסתיר שם.

אפשרות אחת: הורדה של הרכב מהכביש בגלל 'הבעיה'.

אפשרות שניה: הזמנת חבלן לפתוח את מכסה המנוע או עיכוב הרכב בתחנת משטרה עד לבדיקת המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר תמיד יכול לחשוד בך שהמנוע גנוב או שמי יודע מה אתה מסתיר שם.

אפשרות אחת: הורדה של הרכב מהכביש בגלל 'הבעיה'.

אפשרות שניה: הזמנת חבלן לפתוח את מכסה המנוע או עיכוב הרכב בתחנת משטרה עד לבדיקת המנוע.

תגיד, את זה כתבת על סמך ידע משטרתי וחוקי כלשהו ?

או שיהיה יותר נכון להניח שהמצאת את זה מראשך ?

אני הייתי מהמר על אופציה ב' וחבל ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה ישר מניח שהמצאתי את הכל?

הייתי שוטר מתנ"א בעברי ואלו האופציות העומדות בפני השוטר.

יותר מזה, אם שוטר לא מצליח לאתר מס' שילדה או מנוע ויש לו חשד שמשהו לא כשר - הרכב/אופנוע מקבלים חניה בחינם במגרש משטרתי עד לברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה יכול לעשות זה לנסות...אם הוא מוותר על התענוג של

פתיחת מכסה המנוע אז סבבה, הרווחת. אם אתה רואה שהוא מתעקש

תגיד לו שזה בטח הנועל החשמלי או משהו כזה שתמיד נתפס ואולי עכשיו אם ננסה שוב הוא ייפתח...ואז תשחרר את הנועלים וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר לפתוח לו ולא לחכות שיקרא לחבלן שיפרוץ...

ככה או ככה, בסופו של דבר המכסה יפתח (בכח או במח) ותקבל הורדה מהכביש על מנוע "לא קונבנציונלי", אז עדיף שלפחות לא ישברו לך את הנועלים המיוחדים, ולא יתוסף סעיף של "התנגדות לפתיחת מכסה מנוע" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי עברתי את כל הסרטים שתיארתם.

נכון להיום שוטרים הם באמת כל יכולים ויש להם יכולת להזמין גם את ההיטלר יונגד (בו היו חברים בצעירותם) אם נראה להם שמשהו מסריח.

הם יכולים להזמין חבלן.אם אתם במפגש והם דורשים לדעת מי בעל הרכב ואף אחד לא בא (והם לא יכולים לפתוח אותו בדרך אחרת)-הם טוענים שהרכב חשוד ביטחונית.את שלי בזמנו כימעט פרצו עם לום (הכיסאות נראו כמו פצצות)

הם יכולים לגרור את הרכב (ר' פ"ת).

הם יכולים לעכב אתכם שעות-במיוחד אם אתם מציינים בהתחלה שאתם ממהרים.הם יכולים למנוע מכם זכויות בסיסיות כמו טלפון.הם יכולים לעצור אתכם כולל אלימות-לי עשו את זה בתואנה שחשבו שאני מחבל....

בקיצור-נכון להיום הם יכולים כמעט הכל.מעין SS קטן בשורות המשטרה.

הדרך היחידה היא פשוט-לאשר את המנוע/צמיגים וכו. היום זה לא קשה ותודה לאל ניתן לאשר גם מנוע V8 בחיפושית בסכומים המתאימים (לדוגמה-ג'נט 16 על ראלי עולה 400 שקל.מנוע 2000 לדדרה עולה 200."יצירת"רישיונות לאופנוע שטח שהגיע בקומבינה-600).

בקיצור-זה לא סוף העולם-רק צריך לדעת להיזהר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי עברתי את כל הסרטים שתיארתם.

לי עשו את זה בתואנה שחשבו שאני מחבל....

אתה לא יכול שלא להבין אותם....

בטח זה היה בתקופת הזקן שלך.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...