Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך הוראות הגעה למחר-בסיס "חוות השומר"

ilan 206
שימו לב! השרשור הזה בן 4764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אני צריך להגיע לבסיס "חוות השומר" שנמצא בצומת אילניה צומת אחת לפני צומת גולני. אמרו לי לסוע לתחנה המרכזית בת"א ומשם לקחת אוטובוס לצומת אילניה. הקטע זה שלא יצא לי להגיע לתחנה המרכזית החדשה בת"א אף פעם אז אני לא יודע באיזה קומה לקחת את אוטובוס 385 לכיוון עפולה, איפה זה בקומה וכמה זמן נסיעה זה בערך? עוד משהו שאני צריך זה איך להגיע מצומת אילניה לבסיס עצמו?

נ.ב זה ממש דחוף לי. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קו 835, מקומה 6 בתחנה המרכזית החדשה.

ראה תחנה 31 מתוך לוח התחנות של הקו, שנמצא באתר אגד

http://www.egged.co.il/

כמו כן, אם זו הפעם הראשונה שלך בתחנה המרכזית, ואתה חייל- אל תתקרב, אל תענה, אל תסתכל אפילו על המוכרים בחנויות המוזיקה שיבואו אליך ויגידו "חייל, בוא בוא רגע, יש לנו אחלה מבצע לחיילים"

נסיעה טובה

ללא שם.png

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמן נסיעה - שעתיים בערך.

מצומת אילניה אתה חוצה את הכביש שמאלה לכיוון שער המושב, תעלה בעלייה עד למגרש כדורסל של המקום.

אפשר לדעת מה מטרת הביקור?:-)

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...