Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר להונדה ג'אז

dduck
שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום הנכבדים.

קודם כל אבקש להודות למי שעזר לי ברכישת רכבי החדש (המופיע באוטאר שלי).

מדובר על הונדה ג'אז, שנת 2006, עם 80,000 ק'מ, שנרכשה לא מזמן, ובבדיקה התגלה מצבר חלש. היום בבוקר, בגשם, הוא כבר לא הניע לי, החלונות נסגרו בקושי, והגיע הזמן להחליף מצבר.

משיחות קצרות עם כל תוצאות החיפוש "מצבר ישיר" בגוגל, קיבלתי הרבה מידע - אשמח להארות והערות:

1. הונדה ג'אז בעלת מצבר קטן ו"מיוחד", ולכן יקר יותר. הוצע לי מצבר ב-460 שקלים שלא מתאים לה בדיוק - 45 אמפר, ומצבר ב-580 שקלים - "מקורי" 40 אמפר. מה חברי הפורום אומרים?

2. התקשרתי לאחר חיפוש בפורום למפורסם מכולם, ושאלתי - הוא מבקש סך של 740 שקלים עבור מצבר של בוש, עם 24 חודשי אחריות.

כל עזרה או תגובה תתקבל בברכה.

תודה רבה

הילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן אצל רוב המשווקים מסיבות שאיני מעונין לפרט, המחיר למצבר זה יקר יחסית לקיבול הקטן שלו (יותר אפילו ממצברים בעלי קיבול גבוה יותר)

בטלרון תימחרנו זאת בהתאם לקיבול, מחירון מומלץ לצרכן לצרכן כולל מעמ 848 ש"ח לפני הנחה כמו 45AH, ולכן אם קצת מאמץ תמצאי מחיר טוב

בידקי מחירים של מצברי VARTA או POWERUP או STARTUP - כולם מתוצרת VARTA

אגב גם מצבר בוש שהוצע לך הוא בעצם מתוצרת VARTA

אם את מסתבכת פני אלי למייל [email protected]

יום טוב

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המידע. אנסה לתפוס אותך מחר.

לגבי המחיר - כולם כותבים: "לפני הנחה", ואני באמת לא מבינה למה פשוט לא נותנים מחיר סופי. המצברים שנתנו לי אינם מחברות שאני מכירה (מלבד בוש, אבל ברצינות - יש לי תנור כזה ומכונת כביסה כזו, לא מצבר כזה).

אשמח לקצת יותר פרטים אם יש למישהו.

אשמח גם למחירים ריאלים של המצברים - מחירי שוק ולא מחירים לפני הנחה. כמה אני צפויה לשלם?

כמו כן, בשל היותי אנטי-תזה למוסכניק השכן, אין לי שום ידע (או רצון) להחליף את המצבר לבדי, אז אשמח לקבל פרטים בעבור מקומות שגם מוכרים (גם אמינים) ןגם מתקינים - ועדיף בבית, כי הרכב לא מניע לי כרגע.

שוב תודות.

הילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את מהמרכז, תנסי את "איציק מצברים":

http://www.mazberim.co.il/

למיטב ידיעתי, הוא גם מגיע עד לבית (חבר שלי הזמין אותו לפני חודש).

המחירים שלו לדעתי לא יקרים, אבל, בגלל שיש לך עסק עם המצבר של ג'אז, תצייני בפניו ( או כל בעל מקצוע אחר), במדובר במצבר לג'אז.

הם כבר יודעים..

VOLTA

VARTA

שנפ

אלה המצברים שכדאי להתמקד בהם, ובנוסף, לתקופת האחריות יש חשיבות (וגם מחיר).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המחירים שכתבת שהוצעו לך כוללים גם מע"מ (שהוא עוד 16%)?.

המחירים שהוצעו לך הנם טובים גם אם יש להוסיף להם (נראה לי שצריך להוסיף) 16% מע"מ.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...