Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה פריוס שנת 2008

tamirben
שימו לב! השרשור הזה בן 3840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב משפחתי, תקציב של 100,000 ש"ח, מעט גמיש.

מאוד חשוב: חסכוני בדלק (בעיקר בנסיעות עירוניות) ואמין.

הוטל וטו על רכבים מתוצרת גרמנית ו/או קונצרן גרמני, אבל זה פחות קריטי כי אני די נעול על יפניות.

אפשרויות:

1. טויוטה פריוס 2008 - אפשר להשיג הן מליסינג והן מפרטי. יש חיסרון בעיניי שזה אי-יכולת לבטל את כרית האוויר של הנוסע (תינוקות במושב הקידמי). וגם בגלל מקום מגוריי קשה לי להשיג נסיעת מבחן על הרכב הזה.

2. הונדה סיביק היברידית - יותר חזקה מהפריוס בנתונים, אבל הטויוטה קוטפת יותר מחמאות. גם את הרכב הזה אפשר להשיג מליסינג, אולם פחות נפוץ כיד פרטית.

3. הונדה אינסייט 2010 - מליסינג, מציעים לי אותה בפחות מ-100,000 ש"ח עם טסט לשנה והתחייבות לקנות את הרכב בעוד 3 שנים (לקנות את הרכב תמורת צ'ק מזומן, לא לבצע טרייד אין לרכב חדש).

4. טויוטה Space verso - רכב חדש מהניילונים. החיסרון: חתול בשק. דגם חדש לחלוטין, ללא ביקורות ומבחני נסיעה בארץ וגם באתרים בחו"ל לא מצאתי הרבה מידע לגביו.

אשמח לשמוע המלצות ודעות, בעד ונגד, על הרכבים הנ"ל (או אחרים אם אתם חושבים שהם מתאימים).

תודה,

בן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב היברידי אחת העלויות שיכולה לצוץ הינה עלות החלפת סוללות.

כמו שאתה יודע עם הזמן החולף הסוללות מאבדות מהיכולת שלהן להיטען ולכן כדאי להחליפן.

תבדוק מה העלות ומה פרק הזמן שצריך להחליפן. [בין שנתיים לחמש ואפילו 7 שנים תלוי באופן השימוש והטמפרטורות בסביבת העבודה.]

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב היברידי אחת העלויות שיכולה לצוץ הינה עלות החלפת סוללות.

כמו שאתה יודע עם הזמן החולף הסוללות מאבדות מהיכולת שלהן להיטען ולכן כדאי להחליפן.

תבדוק מה העלות ומה פרק הזמן שצריך להחליפן. [בין שנתיים לחמש ואפילו 7 שנים תלוי באופן השימוש והטמפרטורות בסביבת העבודה.]

שוב, אין צורך בהחלפת סוללות בפריוס.

הסוללות מחזיקות לפחות כמו המנוע והגיר, לפי נתוני העבר ולפי הצהרת היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם אתה חושב לרכוש רכב מחברת ליסינג, חפש בחברה שמבטיחה לרכוש ממך את הרכב בעתיד (ולא משנה איזה רכב זה). לגבי הדגמים שפירטת, המכוניות ההיברידיות מורכבות מעט יותר ממכוניות הבנזין, ולכן חשוב שתקבל אחריות על המנוע ואם אפשר גם על הסוללה של הרכב.

טויוטה ספייס ורסו הוא רכב חדש לגמרי, סביר להניח שהוא יהיה אמין כמיטב המסורת של טויוטה, אך עדיין, מדובר ברכב חדש שאיננו יודעים כיצד ימוצב ומה תהיה רמת הביקוש שלו והשוק שלו בעתיד. הפריוס, סיביק ואיסייט – מכוניות טובות. האינסייט נחשבת לקצת חלשה יותר מבחינת ביצועים מהשתיים האחרות, אך חשוב שתיקח אותן לנסיעת מבחן ותתרשם גם מהמרחב הפנימי, סביבת הנהג ומצב הרכב.

קח בחשבון שהשוק של מכוניות היברידיות בישראל הוא עדיין קטן, כך שייתכן ותתקשה למצוא מבחר גדול מהן.

כל טוב!

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בבדיקות שערכתי לפני הקנייה:

הפריוס מציגה את הצריכה הדלק הגבוהה ביותר מבין המתמודדות,בהתחשב בזה שהפריוס היא הברידית אמיתית(מנוע חשמלי לחוד ובנזין לחוד ולא אחוד כמו בהונדות).

הדגמים הראשונים של פריוס הציגו אמינות של המערכת ההיברידית שאר המכלולים(חוץ מבלאי של בלמים שמן ומשאבות...) ליותר ממליון ק"מ בחו"ל.

אני אישית ראיתי את הדגמים והגימור יותר טוב בפריוס,עדיפות לדגמים החדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

בפריוס יש אחריות של 8 שנים או 150 אלף ק"מ על המערכת ההיברידית והסוללות, ככה שבינתיים אין לך כלכך מה לדאוג.

מבחינתי אני יכול לומר לך, הפריוס הכי חסכונית, הכי חזקה, והכי גדולה מבין ההיברידיות, וזה מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לפירוט על החלפת סלים פגומים .

אפשר לדעת מה ההבדל בין אחוד לנפרד ( אינסייט מול פריוס) ?

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

תבדוק אתר שלי בשם priusrebuilders שם תקבל מידע מפורט

על איך לפרק ולהוציא המצבר ההיברידי שלך

אנחנו מצעים אכשיו מצבר היברידי טויוטה פריוס דור שני אם אחריות לשנה

במחיר של 2,800 ש״ח

המצבר אחרי בדיקה מקיפה וחידוש וטעינה

המספר שלי 0509799934

If at first you dont succeed

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב החלפת סלים פגומים לא יפתור הבעיה בגלל

שהמצבר חייב לביות מאוזן מכל הבחינות גם בamp בכל סל

כך שהחלפת סלים בודדים יתן מצב שחלק מהסלים יהיה חלש יותר

במצב כזה המצבר ידרדר מהר ויפסיק להיות שימושי אחרי תקופה קצרה

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפריוס יש אחריות של 8 שנים או 150 אלף ק"מ על המערכת ההיברידית והסוללות, ככה שבינתיים אין לך כלכך מה לדאוג.

מבחינתי אני יכול לומר לך, הפריוס הכי חסכונית, הכי חזקה, והכי גדולה מבין ההיברידיות, וזה מניסיון.

לי יש פריוס 2010 דור שלוש

האחריות בדור שלוש חמש שנים

ב 100K ניתן לדעתי להשיג דור שלוש עם מנוע 1.8 ליטר (במקום 1.5)

לי יש כמעט 70K והרכב נהדר 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מצעים אכשיו מצבר היברידי טויוטה פריוס דור שני אם אחריות לשנה

במחיר של 2,800 ש״ח

המצבר אחרי בדיקה מקיפה וחידוש וטעינה

המספר שלי 0509799934

אני בדיוק עומד לקנות רכב משומש ואחת ההתלבטויות שלי לגבי הפריוס הייתה החשש ממחיר הסוללה, אם זה המחיר האמיתי אני בהחלט ישקול בחיוב גם את הפריוס .

אודה לך אם תוכל לענות על מס' שאלות שבודאי יעניינו אנשים נוספים.

1. האם המחיר כולל גם התקנה?

2. האם זה סוג של מחיר היכרות או מחיר קבוע?

3. האם המצבר חדש ומקורי ,משופץ או חליפי ?

4. האם אתם מוכרים גם מצברים לסיויק היברידית?

ושאלה נוספת -כמה שידוע לי אין בארץ עדיין פריוסים (או רכבים היברידיים באופן כללי) שיצאו מאחריות למי אתם מוכרים כרגע את המצברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה נוספת -כמה שידוע לי אין בארץ עדיין פריוסים (או רכבים היברידיים באופן כללי) שיצאו מאחריות למי אתם מוכרים כרגע את המצברים?

אופס טעות שלי לגבי האחריות. לא לקחתי בחשבון שהיא מוגבלת גם בק"מ ולא רק בשנים, אז אכן ישנם רכבים שיצאו מאחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם המחיר כולל גם התקנה?

2. האם זה סוג של מחיר היכרות או מחיר קבוע?

3. האם המצבר חדש ומקורי ,משופץ או חליפי ?

4. האם אתם מוכרים גם מצברים לסיויק היברידית?

המחיר לא כולל התקנה . התקנה עולה בסביבות ה800 ש״ח

באתר priusrebuilders יש סרטון די פשוט איך לעשות החלפה לבד

המחיר הוא קצת נמוך מהמחירים שלנו בחו״ל

המצבר הינו משופץ כולל טעינה איזון וציפוי ניקול על החיבורי נחושת

כרגע אנחנו רק עובדים אם טויוטה פריוס

הקונים שלנו הם אלו שנגמר להם האחריות

אנחנו נותנים שנה אחריות

תבדוק האתר שלנו priusrebuilders

בהצלחה

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...