Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה כדאי ללמוד דיאגנוסטיקה?

daniel20
שימו לב! השרשור הזה בן 4813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברצוני להתחיל ללמוד דיאגנוסטיקה,רציתי להיתייעץ איפה הכי טוב ללמוד וברמה הכי גבוה שאפשר?

יש לי מוסך שמוכן לקחת אותי לעבוד שם ולהיתנסות בתחום...

בתודה מראש -דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתך לא פשוטה בכלל.

1. מה גילך?.

2. מה השכלתך הרשמית ומה הרקע שלך ברכב?.

3. מהיכן אתה בארץ?.

יש קורסים שונים וברמות שונות ביום או בערב, בזמנים קצרים וצפופים או בפיזור זמן ארוך,

בקבוצות לימוד או אפילו אחד על אחד עם מורה פרטי.

כמו כן יש גם קורס כזה שמתקיים פה בארץ ועם השלמה והמשך בגרמניה, בליווי המדריךהמקצועי הישראלי.

בקורס טוב לא לומדים רק את כל המרכיבים שבמע' הרכב, ציוד הבדיקה והאיבחון אלא גם צורת חשיבה, ניתוח אנליטי

ושימוש במאגרי מידע מגוונים (גם פורום רכב זה סוג של מאגר מידע).

בהצלחה בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי,תודה לך על התגובה!

שמי דני אני בן 25 מאזור תל אביב,הרקע שלי במכונאות היא בסיסית +,אני מאוד אוהב רכבים וקורא הרבה על הנושא.

אני מגיע מתחום הייטק ,תחום רשתות מחשבים.

אני מעוניין להתחיל ללמוד ממש מרמה נמוכה ולהיתקדם ...

אני וחבר שלי שיש לו מוסך כבר רכשנו סורק תקלות של launch מחברת פטרוטק וחודש הבא אני מתחיל בפטרוטק קורס בסיסי על הסורק תקלות בהיקף של 24 שעות...

משם אני רוצה לתקדם הלאה ...השאלה איפה הכי כדאי ללמוד ,כי אני רוצה תוך שנה להגיע לרמה טובה בתחום דיאגנוסטיקה,האם זה אפשרי?

בתודה מראש דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה, תעודה על הקיר או מייסטר אמיתי? לדעתי אתה מגיע מהתחום הטוב ביותר להתברג ישירות למרכז העניינים בתחום האבחון. לחבר סורק ולקרא קודי תקלות כמעט כל אחד יודע! העניין הוא כיצד להבין ולפתור את הבעיות הקשות יותר שדורשות החלפת תכנה עדכוני וורסיות התמודדות מול מערך מחשבים נישא ברכב. כאן לדעתי יכול להיות לך יתרון גדול.

צור קשר - 0505600081 דורון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...