Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות לnespresso. מאיפה משיגים ?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 4584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

דוד שלי קיבל ממישהו שהגיע מצרפת מכונת קפה של nespresso והשרוולים של הקפסולות נגמרו לו.

הוא מחפש את השחורות. כרגע יש לו אפשרות לקנות בשני שח לקפסולה.

מישהו מכיר יותר זול ? איזור באר שבע, או הזמנה מחו"ל?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קפסולות למכונות נספרסו ניתן לקנות אך ורק מקוריות ואך ורק דרך נספרסו.

מחירים נעים בין 2-2.5 ש"ח ועכשיו נכנס גם ליין של קפה בטעמים (שאני אישית שונא) שהם קצת יותר יקרים.

אתה יכול להזמין אותן ישירות ממועדון נספרסו.

השחורות נקראות ריסטרטו.

יש אפילו קפסולות של אספרסו טהור שעולות 2.5

מה זה "אספרסו טהור" אין לי מושג אבל אשמח ללמוד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של 2-2.5 שקלים הם מחירים קבועים בכל העולם (למעט מבצעים נקודתיים), נספרסו עובדת בשיטה של fixed price גם למכונות וגם לקפסולות, הבדלי המחיר שבכל זאת קיימים בין המדינות השונות הם פונקציה של מיסוי שונה.

גם בהונג קונג שרוול של נספרסו עולה לי בין 2-2.5 שקלים לקפסולה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 א"ג שלי.

נספרסו זה אפל של מכונות קפה - המכונות אמינות, נוחות לשימוש, ומעוצבות, גם הקפה יוצא מעולה, אבל, א) אתה חייב לקנות את הקפסולות שלהם, ב) אין לך אפשרות לכוון את המכונה איך שאתה רוצה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הזמן הגעתי למסקנה שנספרסו זה לא קפה אספרסו אמיתי. אני הבעלים של מכונת Citiz & milk שהיא בעלת יכולת הקצפה בנפרד באמצעות מתקן שמחמם ומקציף את החלב.

הרעיון פה הוא אספרסו ל dummies ובאמת התוצאה היא כוס הפוך תוך דקה וחצי.

הקטע הוא שהקפה, פשוט לא משתווה לקפה שאתה שותה בבית קפה. מכל בחינה שהיא.

מהניסיון שיש לי עם מכונות קפה הקפה הטוב ביותר נוצר ממכונות ידניות ולא מכאלה שעושות את כל העבודה לבד.

בכל מקרה מה שמתחיל כזול (עם מכונת קפה שיחסית זולה) מסתיים יקר עם הקפסולות.

אני שוקל בכובד ראש למכור את המכונה שלי, רק בגלל שהיא לא משתווה לידנית.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות שמכונות קפה נספרסו על הפרק, מבקש לקבל עצה טובה כיצד מנקים אבנית שנוצרת בצנרת של המכונה. יש קפסולות שהכוס מתממלת באיטיות נוראית, ברור שזה בגלל צפיפות האבקה בקפסולה אבל בכל זאת, כל כך לאט. ניסיתי עם מלח לימון ולא נראה שזה עזר. מה אומרים המומחים והמנוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך אפשרות לכוון את המכונה איך שאתה רוצה.

על איזה כיוונים אתה מדבר? כמות מים וחלב? כי בנספרסו שלי (לטיסימה) בהחלט ניתן "לתכנת" את כמויות המים והחלב.

עם הזמן הגעתי למסקנה שנספרסו זה לא קפה אספרסו אמיתי...מהניסיון שיש לי עם מכונות קפה הקפה הטוב ביותר נוצר ממכונות ידניות ולא מכאלה שעושות את כל העבודה לבד.

בכל מקרה מה שמתחיל כזול (עם מכונת קפה שיחסית זולה) מסתיים יקר עם הקפסולות.

אני שוקל בכובד ראש למכור את המכונה שלי, רק בגלל שהיא לא משתווה לידנית.

נספרסו מעולם לא ניסו להיות זולים, כשהפרזנטור שלך זה ג'ורג' קלוני, כשאת אלוהים מגלם ג'ון מלקוביץ והבוטיק (שים לב, לא חנות, בוטיק אעלק) שלך ממוקם בכיכר המדינה, אין שום סיכוי שאתה מכוון לקהל היעד שמחפש זול.

מצד שני, הם לא יקרים בצורה קיצונית, מכונות טובות, קפה טוב, מבחר של קפה, זמינות של קפסולות, שרות משלוחים בחינם לכל הארץ (יש הזמנת מינימום סבירה לחלוטין), שרות תיקונים, בקיצור, חבילה שלמה שאתה אולי משלם עליה קצת יותר אבל בהחלט מקבל (לטעמי ולדעתי) תמורה הולמת.

באופן אישי, בחרתי לקנות אותם אחרי שהייתה לי איזה מכונת קפה שיום אחד היבואן פשט את הרגל ואני נשארתי בלי הקפסולות היעודיות, בנספרסו אני מאמין שזה לא יקרה.

למרות כל מה שאמרתי על נספרסו, כשבא לי להתפנק באמת באיזה כוס אספרסו קטן, חזק וסמיך, אני שולף את ה"לה-פבוני" ממקומה על המקרר :-D

la-pavoni3.jpg

מבקש לקבל עצה טובה כיצד מנקים אבנית שנוצרת בצנרת של המכונה... ניסיתי עם מלח לימון ולא נראה שזה עזר. מה אומרים המומחים והמנוסים.

למכונות נספרסו יש קיט מיוחד לניקוי אבנית. באחרות אני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקתם אותה עם הקפה. אני מקסימום משקיע בנס קפה מיובש בהקפאה. כשאני רוצה קפה טוב אני הולך לחבר שמחזיק מכונה של משהו.

אגב, היום יש מודעה בכלכליסט שמציעה מכונה של illy מתנה למי שעושה מנוי שנתי ב 60 שקלים לחודש. נראה לי לא בשמיים בשביל מותג קפה טוב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של 2-2.5 שקלים הם מחירים קבועים בכל העולם (למעט מבצעים נקודתיים), נספרסו עובדת בשיטה של fixed price גם למכונות וגם לקפסולות, הבדלי המחיר שבכל זאת קיימים בין המדינות השונות הם פונקציה של מיסוי שונה.

גם בהונג קונג שרוול של נספרסו עולה לי בין 2-2.5 שקלים לקפסולה.

בארץ המצב לא בדיוק ככה בקניית מכונה, אחרי סקר שוק מקיף והרבה מיקוח קניתי מכונה מתנה לחבר שבכל מקום נעה בין 700 ל790 ב610 ש"ח.

מבחינת קפסולות אין לי מושג (יש לי מכונה ידנית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה כיוונים אתה מדבר? כמות מים וחלב? כי בנספרסו שלי (לטיסימה) בהחלט ניתן "לתכנת" את כמויות המים והחלב.

נספרסו מעולם לא ניסו להיות זולים, כשהפרזנטור שלך זה ג'ורג' קלוני, כשאת אלוהים מגלם ג'ון מלקוביץ והבוטיק (שים לב, לא חנות, בוטיק אעלק) שלך ממוקם בכיכר המדינה, אין שום סיכוי שאתה מכוון לקהל היעד שמחפש זול.

מצד שני, הם לא יקרים בצורה קיצונית, מכונות טובות, קפה טוב, מבחר של קפה, זמינות של קפסולות, שרות משלוחים בחינם לכל הארץ (יש הזמנת מינימום סבירה לחלוטין), שרות תיקונים, בקיצור, חבילה שלמה שאתה אולי משלם עליה קצת יותר אבל בהחלט מקבל (לטעמי ולדעתי) תמורה הולמת.

באופן אישי, בחרתי לקנות אותם אחרי שהייתה לי איזה מכונת קפה שיום אחד היבואן פשט את הרגל ואני נשארתי בלי הקפסולות היעודיות, בנספרסו אני מאמין שזה לא יקרה.

למרות כל מה שאמרתי על נספרסו, כשבא לי להתפנק באמת באיזה כוס אספרסו קטן, חזק וסמיך, אני שולף את ה"לה-פבוני" ממקומה על המקרר :-D

la-pavoni3.jpg

אין לי בעיה מהותית עם הכסף. אם המוצר טוב אני מוכן לשלם עליו את האקסטרה. אני מודע לכך שעל איכות משלמים.

אבל משהו בקפה של נספרסו מרגיש לי כמו פיספוס. אני משתמש בספל כדי לעשות קפה הפוך ופשוט יוצא לי הפוך חלש מידי לטעמי.

המקציף שלהם aerochino הוא מגניב אבל יש יותר מידי קצף. יחס הקצף:חלב הוא לא נכון לטעמי.

בקיצור לא מרגיש לי חווית אספרסו אמיתית. לא מרגיש שאני באמת מקבל את התמורה המגיעה למחיר.

כנראה שאני טיפוס של מכונות ידניות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל משהו בקפה של נספרסו מרגיש לי כמו פיספוס. אני משתמש בספל כדי לעשות קפה הפוך ופשוט יוצא לי הפוך חלש מידי לטעמי.

עברתי בדיוק את אותו קטע!

רק לאחר חודש של ניסויים נפל לי האסימון שאני לא סניף של ארומה ובמקום להכין את הקפה בספל קפה אני מכין אותו בכוס קפה קלאסית של 200 סמ"ק (כמו הכוסות מהסרוויס של אמא/סבתא שלך :lol: ) ומאז הקפה פשוט תענוג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נספרסו משלב פשרה הולמת:

מי שמחפש קפה אמיתי באמת, יעשה כמו גיסי, יזמין פולים לא קלויים מחו"ל, יקלה אותם לבדו בתנור ויוסיף את הקלויים למכונת אספרסו מקצועית שברשותו כאשר זו תטחן אותם, תכמת אותם לפי הדרישה ותקציף לך חלב ישירות להפוך.

מי שמחפש קפה טוב,ממבחר טעמים, קליל ומהיר להכנה, שמשלב גם נוחות וזמינות, ירכוש את הנספרסו!

אני אוהב קפה ונהנה לשתות קפה איכותי באמת (לא זה שמגישים בחנויות הקפה אלא כמו זה שתואר למעלה),

אבל ביום ביום, בבוקר כשאין לי זמן להתעורר ולהתארגן, בצהריים שאני סתם "מרביץ" אחד להתרעננות או בערב כשאני חוזר סחוט הביתה- אני אוהב מאוד גם את הנספרסו.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...