Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך לעשות קורס רענון נהיגה ואין איפה - מה לעשות ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כמעט חצי שנה קיבלתי טופס בדואר שבישר שאני צריך לעשות קורס רענון נהיגה - בגלל שהייתי בתחילת התקופה בחו"ל הטופס נשכח איפהשהו,

למזלי (או שלא?) מצאתי אותו לפני כמה ימים והחצי שנה בה אני דרוש לעבור את הקורס עדיין לא עברה.

התקשרתי למספרי טלפון של המקומות בהם עוברים את הקורס ונאמר לי שפשוט לא ניתן לעשות אותו כרגע מכל מיני סיבות ( משהו בסיגנון הקפאה של העניין או שביתה-אין לי מושג)

מה אני אמור לעשות ? התאריך עוד שבועיים נגמר..

במידה ואני לא יעשה ? למה זה יגרום ? הרישיון בתוקף עד 2012

-קיבלתי את הזימון בגלל שעברו 5 שנים מיום הוצאת הרישיון, אין לי עבירות. (טפו טפו טפו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכים בסבלנות.

כל המקומות האלה שרשומים על הטופס כבר לא רלוונטיים כי הקורסים האלה עברו לעמל ולאו"פ.

רק שבעמל ובאו"פ עדיין לא עושים כלום, אז לא חסר אנשים (כולל אותי) שהמועד שלהם לעשות את הקורס כבר נגמר או עומד להגמר.

מתי שהם יתחילו להעביר קורסים כולם יקבלו זימונים חדשים.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין מישהו:

התקשרו אלי עכשו מ"עמל" , ועידכנו אותי שבתחילת אפריל כבר אמורים להתחיל אצלם הקורסים.

וכמובן שזה עולה קצת יותר מ200 ש"ח :lol: (210-220,לא זוכר בדיוק)

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות דחיית העתירה כנגד תוצאות המכרז לקורסי החובה: קורסי "נהיגה נכונה" וקורסי רענון יחודשו בעוד כחודש על ידי האוניברסיטה הפתוחה ורשת "עמל".

שתי הזכייניות החדשות יחלו ברישום נהגים לקורסי החובה בעוד כשבועיים.

הודעת דובר משרד התחבורה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור.

אני עובר קורס כזה בשבוע הבא מטעם הצבא ,האם זה אומר שלא אצטרך לעשות את הקורס אחרי שיהיה לי רשיון אזרחי 5 שנים?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה לשם עדכון -- הזכיינים פועלים כסדרם, אך רוב הסיכויים שלא יישלחו זימונים חדשים לאלו שהיו צריכים לבצע קורס במהלך ה"פגרה" הכפוייה.

פרטי הזכיינים באתר משרד התחבורה.

(רק לשם הבהרה -- ניסיתי להירשם במרץ ואפריל ולא היה עם מי לדבר)

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולק עלייך , אני מכיר אישית מישהי שהיתה אמורה לעבור את זה בזמן הפגרה , וקבלה זימון חדש מלפני שבועיים פלוס או מינוס.

ולגבי ניקו פ. עבר זמן מאז השאלה, רק עכשיו שמתי לב. אם יצא לך לראות את זה אז אתה יכול להיות רגוע, הקורס רענון מטעם הצבא עובד במקביל עם משרד התחבורה, לאחר חמש שנים לא תצטרך לעבור את קורס הרענון. זה נחשב בקורס אזרחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...