Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיונות לתחפושת מקורית לפורים

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 4772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כידוע פורים מתקרב בצעדי ענק, והחלטתי שבניגוד לשנתיים הקודמות שבהן לא ממש התחפשתי, השנה אני רוצה להשקיע בתחפושת.

אני מחפש רעיונות לתחפושת מקורית, רצוי מצחיקה, וכזאת שתהיה יחסית קלה ל"הכנה".

בינתיים חשבתי על להתחפש לאלביס, אבל חלקי התחפושת היחידים שעלו לי לראש הם גיטרה ומשקפי שמש בצורת כוכבים.

הצעות לתחפושות, הוראות הכנה ותמונות יתקבלו בברכה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתחפש לגופה של אלוויס- על האסלה, עם סנדוויץ' ביד.

בגללך ערכתי עכשיו חצי שעה של מחקר לגבי הסנדוויץ'. לעזאזל, זכור לי שקראתי את זה איפה שהוא.

רוצה רעיון מקורי? יש לי אחד.

תתחפש למקלחון.

תצטרך מעין שילדה מאלומיניום (קל משקל) לתליית הווילון (מומלץ בחום שילדה עילית פלוס תחתית- אתה לא רוצה שהווילון יברח לך כל הזמן).

מן הסתם, תצטרך ווילון.

תצטרך לייצר מעין "הילה" (העיגול הצהוב הזה מעל הראש של ישו למשל) ולחבר אליה את הטוש.

היתרון? תוכל להזמין בנות למקלחת, תראה להן את הברז, ותסביר להן שהבי3ה הימנית זה למים קרים...

מצד שני, לך תיסע עם זה באוטו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רעיון מקורי? יש לי אחד.

תתחפש למקלחון.

מצד שני, לך תיסע עם זה באוטו.

אף פעם לא התחברתי ל"תחפושות" האלה, שהן לא ממש תחפושת אלא קונסטרוקציה שלמה שהבנאדם מסתובב איתה 10 דקות, ומיד אחרי שלקח את המקום הראשון- מעיף אותה ממנו ונשאר עם בגדים רגילים למשך היום...

מכיוון שרוב הגולשים כאן הם בגיל צבא והלאה, רצוי לבחור תחפושת נורמלית, כזו שאפשר גם לתפקד איתה במהלך היום (אלא אם מדובר באירוע פורים מחוץ לשעות היומיום).

אני השנה כנראה מתחפש למרקו :-D

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא אבל הוא ביקש מקורי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הרעיונות.

הקטע של המקלחון לא כל כך פרקטי כי אני צריך להסתובב עם התחפושת במשך היום באוניברסיטה, ולא נראה לי שיהיה נוח לשבת עם כל השלדה הזאת בשיעור.

לגבי חליפת הגימפ נראה לי שיהיה לי קצת חם איתה, וסביר להניח שהרוב לא יבינו במה מדובר.

הקונדום יכול להיות רעיון מעניין, אבל איך מכינים תחפושת כזאת?

ולגבי אלביס - יש למישהו רעיונות להכנת התחפושת? גיטרה חשמלית ומשקפי שמש "מגניבים" יש לי בהישג יד, אבל מה לגבי שאר האביזרים (כאשר הרעיון הוא לא לקנות את התחפושת אלא לנסות להכין לבד)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לשים גרביון על הראש עם צמר גפן בתוכו וללבוש בגד בצבע זהה יעשה את העבודה.

על אותו עקרון אני פעם התחפשתי לזרעון - לבשתי בגד לבן וגרביון לבן על הראש. עובד יופי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה רואה את עצמך בתחפשת כזאת?

x30183625.jpg

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לשים גרביון על הראש עם צמר גפן בתוכו וללבוש בגד בצבע זהה יעשה את העבודה.

על אותו עקרון אני פעם התחפשתי לזרעון - לבשתי בגד לבן וגרביון לבן על הראש. עובד יופי :-)

נשקול את זה, תודה על הרעיון.

איך אתה רואה את עצמך בתחפשת כזאת?

x30183625.jpg

אתה שואל בגלל שיש לך תחפושת ספייר? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק יין?סרגל עם אמרה מגניבה בגב?איש שלג עטוף בצמר גפן עם אף מגזר? שלוש פעמים מקום ראשון בבית הספר שלוש פעמים רצוף ונהניתי מההכנה שלהם..מצד שני הייתי בן 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעם התחפשתי לתינוק. לבשתי אוברול מג'ינס, מבית האבות שבו שכנה סבתי ז"ל השגתי חיתול שאותו לבשתי על האוברול, בחנות תחפושות מצאתי מצנפת, סינר ומוצץ ענקי בצבעים תואמים ועל הלחיים ציירתי באמצעות עפרון איפור שלוש נקודות.

זאת היתה אחת התחפושות, אם לא ה-.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק יין?סרגל עם אמרה מגניבה בגב?איש שלג עטוף בצמר גפן עם אף מגזר? שלוש פעמים מקום ראשון בבית הספר שלוש פעמים רצוף ונהניתי מההכנה שלהם..מצד שני הייתי בן 10

ילד בן 10 שולחים בפוריפם עטוף בצמר גפן רק אם לא רוצים שהוא יחזור. גיץ אחד קטן מאיזה קפצון והיית הופך ללפיד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...