Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות בנוגע לניסאן ג'וק

ניסאן ג'וק
שימו לב! השרשור הזה בן 4821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מתכננת לקנות את הניסאן ג'וק בקרוב, לכן צפיתי בסרטונים המסבירים על הג'וק ביוטיוב וכו'...

ואז, נתקלתי בסרטון שמציג את הניסאן ג'וק עם גג נפתח, תוכלו לראות את הקטע כאן בדקה 4:25:

cs14E1oQHyI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רציתי לשאול, איך זה שהניסאן הזו עם גג נפתח, יש לה 3 דגמים ולא ראיתי אפילו תת דגם אחד עם גג נפתח.

האם זה מען ייבוא אישי חריג? אם כן, איך אפשר לעשות זאת וכמה זה אמור לעלות?

אשמח לשמוע גם כל ביקורת לטובה או לרעה לגבי הניסאן ג'וק בכדי שזה יוכל לעזור לי בהחלטה האם לקנות ואיזה תת דגם מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רמת איבזור שלא מגיעה לארץ.

תבדקי מול הסוכנות אם ניתן להזמין חלון בגג, במידה ולא מה כרוך בהזמנה אישית מיוחדת ומה זמן אספקה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו רמת איבזור שלא מגיעה לארץ.

תבדקי מול הסוכנות אם ניתן להזמין חלון בגג, במידה ולא מה כרוך בהזמנה אישית מיוחדת ומה זמן אספקה

כמה לערכתך זה עלול להוסיף לעלות הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן התחיל בשבוע שעבר להציע הרכבה מקומית של גג נפתח (החברה שיושבת במושב גנות). העלות - 7500 ש"ח.

נראה לי מיותר. מה גם שזו הרכבה מקומית.

אנחנו ויתרנו.

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן התחיל בשבוע שעבר להציע הרכבה מקומית של גג נפתח (החברה שיושבת במושב גנות). העלות - 7500 ש"ח.

נראה לי מיותר. מה גם שזו הרכבה מקומית.

אנחנו ויתרנו.

מה ההבדל אם זה הרכבה מקומית או מהחברה המקורית? בסופו של עניין זה לא אותו הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התקנה מקומית פוגעת באיכות הרכב.

יש סכויים לא רעים שתופיע חלודה במקום החיתוך לאחר מס' שנים, וכן נזילות מהגג עקב חוסר אטימה.

בתור מי שהיה לו גג נפתח ברכב, אני יכול לומר שזו תוספת נחמדה - אבל לא כזאת שהיתי משלם עבורה סכום כזה ובטח שלא בהתקנה מקומית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התקנה מקומית פוגעת באיכות הרכב.

יש סכויים לא רעים שתופיע חלודה במקום החיתוך לאחר מס' שנים, וכן נזילות מהגג עקב חוסר אטימה.

בתור מי שהיה לו גג נפתח ברכב, אני יכול לומר שזו תוספת נחמדה - אבל לא כזאת שהיתי משלם עבורה סכום כזה ובטח שלא בהתקנה מקומית.

אני מבינה...

2 שאלות נוספות:

איך ניתן לקבל ריפוד עור לבן כמו שמוצג בסרטון, וידית ההילוכים, התיבה של הכוסות וכו'... שצבועות בברירת מחדל באדום, איך אפשר לבחור צבע אחר? כל זה ניתן לשנות בהזמנה? והאם זה כרוך בהוספת תשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכלל, סביר להניח שזה בהזמנה מיוחדת (וכנראה) כרוך בתשלום נוסף ובהמתנה לא מבוטלת, תשובות מוסמכות לשאלות אלה תוכלי לקבל באולם התצוגה הקרוב לביתך. ממה שהבנתי גם להזמנה "רגילה" יש רשימת המתנה של כחצי שנה:shock:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...