Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידוד שלט לטויוטה קורולה 2007

dvido
שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי טויוטה קורולה 2007 שקניתי מליסינג. קיבלתי איתה 2 מפתחות עם שלטים. כל הזמן הזה השתמשתי בשלט אחד בלבד. היום הוא פתאום התקלקל (נראה כמו בעיה של מגעים - הנורית נדלקת באופן קבוע ולא נכבית עד שאני לא מוציא את הבטריה). ניסיתי את השלט השני והוא לא עבד בכלל, הנורית אפילו לא נדלקה. קניתי סוללה חדשה ועכשו הנורית נדלקת אבל הוא לא פותח\סוגר את האוטו. נראה לי שצריך לקודד אותו מחדש. מישהו יודע איך עושים את זה?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי איך עושים את זה. עשיתי את זה וזה עבד, זה ממש פשוט. את ההוראות אפשר למצוא בשני הלינקים הבאים (זה אותו הדבר):

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071008144323AAtxpYd

http://wiki.answers.com/Q/How_do_you_program_the_remote_for_a_2007_toyota_camry

אם מישהו מסתבך עם האנגלית אין לי בעיה לתרגם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך למקום שמתמחה באזעקות הוא יסדר לך את השלט בלי חיוב אני מאמין , הנזק של המגעים בר תיקון סיפור של שתי דקות.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...