Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי פנסים פנימי

orn123
שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי אודי TT ולאחרונה ראיתי שהפנסים מקדימה לא אטומים 100% וששמתי לב שכאשר יורד גשם

או שאני שוטף את הרכב יש אדים בתוך הפנס וגם פנים הפנס מאוד מלוכלך. (אני אעלה תמונה מאוחר יותר)

את הניקוי מבחוץ אני מכיר כבר אבל זה לא עוזר... אני צריך לנקות את הפנס מבפנים ולאטום אותו מחדש.

הלכתי לכמה מקומות שמחדשים פנסים ונאמר לי שאין אפשרות להגיע אל תוך הפנס וחייב לקנות חדש.

בצ'מפיון רוצים מחיר של 7500 שקל לזוג פנסים. לדעתי זה מוגזם ולפני שאני מוציא סכום כזה רציתי לדעת

האם באמת אין אפשרות לנקות את הפנס מבפנים ולאטום אותו? אם כן איך ואיפה עושים זאת? (אין שברים וסדים על הפנסים.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תפקר את הפנס ואז תראה עם יש שיטה לפתוח אותו ,זאת אומרת בטוח יש שיטה לפתוח אותו הרי אם לא איך יצרו אותו

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לפרק את הטמבון בשביל לפרק את הפנס.

דבר שני מה שמודבק שם זה פלסטיק ולא זכוכית וכל דבר שמדביקים אפשר גם לפרק ולהדביק בחזרה ,אתה גם יכול פשוט לזהות מאיפה נכנס המים לפנס ופשוט לאטום וזהו בלי לנקות ,בחירה שלך בהצלחה

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...