Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נמרוד ענית לעצמך על השאלה "בדולר" לדים בדולר סביר להניח אפילו שהם מיועדים לפעולה אחת(לא כפולה כמו P21/5W) לא יחזיקו יותר מחודש, במיוחד אצליינו בארץ.

אני אישית קניתי המון לדים למאזדה שלי, מ10 יח' בדולר עד ליח' אחת ב80 שקל, ככל שהמחיר עולה כך גם אורך החיים, הT10 שקניתי ב80 שקל ליחידה ובעלי הספק עצום(הערכה יחסית, עוצמה הייתה שוות ערך לנורת להט בעוצמה של 80W) עדיין מחזיק מעמד, כבר קיץ שני שלה והיא עדיין תקינה והרכב כבר עבר בעלות לבן משפחה.

אחרי כל ניסויי הטעייה שלי עם הלדים זרקתי מאות שקלים, בסוף מצאתי את הנורות המתאימות. מכל הזמן הזה של הניסויים המסקנה שהגעתי אלייה היא שנורות לד זולות זה זבל טהור, מחזיקות בין שבועיים לחודש, אם אתה מעוניין משהוא איכותי תקנה של פיליפס/אוסרם/אמטק כמובן שלא חסר נורות שהן אנברנדד שהן באיכות טובה(בדרך כלל נורה איכותית יחסית שתספיק לחצי שנה או יותר תעלה מעל ל30-40 ש"ח ליח')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין לרכוש נורות טורבו לד לרנו קפצור.

לפי מיטב ידיעתי מדובר בנורות מסוג H1 (אשמח לתיקון אם אני טועה).

יש חברה מומלצת? כאלו שלא נשרפים אחרי חודשיים.

לא רוצה למשוך יותר מדי תשומת לב, כמה K מומלץ?

אשמח לקבל הפניה והמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים

יש לי את הסקודה אוקטביה החדשה שבאה סטנדרט עם הלוגן צהוב אבל דיי בהיר

אני רוצה להחליף את הנורות האלו לנורות הלוגן לבנות, אני לא מחפש משהו חזק מידי, אני מחפש משהו שיעשה את העבודה שלא יעצרו אותי ושאני לא אצטרך להוריד כל הזמן בטסט

אמרו לי שעד 4300k זה בתקן

עריכה אחרונה על ידי Ymig
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים

יש לי את הסקודה אוקטביה החדשה שבאה סטנדרט עם הלוגן צהוב אבל דיי בהיר

אני רוצה להחליף את הנורות האלו לנורות הלוגן לבנות, אני לא מחפש משהו חזק מידי, אני מחפש משהו שיעשה את העבודה שלא יעצרו אותי ושאני לא אצטרך להוריד כל הזמן בטסט

אמרו לי שעד 4300k זה בתקן

מצטרף. ברשותי פאביה. (נורה שלא תזיק לפנס גם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להתחדש במנורות אחרי 4 חודשים, הנוכחיות שלי נשרפו. אוסרם נייט ברייקר

H11

שהיו מצוינות.

שמעתי שיש את האוסרם נייט ברייקר משופרות, רציתי לדעת אם הן באמת יותר טובות? או שיש משהו יותר טוב וחזק, או שנזמין את הרגילות שוב?

אשמח לקישורים במידה ויש.

תודה רבה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הכוונה משופרות. יש את הרגילות (unlimited) ויש את הלייזר (laser). הלייזר מכילות תערובת הלוגן וקסנון ולמיטב ידיעתי אינן חוקיות/לא יעברו טסט. נדמה לי שהעניין נדון ממש בשרשור זה לפני מספר עמודים.

אני הזמנתי unlimited לפני כחודש מ-autolamp_com באיביי, עלה לי כ-400 ש"ח סה"כ לארבעה זוגות של נורות H7.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה אני צריך שאלה בנוגע לאור לבן/כחול לקונסולה מרכזית/לוח שעונים.

אני רוצה להחליף מס' נורות אשר יחליפו את צבע הקונסולוה מירוק לכחול/לבן, אבל בכל מקום ממליצים לי "קח נורות מיוחדות לדשבורד כדי שלא ישרף לך דברים" - בזמ שאין כזה דבר נורות מיוחדות לדשבורד !

עברתי אצל כל חנויות הרכבים ואצל כל המתקינים באזורי (וגם לא באזורי) וכולם הציעו לי נורות כאלו או אחרות של פיליפס (מותגי ''בית'' לא הסתכלתי בכלל).

האם מישהו יכול בבקשה לעשות לי סדר בעניין ? מה מומלץ ומה לא ? האם ניתן לבדוק באמצעות רב מודד או דומה לו מהי הנורה המומלצת ?

אני מבולבל כבר חברים

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להתחדש במנורות אחרי 4 חודשים, הנוכחיות שלי נשרפו. אוסרם נייט ברייקר

H11

שהיו מצוינות.

שמעתי שיש את האוסרם נייט ברייקר משופרות, רציתי לדעת אם הן באמת יותר טובות? או שיש משהו יותר טוב וחזק, או שנזמין את הרגילות שוב?

אשמח לקישורים במידה ויש.

תודה רבה מראש.

יש את הלייזר(לא זוכר אם הוא יצא כבר לH11), אם הזמנת מאתר אמין ככל הנראה יש אחריות, אצלי נשרפה נורה אחת אחרי 8 חודשים וPOWERBULBS שלחו לי זוג חדש.

לא יודע מה הכוונה משופרות. יש את הרגילות (unlimited) ויש את הלייזר (laser). הלייזר מכילות תערובת הלוגן וקסנון ולמיטב ידיעתי אינן חוקיות/לא יעברו טסט. נדמה לי שהעניין נדון ממש בשרשור זה לפני מספר עמודים.

אני הזמנתי unlimited לפני כחודש מ-autolamp_com באיביי, עלה לי כ-400 ש"ח סה"כ לארבעה זוגות של נורות H7.

הייתי בודק לפני שהייתי רושם זאת, הנורות מאושרות לכביש ובעלות תקן E, כל פקח/טסטר יכול לקפוץ עד השמים, זאת נורת להט רגילה שמאושרת לכבישי אירופה מה שאומר שגם בארץ היא חוקית!

דבר נוסף, אם היית מזמין מPOWERBULB סביר להניח כי הייתה יוצא בהרבה פחות נזק בכיס על מוצר מקורי ואחריות.

חבר'ה אני צריך שאלה בנוגע לאור לבן/כחול לקונסולה מרכזית/לוח שעונים.

אני רוצה להחליף מס' נורות אשר יחליפו את צבע הקונסולוה מירוק לכחול/לבן, אבל בכל מקום ממליצים לי "קח נורות מיוחדות לדשבורד כדי שלא ישרף לך דברים" - בזמ שאין כזה דבר נורות מיוחדות לדשבורד !

עברתי אצל כל חנויות הרכבים ואצל כל המתקינים באזורי (וגם לא באזורי) וכולם הציעו לי נורות כאלו או אחרות של פיליפס (מותגי ''בית'' לא הסתכלתי בכלל).

האם מישהו יכול בבקשה לעשות לי סדר בעניין ? מה מומלץ ומה לא ? האם ניתן לבדוק באמצעות רב מודד או דומה לו מהי הנורה המומלצת ?

אני מבולבל כבר חברים

אם מדובר ברכב ישן ככל הנראה מדובר בנורות מסוג T5, נורות לד כאלה יש לך בשפע באיביי, תזמין ותחליף עצמאית,אם זה לא רנו לא אמורה להיות בעיה בפירוק והתקנה.

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק לפני שהייתי רושם זאת, הנורות מאושרות לכביש ובעלות תקן E, כל פקח/טסטר יכול לקפוץ עד השמים, זאת נורת להט רגילה שמאושרת לכבישי אירופה מה שאומר שגם בארץ היא חוקית!

דבר נוסף, אם היית מזמין מPOWERBULB סביר להניח כי הייתה יוצא בהרבה פחות נזק בכיס על מוצר מקורי ואחריות.

.

מקבל. תודה על ההפניה ל-Powerbulbs, להבא אבדוק גם שם; בכל אופן, הנורות שקיבלתי מקוריות, והסכום ששילמתי בשורה התחתונה קרוב מאוד למה שמוצג כרגע אצלם באתר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...