Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רציתי להזמין טורבו לד לפנסים ואמרו לי שיש טורבו לד רגיל לפנסים של רכב ויש טורבו לד שמתאים לעדשה במיוחד ? האם יש הבדלים ואיך אפשר לדעת מה מתאים לפנסים שיש עדשות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^מיוחד לעדשה? זה חדש, אין הבדל כם עוד הנורה מאירה בשניים או 3 צדדים אז יעבוד תקין על עדשה(לא לקנות טורבו לד שיש לו לדים רק בצד אחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי לקרוא את התיאור זה לחלשים:

Note:

1. For some European vehicles, you may need to install the load resistor or decoder to avoid the error code or blinking issues.

במילים אחרות, הכוונה בסבירות גבוהה למתאם לביטול שגיאות ברכבים עם תקשורת נתונים CANBUS שקשורה גם לתאורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר פה מה יש פה SIZE ובתוך זה יש 2 אופציות

W/ decoder או W/O decoder מה ההבדל בינהם ?

http://www.jdmastar.com/product/289/8TH-Gen-H11-LED-Headlight-Conversion-Kits-Set-of-2.html

הזמנת את הנורות לד האלה? מעניין איך הם ואם מישהו התנסה בהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי סיאט איביזה 2012 (לפני המתיחת פנים).

כל פעם אני קונה נורות לד (הקטנות, נורות החניה) אבל או שהן נשרפות מהר או שאחרי כמה חודשים הן מתחילות לעשות שגיאה בלוח שעונים.

אני רוצה המלצה לנורות רגילות שהן לא לד לאורות חניה, כמה שיותר בגוון לבן.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש כאלה:

https://www.osram.com/osram_com/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/signal-lamps/cool-blue-intense/index.jsp

אתה יכול להזמין מ-powerbulbs.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש כאלה:

https://www.osram.com/osram_com/products/lamps/vehicle-and-bicycle-lighting/cars/signal-lamps/cool-blue-intense/index.jsp

אתה יכול להזמין מ-powerbulbs.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה לא יעשה שגיאה? נמאס לי מנורות שאמורות לא לעשות שגיאות ואחרי תקופת שימוש מסויימת מתחילה לעשות שגיאה למרות שהיא עובדת, אני רוצה נורה סטנדרטית לא לד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאין לו כח לעבור על 150 עמודים קודמים:

הנורות היחידות שמומלצות הן פיליפס אקסטרים וויז'ן שמאירים 130 אחוז יותר, וכן אוסרם נייט ברייקר. שני הנורות הללו מאירות באור צהבהב נוטה ללבן, והעיקר - מאירות מאוד מאוד חזק.

כשאתם נמצאים בכביש חשוך - הנורות הלבנות יתסכלו אתכם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאין לו כח לעבור על 150 עמודים קודמים:

הנורות היחידות שמומלצות הן פיליפס אקסטרים וויז'ן שמאירים 130 אחוז יותר, וכן אוסרם נייט ברייקר. שני הנורות הללו מאירות באור צהבהב נוטה ללבן, והעיקר - מאירות מאוד מאוד חזק.

כשאתם נמצאים בכביש חשוך - הנורות הלבנות יתסכלו אתכם.

ומה עם 150 אחוז של פיליפס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ברשותי מאזדה 3 2011,ובשנתיים האחרונים היה מורכב על הרכב סט נורות קסנון שנתנו לרכב מראה יפה ויוקרתי קצת יותר,בלי לסנוור נהגים ממול(נבדק עם חברים כשנסעו מולי)-גם בזכות העדשה שיש בפנסי החזית של הרכב וגם כי היה מדובר בקסנון איכותי ולא זבל סיני ב80 ש"ח(ולראיה-החזיקו שנתיים בלי בעיה).

בכל התקופה הזאת יש לציין שנעצרתי מס' פעמים ע"י משטרות לבדיקה שגרתית/נשיפון ואף שוטר לא העיף מבט על עניין הנורות.

בשבוע שעבר חזרתי מהצפון ובדרך עצרה אותי משטרת תנועה ,מלווה בסוואנה שנשאה בגדול את המדבקה "בוחן תנועה".

כמובן שאמר לי להרים את חלון הנהג לוודא כי לא השחרתי אותו(למרות שזה שלידי היה סגור-כאילו אשחיר אחד ואת השני אשאיר...השוטרים האלו)

לאחר שעשה סיבוב 360 סביב רכבי ,ביקש שאפתח מכסה מנוע וראה את הקסנון שמותקן(היה גלוי לחלוטין).

מפה לשם,הוריד לי את הרכב זמנית מהכביש-ללא הקנס של האלפיה אבל עם כאב ראש לא קטן של לעשות טסט מחדש,ללכת למשרד הרישוי(וכמובן שבפעם הראשונה והשניה תמיד יגלו שחסר משהו במשרד הרישוי וישלחו אותך להביא ולחזור שוב).

בכל מקרה -כאב ראש רציני שברוך ה' אפשר להגיד "ברוך שפטרנו...".

לענייננו,אני נורא אהבתי את המראה הלבן-כחלחל של הקסנון ולדעתי זה הוסיף המון למראה של הרכב,

אבל מיותר לציין שאני לא מחפש לעבור את הסיוט הזה שוב.

האם קיים טורבו-לד או לחילופין כל שיט אחר שיאיר באור לבן-כחול(כמו שצריך למרחק ובלי לסנוור אחרים כמובן) שהוא חוקי ב100%?

או אפשרות לאשר את אחד מהדברים הללו ברשיון-במשרד הרישוי?

לא מחפש את הזול והפשוט כמובן-מוכן להשקיע בעבור משהו שייתן לי את התמורה המתבקשת.

תודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...