Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בכלל לא קשור למתזים.

קסנון דורש רפלקטור מיוחד או עדשה לריכוז אלומת האור. בלי זה זה סתם מסנוור ודבילי.

לכם אם מתקינים מנורות בלי לדאוג לריכוז אלומה - רצוי שרכב כזה ירד מהכביש ויפה שעה אחת קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קסנון דורש רפלקטור מיוחד או עדשה לריכוז אלומת האור. בלי זה זה סתם מסנוור ודבילי.

הרבה מכוניות חדשות מגיעות עם עדשה, גם עם נורות הלוגן רגילות. האם יש הבדל בין העדשה עבור נורת הלוגן לעומת נורת קסנון? האם למאזדה 6 של פות"ש הפנסים זהים לאלה אשר במאזדה 6 ברמת גימור פרימיום שהגיעה עם נורות קסנון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בוודאות לא זהים. אחרת קסנון לא היה נחשב לתוספת יוקרתית, כי ההבדל היה כמה מאות שקלים. אני לא יודע לגבי עדשה, אבל הסבה לקסנון לא נגמרת בהחלפת מנורות והוספת שני ספקי כוח. הוא נותן פי 10 אור מהלוגן רגיל ויש לטפל באור הזה מבחינת פיזור בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים זהים בוודאת.

יש בפנסים הכנה לאור ערפל, והוא ריק ויש בו "קן" שכביכול צריכה להיכנס נורה.

בעבר התעניינתי בהחלפה של פנסים, ומחיפושים אף בעל מקצוע לא שאל איזה דגם המאזדה, הפנסים הם אותם הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהבית פנס זהה לא אומר שבתוך בית הפנס נמצאת העדשה המתאימה לפנסי קסנון, ולא אומר שיש בכלל עדשה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מתקיני קיט קסנון aftermarket... למה להיתמם? מה שאתם עושים הוא לא פחות מחוסר אחריות מרגיז.

ההתקנה שאתם מבצעים אינה חוקית ועם סיבה מצויינת, נקודה. במקרה "הטוב" אתם מפריעים לנהגים האחרים, במקרה "הרע" אתם תגרמו לתאונה עם או בלי נפגעים.

התקני קסנון שאינם מבוצעים ע"י היצרן במכלול שתוכנן מראש לסוג הרכב הספציפי וביחד עם שני פריטים שהוזכרו קודם (כיוון גובה אלומה אוטומטי ומערכת לשטיפת פנסים) יגרמו לסינוור משמעותי. קסנון לא מקורי לא מייצר לכם עוצמת אור אפקטיבית יותר, להבדיל מחזקה יותר - וכן תקבלו אלומה מפוזרת ולא אחידה, לתפארת הפרטץ'. שימו לב כיצד נראית אלומת האור בפנס קסנון מקורי המאיר על קיר - "חיתוך" קו התאורה ישר כמו פלס ויישאר כזה ללא תלות במעמס\זווית המרכב. לכן, נא לצאת מהסרט: שום קיט קסנון לא מקורי לא יגביר את בטיחותכם, הסיבה הזו פשוט לא קבילה.

רצוי גם להפעיל את גלגלי השיניים במוח ולחשוב לבד למה כיוון גובה אלומה אוטומטי ומתזי לחץ גבוה השומרים על עדשה נקייה מאבק וכו' (אלה מייצרים היסט לאלומה) מחוייבים על פי חוק, למשל באירופה, כבר שנים רבות. אם מישהו צריך הסבר נוסף על העניין, אשמח להרחיב.

עריכה אחרונה על ידי X9500

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קסנון מקורי מהחברה (מאזדה 3 2014 ) אני רוצה להתאים את הפנסי הערפל לאותו גוון של הקסנון , כמה שאלות :

איך אני יכול לדעת איזה גוון יש לי לקסנון ?

איזה נורה עדיף לד או קסנון לפנסי ערפל ( מבחינת אור , עלות , אורך חיים )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש נורת DRL לד לרכב

מה בגשם שמעתי שזה לא שורד?

האם זה מחזיק מעמד?

מי שיש לו כמה זה אמור לעלות בכלל?

מדובר על מזדה 3 2008 תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורד אם זה:

עמיד במים.

לא עולה 2 שקל באיבי.

אין חיווט חשוף.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיימונד וויז'ן מאירות חלש משמעותית מנורה רגילה, והם לא חוקיות לכביש באירופה, וזה אומר שגם בארץ לא, טסט אתה לא תעבור זה בטוח.

נסה לבטל את ההזמנה ותמצא נורות טובות יותר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש נורת DRL לד לרכב

מה בגשם שמעתי שזה לא שורד?

האם זה מחזיק מעמד?

מי שיש לו כמה זה אמור לעלות בכלל?

מדובר על מזדה 3 2008 תודה לעוזרים !

לי יש פסי לד מסוג COB שהתקנתי,

עלו לי 5 דולר מאלי אקספרס והיה רשום 100% נגד מים, לפני החורף הייתי מאוד סקפטי אבל טפו טפו טפו מחזיקים מעמד יפה מאוד עד עכשיו ואני מבסוט עליהם רצח.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?547451-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%A4%D7%A1%D7%99-%D7%9C%D7%93-%D7%91%D7%91%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%95

עריכה אחרונה על ידי PsychoLaser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...