Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

VIC, אני בעלים של רכב שהתקנתי בו נורות לך של JDMASTAR, נורת H11 דור 7.

מותקנות ברכב כבר קרוב לשנה וחצי, הרכב עבר איתם טס, אין הצקות של שוטרים ובוחנים.

לפני כן ברכב היה עם אוסרם אולטימייט נייטברייקר, כמו כן היה ניסיון עם פיליפס דיאמונד וגם MTEC בלו קוסמוס.

מכל הנורות שהיא מותקנות הטורבולד של JDMASTAR האירו הכי טוב,ויש לי עם מה להשוות(נוסע על לאון FR חדשה שכל הפנסים ברכב כבר לד מהמפעל) מבחינת יכולת הארה התוצאה שהייתה מתקבלת הייתה דיי קרובה למה שהלאון מספקת לי, לא מסנוון (היו מותקנים על מאזדה 3 עם עדשות ועברה כיוון אורות)

יתרונות:

-קלים להתקנה

-ניתן לרכוש קיט קאנבאס מותאם לנורה

-ניתן לכוון את כיווניות אלומה

-מהאתר הרשמי המשלוח דיי מהיר(פחות משבוע מארה"ב)

-מעוצב דיי קומפקטי,ניתן לשחק הכיוון של הגוף קירור על מנת להתאים את ההתקנה הכי נוחה.

-חסין מים, מגברים קטנים ואטומים שניתן להחביא בקלות

חסרונות:

-הגוף קירור מתחמם מאוד בעיקר בקיץ, לכן צריך לוודא התקנה נקיה שלא יהיו חוטים בסביבה.

-מעט יקר, אבל לדעתי שווה את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על התגובה המפורטת

אך איך אתה בטוח שזה לא לד נדבקה סיני כלשהו

ולכן אני מחפש איזה review אמיתי

כרגע ברשותי נייט ברייקר אנלימיטד

ואם הלד של פיליפס לא מגיע לעוצמות של אוסראם פשוט אז מה העוצמות של ה jdm

הבעיה היא גם בh7 בעדשה דלפי2 הביקורות שאני רואה כולם נופלים ל

מול הלוגן פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנייטברייקר עומד לפי יצרן על 1400 לומנים אם אני זוכר נכון(אגב תיקון קטן היה לי את דור שמונה לפי אתר יצרך שלהם נורת הלד עומדת על 3500לומנים, אם נקח נחשבון שאור לבן מרגיש חלש יותר בכביש מאור צהוב ואפילו נקצץ ב50% את הלומנים מנקודה של אור מתבזבז עדיין הטורבו לד יהיה חזק יותר.

לא יודע לגבי ביקורות עם מכשירים למדידה,אני אומר דוגרי מה שהרגשתי,אני כרגע ביום יום עם פנס פול לד מקורי(של לאון FR) ולפעמים פנסי הלד המקוריים אפילו מרגישים לי חלשים יותר מאלו שיש לי במאזדה

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתייחס כלל ללומנים כי כל חברה מודדת בנקודות שונות

יכול להיות שמדדו בנקודה מסוימת שלא נמצאת במרכז שדה הראייה אלה למטה במרכז שלא משפיע על הנהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתייחס כלל ללומנים כי כל חברה מודדת בנקודות שונות

יכול להיות שמדדו בנקודה מסוימת שלא נמצאת במרכז שדה הראייה אלה למטה במרכז שלא משפיע על הנהיגה

כל חברה/חנות מפרסת ערכי עוצמה אחרים.

יש lumens, יש flux luminous, ויש lux.

מה ההבדלים ביניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חברה/חנות מפרסת ערכי עוצמה אחרים.

יש lumens, יש flux luminous, ויש lux.

מה ההבדלים ביניהם?

ההבדל הגדול הוא גוגל כמובן.

הינה למשל:http://lmgtfy.com/?q=lumens+vs+lux+vs+flux

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נורות HB4 רגילות, עכשיו אני מרגיש בלילה שהם לא מהירות רחוק, ואני מתאמץ לראות, עשיתי ניקוי פנסים, כיוון אורות, הרכב עבר טסט, ובכל זאת זה לא כמו ברכבים אחרים שנהגתי.

רציתי לנסות להחליף נורות, איזה נורות מומלצות?

שמעתי על פיליפס דיימונד ויזן, טורבו לד וכו' מישהו יכול לתת דגם ספציפי שיאיר טוב יותר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יש לי רנו קליאו 2014 ורוצה להשים טורבו לד.

יש המלצה על סוג של מנורות? וכמה זה אמור לעלות?

אני כרגיל אמליץ על מה שהיה לי נסיון איתו והוא עדיין עובד תקין כבר מעל לשנה ו.. ועבר טסט.

היי יש לי מאזדה 3 ספיריט אני רוצה לשים טורבו לד, אשמח להמלצות

איזה שנה?

יש לי נורות HB4 רגילות, עכשיו אני מרגיש בלילה שהם לא מהירות רחוק, ואני מתאמץ לראות, עשיתי ניקוי פנסים, כיוון אורות, הרכב עבר טסט, ובכל זאת זה לא כמו ברכבים אחרים שנהגתי.

רציתי לנסות להחליף נורות, איזה נורות מומלצות?

שמעתי על פיליפס דיימונד ויזן, טורבו לד וכו' מישהו יכול לתת דגם ספציפי שיאיר טוב יותר?

תודה.

פיליפס דיאמונד ויג'ן לדעתי זוועה, לא מאיר באמת כמו שצריך(גם לא חוקי, אבל טורבו לד לא פחות לא חוקי)

קח את הקיט טורבולד הזה שאומנם מורכב אצלי בתצורת H11 על המאזדה כבר מעל לשנה ו.., נראה לבן נקי,ללא צומי מהשוטרים, תאמין לי שעם אור גבוהה כזה אתה תגיע לירח גם:wink:, ואחשי באמת ממליץ לך לאחר התקנה להוריד אותו מעט כי העוצמה ממש גבוהה במיוחד לאור גבוהה(שלא תהיה כמו כל הפוצים ששמים נורה משמעותית חזקה יותר ולא מכוונים אורות)

אגב אני ממליץ על קיט יקר יחסית, כי זה הקיט שמותקן אצלי במזדה מעושה את העבודה בנאמנות בלי עין הרע! עלות הקיט ללא משלוח 100$ תוספת משלוח עוד 20$ בערך

כמה יעלו פנסים כמו בתמונה והאם זה חוקי? (אשמח גם להמלצה על מקום בראשל"צ)

[ATTACH=CONFIG]492801[/ATTACH]

המצב שלי הוא כזה:

[ATTACH=CONFIG]492802[/ATTACH]

כמו שמרתי לך בפרטי נראה שאלו פנסים שעברו בניה או אפטר מארקט, בעיקרון הם חוקיים אם יש עליהם חותמת של תקן E, תכלס בפועל כמעט שום שוטר לא ידבר איתך עליהם אם לא תתקין איזה קסנון או טורבו לד שמסנוור את אלוהים

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יעלו פנסים כמו בתמונה והאם זה חוקי? (אשמח גם להמלצה על מקום בראשל"צ)

[ATTACH=CONFIG]492801[/ATTACH]

המצב שלי הוא כזה:

[ATTACH=CONFIG]492802[/ATTACH]

יש את רדליין שמוכרים פנסים בסגנון הזה,

http://www.redline.co.il/tuning/mazda/mazda-3/mazda-3-drl-chrome.html

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה לנורות קסנון, D2S, למרות שאצלי הנורות הם H7 (אשים מתאמים),

אני רוצה משהו איכותי OSRAM/Philips, גוון לבן (לא מחפש שטויות כחול/סגול וכו),

יש לי עדשה ברכב (מאזדה 3) ככה שזה לא אמור לסנוור,

היום יש לי סט קסנון של Xentec בגוון 5000K שהוא סבבה לגמרי, לבן יפה, אבל מחפש להחליף למשהו איכותי יותר.

אשמח לשמוע המלצות,

תודה.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...