Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם תתן קישור לנורות לד פנים לבנות איכותיות עם מבטל התראות מסוג w5w וכאלה שהם בננה 38 מ"מ.

חפש נורות אשר נקראות (כפי שכבר נכתב מאות פעמים כאן) CANBUS FREE או CANBUS ERROR FREE, CANBUS ERROR וכו'.

בדרך כלל אם אין, יהיו מוכרים או אתרים שישלחו לך נגדים בשביל זה או שאתה רוכש נגדים ייעודיים.

אבל כל זה לא רלוונטי מכיוון שהממשק הפנימי לא מנוטר ואתה לא אמור לקבל התראה, מדובר על נורות חיצוניות ולא פנימיות.

מה שיקרה עם התקנה של LED בנורות פנים לרוב, זה הבהוב קל או תאורה חלשה מאוד עם כיבוי הרכב, כאילו שיש "זליגה", זה הכל.

תופעות ידועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע מה ההבדלים?

אנ מחפש סט כמה שיותר איכותי.

http://www.hids-direct.co.uk/new-premium-h1-hid-35w-xenon-conversion-kit-smart-canbus-system/

http://www.hids-direct.co.uk/h1-canbus-pro-hid-xenon-conversion-35w-kit/

תודה לעוזרים :wink:

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^נתחיל מזה למה אתה צריך קאנבס?באיזה רכב מדובר?

דבר שני הסט ה55 נראה מעט יותר איכותי לפי התמונות ואגב אחד מחברי הפורום התקין אותו באלפא שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^נתחיל מזה למה אתה צריך קאנבס?באיזה רכב מדובר?

דבר שני הסט ה55 נראה מעט יותר איכותי לפי התמונות ואגב אחד מחברי הפורום התקין אותו באלפא שלו

מדובר ברכב שבחתימה - מאזדה 6.

אני לא צריך את הקנאס, פשוט הסט הזה נראה איכותי יותר אז כנראה שאלך עליו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לגוון שאתה לוקח, 6000K יתן לך מעטפת תכלת אז קח את זה בחשבון

כן, זה מה שיש לי כרגע (אמנם סט אחר פשוט יותר)

לקחתי 5000K. זה נטו לבן, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף את הנורת P21W שלי (פנס נסיעה ביום) לפנס לד לבן בסיאט איביזה 2016.

לא מצאתי בפורום המלצה על שום נורה ספציפית, אלא רק לא לקנות בלי Error Free או Canbus.

יש כאן מישהו שהחליף ברכב שלו וממליץ על נורה ספציפית? יכול לשלוח לינק?

מישהו השתמש בנורה הזאת ויכול לתת חוות דעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן נורות דרך עשו את שלהן ומתחילות לאבד את זה,מחפש בבקשה נורות דרך לסיאט איביזה שנת 2010 לדעתי H7,צבע לבן כחלחל שלא יעשו שגיאות למניהן בלוח שעונים,בעבר היו לי על רכב אחר MTEC Blue Cosmos שנראו טוב לטעמי אז אשמח למשהו בסגנון,בנוסף אשמח להצעה לנורות ערפל שגם בסגנון ואם לדעתכם כדאי ומשתלם,תודה רבה וכמובן מאיזה אתר עדיף להזמין

משהו אחרון ששחכתי לדעת אם אפשר לעבור עם הנורות טסט שאתם מציעים

עריכה אחרונה על ידי yahavz10

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5500K זה נטו לבן. אבל כן, 5000K זה כבר לבן.

טוב, אז החבילה מ- hids-direct הגיעה לאחר חמישה ימים (!)

לאחר ההתקנה - הסט נראה ברמה מאד גבוהה ואיכותי, מאד אהבתי את הגוון הפעם

לעומת הסט הקודם שהיה לי (6000K לדעתי) שהצבע שלו היה יותר כחלחל מאשר לבן.

כיוון פנסים - עושה רושם שהפנסים לא בגובה זהה - איפה ניתן לכוון את הפנסים בצורה מקצועית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^תבדוק מול היבואן אולי יעשה תיקון/החלפה במסגרת רצון טוב אם האוטו אינו באחריות יותר, לאחרונה אני דווקא רואה מלא קוריאניות עם DRLים שגוססים מתים(אולי גם שווה לראות אם יש פיוז לDRL) כמו כן חפש אם יש מידע בחול, אולי זאת תקלה נפוצה שאפשר להחליף על חשבונם ללא עלות בעקבות זאת.

BenMalka

כיוון פנסים אתה יכול לעשות בכל מכון טסטים בלי שאלות מיותרות תמורת 30-40 שקל, אגב הפנס הימני(צד נוסע) אמור להיות יותר גבוהה אם זאת הבעיה שאתה רואה אז זאת אינה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש נורת לד לתאורת פנים הרכב (קונסולה), אך שהגוון יהיה בהיר. לבן או תכלת (תכלת כמו של יונדאי I30 2008 כפי שהגיע מהחברה יהיה מעולה). ז"א שהגוון לא יהיה מסנוור או בהיר מידי.

על איזה גוון/נורה אני צריך להסתכל ?

תודה

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...