Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעשה לזה מפסק נפרד ובטסט תגיע כשזה כבוי, אמור לעבור בלי בעיה.

קח בחשבון שאתה צריך להתקין את זה בתוך הפנס, שזה דורש לפרק לפעמים טמבון קדמי , פנסים , להוציא מהם את הנורות, ברגים וגומיות. ואז לחמם את הפנס בתנור כדי להחליש את הדבק, ורק אחרי זה כשאתה בפנים תצטרך להיות יצירתי על איך תתפוס את הטבעות.

עשיתי את זה בעבר, עבודה לא פשוטה, לא בקושי שלה אלא בכמות מחשבה שצריך להשקיע כדי שזה יראה יפה ולא קומבינה.

אם יש לך זוג ידיים טובות , ואולי קצת אנגלית לצפיה בכמה סרטונים ביוטיוב אתה יכול ללכת על זה.

אם ממש ממש בא לך ואתה חושב שלא תצליח לבד, יש בחור בשם הדר hi led בפייסבוק, דבר איתו, לדעתי הוא ממש מקצוען אבל המחירים שלו קצת חורגים מהמציאות. שווה בדיקה בכל זאת.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תחליף לDRL לא יעשו לך על זה בעיות כל עוד הפנס לא מעלה חשד לתאורה לא חוקית בפנים(טורבו לד/קסנון) אם אתה עם פנס עם עדשה(פרוג'קטור) סביר להניח לא יתעמקו כ"כ.

לגבי התקנה אתה צריך לפרק את הפנס מהרכב ולהפריד בין הפלסטיק השקוף, עבודה מעצבנת מניסיון שלי עם פנס של מאזדה 3.

אם אתה רוצה משהו כזה הייתי אומר שתלך להדר HILED שיעשה לך את העבודה אומנם תשלם סכום אבל לא תשבור את הפנס ולא יהיו לך דליפות פנימה

.

הקדמת אותי חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמת אותי חחח

גדול :lol:

רק לחידוד , הדר מהי לד לא סתם יקר , העבודות שלו מדהימות, זה יראה מושלם ומקורי. המחיר פשוט בהתאם ולא תמיד מתאים לכל אחד.

למשל ביררתי אצלו מחיר לצביעת בית הפנס מבפנים לשחור, ההצעה שהוא נתן על צביעה הייתה יותר יקרה מלקנות זוג פנסים חדשים מושחרים, בארץ! לא מאיביי.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר שהוא רשם לי בעבר :

פירוק הפנסים והרכבתם חזרה לרכב בלבד , 250 ש"ח.

עבודה על זוג פנסים עם פתיחה ואטימה 900 ש"ח .

על זה תוסיף את הרכבת האנגל אייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תחליף לDRL לא יעשו לך על זה בעיות כל עוד הפנס לא מעלה חשד לתאורה לא חוקית בפנים(טורבו לד/קסנון) אם אתה עם פנס עם עדשה(פרוג'קטור) סביר להניח לא יתעמקו כ"כ.

לגבי התקנה אתה צריך לפרק את הפנס מהרכב ולהפריד בין הפלסטיק השקוף, עבודה מעצבנת מניסיון שלי עם פנס של מאזדה 3.

אם אתה רוצה משהו כזה הייתי אומר שתלך להדר HILED שיעשה לך את העבודה אומנם תשלם סכום אבל לא תשבור את הפנס ולא יהיו לך דליפות פנימה

הקדמת אותי חחח

התקנת במזדה?

תעלה תמונה.

עדיף כמה.

ביטלת את האור חנייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^התקנתי פס DRL גמיש בדומה לרכבים החדשים ואוטו כרגע לא ברשותי.

ההתקנה של הפס הייתה קלה(פשוט חיבור לאורות חניה וחוט אחד לפלוס של האיתות) הפירוק יצאה לי הנשמה, נעזוב את זה שהייתי צריך לפרק טמבון(13 ברגים רק שלו,עוד ברגים בבית גלגל וכמות נחמדה של קליפסות) הפירוק של הפנס עצמו לקח לי שעתיים ליחידה(לא פורק בתנור אלא עם פן טוב של 3000W), כמובן אחרי זה איטום עם RTV והמתנה של כמה שעות לפני הרכבה, האוטו היה מושבת יומיים בגלל זה(לא היה כוח וסבלנות לעשות הכל, גם בגלל אילוצי עבודה ועוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^התקנתי פס DRL גמיש בדומה לרכבים החדשים ואוטו כרגע לא ברשותי.

ההתקנה של הפס הייתה קלה(פשוט חיבור לאורות חניה וחוט אחד לפלוס של האיתות) הפירוק יצאה לי הנשמה, נעזוב את זה שהייתי צריך לפרק טמבון(13 ברגים רק שלו,עוד ברגים בבית גלגל וכמות נחמדה של קליפסות) הפירוק של הפנס עצמו לקח לי שעתיים ליחידה(לא פורק בתנור אלא עם פן טוב של 3000W), כמובן אחרי זה איטום עם RTV והמתנה של כמה שעות לפני הרכבה, האוטו היה מושבת יומיים בגלל זה(לא היה כוח וסבלנות לעשות הכל, גם בגלל אילוצי עבודה ועוד)

יש לי ניסיון עם פירוק הפגוש ברכב הזה (צפייה ביוטיוב לפני הפכה את התהליך ליותר קל).

אבל התגובה הזאת חסרת תועלת בלי תמונה.

אנחנו צריכים לראות איך יצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה להזמין פנסי לד לCC שלי מהאיביי.

עכשיו הבעיה שלי היא שאני חושש מהאמינות של המוצר. האם יכול לקרות מצב שהפנס שהזמנתי יגרום לקצר או משהו אחר במערכת?

אשמח לשמוע דעות של אנשים שגם הזמינו פנסי לד, ולדעת האם המוצר בטוח(כמובן שממוכר בעל אחוז פידבקים חיוביים גבוהה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם:

יש לי אאודי audi a6 allroad 3.0 TDI שנת 2007. יש לי פנסים רגילים וזה לא מספק אותי, אני רוצה לדעת איזה פנסים הכי עוצמתיים אני יכול להרכיב על הרכב שלי (אורות דרך וגבוהים) אני רוצה אורות לבנים אשמח לקבל תשובה תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...