Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוות דעת על מוסך "מוטור אפ" בפתח תקווה

tsnoam
שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הייתה לי היום תאונה בכביש 1 (המכונית שמאחורי נפגעה מזו שמאחוריה ופגעה בי) עם הפולו 2008 שלי.

מה שנפגע ברכב היה הטמבון האחורי - צריך תיקון וצבע, יש להחליף את הלוחית רשוי/נורות לוחית. (ואולי גם נפגע המוט הסופג מאחורי הטמבון, אבל אי אפשר לדעת בלי לפרק...)

בכל מקרה, החברת ביטוח (ביטוח ישיר) של הנהג האשם מוכנה להגיע להסדר ולשלם את כל ההוצאות באחד ממוסכי ההסדר שלה + רכב חלופי בזמן התיקון.

העדיפות הראשונית שלי היתה ל"מוסך תושיה" (בו אני מטפל ברכב) או ל"מוסך רון" (לאור כל ההמלצות עליו בפורום...), אם כי בשביל לחסוך את הכאב ראש של לרדוף אחרי הכסף, אני מוכן להתפשר...

מבין הרשימת מוסכים שלהם ( קישור לרשימה ) , נראה לי ש"מוטור אפ" בפתח תקווה זו האופציה הסבירה בשבילי מבחינת התמחות בVW ומיקום גיאוגרפי (אני גר ברחובות ועובד בת"א).

האם מישהו יכול להמליץ על "מוטור אפ" או שעדיף לי להתעקש על מוסך אחר? (ואז להצטרך ממש לתבוע ולחכות לכסף וכו' וכו'...)

תודה,

נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלך למוסך הסדר נקודה.

התיקון יראה כמו הפרצוף של חברת הביטוח.

עדיף לך ללכת למוסך על פי בחירתך, עם שמאי על פי בחירתך. רק שני אלה ידאגו לאינטרסים שלך בתיקון הרכב ולא לאינטרס של חברת הביטוח. בנוסף, שלא יפתו אותך ברכב חליפי, לפי הנשמע יש לך תיקון שאמור לקחת מקסימום יום אחד. אם אתה עובד בתל אביב אוכל להמליץ לך על מוסך שיטפל בך על הצד הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותך ללכת לכל מוסך שתרצה ולקחת כל שמאי שתרצה .

רק כשאתה בוחר שמאי , תבדוק שהוא מקובל על הביטוח הישיר , כך שהם יקבלו את חחות דעתו ולא ינסו לדחות אותה כמו שהם מנסים בדרך כלל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאני יכול ללכת לכל מוסך שאני רוצה, אבל אני בכל זאת מעוניין לקבל את הכסף שלי בטוב ולא אחרי מאבק...

מוסך "מוטור אפ" הוא מוסך מורשה יבואן VW (צ'מפיון) ולכן אני מאמין שמבחינת חלקי חילוף (במידה וידרשו) אלה יהיו חלפים מקוריים של VW.

למרות זאת, ברור לי שיש אלמנט של איכות העבודה ולכן אשמח לשמוע אם למישהו יש חוות דעת עניינית על מוסך זה.

- נועם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן שמכיוון שלא קיבלתי שום חו"ד על המוסך הנ"ל ומכיוון שאני באמת מעדיף שאת העבודה יעשה מוסך שאני סומך עליו, החלטתי ללכת למוסך שבו אני עושה את הטיפולים השוטפים ("תושיה"). אני רק מקווה שזה לא יקח יותר מדי זמן וכאב ראש לקבל את הכסף על התיקון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...