Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי לא מכיר את התופעה שבה נהגים חונים על הקוים ולא בינהם?

היום בבוקר יצאתי מביתי, ונתקלתי בתופעה הזו כבר בחניה המשותפת של הבתים.

זה מתחיל עם נהג אחד שחונה באלכסון ומחוץ לקוים התוחמים את החניה לרכב, וממשיך לרכב שמגיע וחונה לצידו, כמובן שהנהג הבא חונה מעט רחוק יותר כדי לאפשר לדלתות של הרכב להפתח, וזה ממשיך הלאה.

הגעתי למרכז הקניות ברמת גן, וגם שם התופעה לא פסחה על מתחם החניה.

החניה מסודרת, הקוים נראים ברורים לעין, ונהגים/נהגות לא מקדישים עוד תמרון קטן כדי להתחשב ולהחנות בין הקוים.

אז השרשור הזה מוקדש לכל "מאותגרי החניה" והבריונים שחונים מחוץ לקוים וגורמים לחניות להצטמצם ולנהגים להחנות את רכבם מרחק גדול יותר.

קחו לכם עוד 20 שניות כדי לפתוח את הדלת של הרכב ולראות שאכן אתם בתחום החניה שלכם ושלא "גלשתם" לחניה נוספת.

ל'

DSC01510.jpg

DSC01511.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי הדבר הנכון לעשות הוא פשוט לחנות כמו שצריך, אפילו אם אתם כביכול לוקחים מקום וחצי כי בסופו של דבר יש תחלופה בחניון וזה יגרום לאנשים לחנות בצמוד אליכם בצורה נורמאלית.

אבל - מי שאוהב את הרכב שלו, חונה במקביל למדרכה או בחניית קצה כי בארץ דלת זה סוג של אמצעי לפריקת עצבים..

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים,

לדעתי, הציפיות שלך מהנהגים גבוהות מדי :-(.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שהיום הלכתי לבקר חבר בבית חולים קפלן ברחובות, יש שם בכניסה חניות נכים לנכה עם מעלית, אז בין כל חנייה יש מרווח של כ-2 מטר כדי שהנכה יוכל לעלות\לרדת, ועל הכביש מסומן שאסור לחנות שם - אבל מה, זו לפחות לא חניית נכים, אז אנשים שמים פס ומחנים שם . . . :evil:

:evil:אחינו הנהג:evil:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבתכנון של החניות שגו, המרחב חנייה לרכב הוא קטן ולכן דלתות נפתחות על דלתות באופן דוחה .

זאת הסיבה שבהמון חניונים שהסימון של החניה קטן אז יש רכבים שתופסים חניה וחצי.

הבעיה של החניות היא לא בגלל חניה כפולה אלא בגלל המון רכבים על הכביש, רק ב 2010 עלו 216,000 רכבים חדשים על הכביש, זה הזוי לגמרי!

"אין ייאוש בעולם כלל" :lol:

פעם הונדה - היום סיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-moshe-

זה תירוץ בסגנון "הרצפה עקומה".

לעולם לא יהיה מספיק מקום לפתיחת דלתות מלאה, גם ברכב משפחתי ממוצע ובודאי שברכבי "שטח" עירוניים.

דווקא בגלל מצוקת החנייה צריך לנהוג בהתחשבות ולא לחרוג מן הסימון.

נהגת שודים צודקת - מי שלא חונה בין הקוים הוא סוציומט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות מראשון לא ?

בקעת אונו.

נהגת שודים,

לדעתי, הציפיות שלך מהנהגים גבוהות מדי :-(.

זה עצוב לכתוב זאת, אבל הכל מתחיל בדברים הקטנים, אותו נהג שחונה מחוץ לתחום הקוים, גם יחתוך אותך בכביש, לא יעצור במעבר חציה לילדים, ויצפור לחברים שלו כאשר הוא ממתין להם למטה.

מזכיר לי שהיום הלכתי לבקר חבר בבית חולים קפלן ברחובות, יש שם בכניסה חניות נכים לנכה עם מעלית, אז בין כל חנייה יש מרווח של כ-2 מטר כדי שהנכה יוכל לעלות\לרדת, ועל הכביש מסומן שאסור לחנות שם - אבל מה, זו לפחות לא חניית נכים, אז אנשים שמים פס ומחנים שם . . . :evil:

אאל"ט אתה מתכוון לשטח שצבוע על אספלט הכביש שנקרא ד-14, במקרה כזה יכלוים לכתוב דוח לאלו שמפריעים בחנית נכים.

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ומה תגידו על מורה לנהיגה שחונה על שתי חניות? שלשום ראיתי אחד כזה. התקשרתי אליו כדי להמליץ לו על מורה לנהיגה שילמד אותו לחנות בין הקווים, אבל לצערי הוא לא ענה. אולי הוא בדיוק למד כיצד חונים :evil:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו לחלק דוחות .

על הצבע העירייה מבזבזת כסף צריך איכשהו להחזיר.

יופי של קופה .

אדם החונה על הפס קנס 100 ללא יכולת עירעור נחמד וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, ומה תגידו על מורה לנהיגה שחונה על שתי חניות? שלשום ראיתי אחד כזה. התקשרתי אליו כדי להמליץ לו על מורה לנהיגה שילמד אותו לחנות בין הקווים, אבל לצערי הוא לא ענה. אולי הוא בדיוק למד כיצד חונים :evil:

אחד בשבילו ואחד בשביל התלמיד

אם בארזים נפלה שלהבת ...

כך הוא חונה ,כך הוא מלמד, ואת התוצאה רואים בכביש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט אתה מתכוון לשטח שצבוע על אספלט הכביש שנקרא ד-14, במקרה כזה יכלוים לכתוב דוח לאלו שמפריעים בחנית נכים.

כן זה היה ד-14, ואני חושב שרשמו לו דו"ח , כי בדיוק נכנסה לשם ניידת ובדקה את הרכבים שבחניית נכים.

איך אמר אדם חכם פעם : "הליסינג עוד יהרוג את כולנו . . . " .

האמת שאף אחד לא אמר את זה....

:evil:אחינו הנהג:evil:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בחניון שאני מחנה ליד העבודה אם אחנה בדיוק בין הקווים והרכב שלידי גם, אז אני לא אוכל לצאת מהדלת..

אז מכיוון שאני יקה ואני לא יכול מנטלית לחנות על הקווים, אז אני מחנה תמיד בקצה החניון.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבתכנון של החניות שגו, המרחב חנייה לרכב הוא קטן ולכן דלתות נפתחות על דלתות באופן דוחה .

זאת הסיבה שבהמון חניונים שהסימון של החניה קטן אז יש רכבים שתופסים חניה וחצי.

הבעיה של החניות היא לא בגלל חניה כפולה אלא בגלל המון רכבים על הכביש, רק ב 2010 עלו 216,000 רכבים חדשים על הכביש, זה הזוי לגמרי!

אתה יותר ממוזמן לנטוש את הרכב ולעבור לתחבורה ציבורית ....

א:oops:הה , אין תחבורה נורמלית בארץ

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו לחלק דוחות .

על הצבע העירייה מבזבזת כסף צריך איכשהו להחזיר.

יופי של קופה .

אדם החונה על הפס קנס 100 ללא יכולת עירעור נחמד וטוב.

רעיון נחמד, אבל לדעתי לא ניתן לבצע אותו, אלא אם כן הפקח רואה מי הראשון שחנה באלכסון.

כן זה היה ד-14, ואני חושב שרשמו לו דו"ח , כי בדיוק נכנסה לשם ניידת ובדקה את הרכבים שבחניית נכים.

:mm_yeah:

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...