Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי שופ - חלקים מקוריים לרכבי יונדאי

שימו לב! השרשור הזה בן 3975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

יונדאי שופ, חנות חלקי היונדאי היחידה בישראל מייבאת ומשווקת חלקי יונדאי מקוריים מהיבואן לצרכן.

ברשותנו אלפי פריטי יונדאי מקוריים במחירים טובים.

אפשר להשיג אצלנו מגוון גדול של חלקים: חלקי טיפול, חלקי מנוע, חלקי בלמים, חשמל ואלקטרוניקה, ממירים קטליטים וסעפות פליטה, חלקי פרונט, מוצרי גומי, פלסטיקה ופרזול, חלקי מיזוג אויר, חלקי מערכות קירור ומשאבות שונות.

אנחנו מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ.

ניתן בעזרתנו לאתר את החלק הדרוש ואף להזמינו מקוריאה במידת הצורך. (אם הוא לא קיים בארץ).

בקרוב תיפתח גם מחלקת האביזרים ותוכלו גם לפנק את רכבכם.

ניתן גם להתייעץ איתנו לגביי הטיפול ברכב ולגביי עלויות החלקים ונחיצותם.

כתובתנו:

בית אלפא 17 תל אביב

טל: 03-7162540

פקס: 077-4601826

WWW.HYUNDAISHOP.CO.IL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

בעקבות תשובתו האדיבה של יונדאי שופ, נסעתי אתמול לחנות שלו בת"א וקניתי מנגנון לחלון החשמלי עבור היונדאי שלי.

אני חייב לציין שהנסיעה הבינעירונית הייתה משתלמת מאחר והמחיר של החלק היה מאד מאד אטרקטיבי והיחס של ליאור המנהל היה מעל ומעבר.

מומלץ בחום לכל בעלי היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

מסיבה בלתי ידועה, אני לא מצליח להזמין את החלק הזה מקוריאה.

דבר איתי עוד כחודש, מקווה שיהיו לי בשורות טובות.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 7 חודשים מאוחר יותר...

האם יש בחנות גם חלקים לרכבים ישנים שנת 99 ומטה?

יש לי יונדאי אקסנט 3 דלתות שנת 97 והפלסטיק בין ההגה למטה עד לדוושה שמסתיר את כל הכבלים נשבר לי יש לכם חלק כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...