Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת קפיצים מחו"ל

sshh
שימו לב! השרשור הזה בן 4848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להזמין קוילאוברים custom made (רק קפיצים) מחו"ל,

האם תיהיה בעיה להכניס אותם לארץ? האם יש צורך באישור משרד התחבורה? אם כן איך אני מקבל כזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי אם יש לך מזל או לא, אם זה לא יתפס במכס, הסתדרת, אם נתפס, אתה לא מקבל אישור לעולם (אלא אם כן זה חלקים סטנדרתיים ומקוריים לרכב שלך) מתוך נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להזמין קוילאוברים custom made (רק קפיצים) מחו"ל,

האם תיהיה בעיה להכניס אותם לארץ? האם יש צורך באישור משרד התחבורה? אם כן איך אני מקבל כזה?

תודה

קוילאוברים זהו קפיץ משולב בבולם ולא רק קפיץ ! לא שווה לשים רק קפיצים אם זאת הייתה כוונתך כי זה יהרוס את הבולם המקורי של הרכב לגבי אם אפשר להכניס או לא זה תלוי בעיקר במזל קומבינות שלך עם משרד התחבורה/מכס ומצב רוח של מפקח משרד התחבורה באותו יום

מה שאני יכול לעזור לך זה לתת לך את מספרי הטלפון של משרדי התחבורה (מחלקת ייבוא וייצוא ) תבקש את ראובן ברדה זה המנהל :)

035657174 - ראובן ברדה עונה משעה 1 לשלוש

035657145 - מזכירות

בהצלחה !

keep drooling im spooling :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם אני חשבתי להביא סט קפיצים\בולמים מחו''ל וקראתי כאן כי במידה ומדובר בחלקים לסירות אין על זה מכס ושאר הבלאגנים.

אולי בכל זאת ניתן לעשות קומבינה כלשהי,רעיון למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוילאוברים זהו קפיץ משולב בבולם ולא רק קפיץ ! לא שווה לשים רק קפיצים אם זאת הייתה כוונתך כי זה יהרוס את הבולם המקורי של הרכב לגבי אם אפשר להכניס או לא זה תלוי בעיקר במזל קומבינות שלך עם משרד התחבורה/מכס ומצב רוח של מפקח משרד התחבורה באותו יום

מה שאני יכול לעזור לך זה לתת לך את מספרי הטלפון של משרדי התחבורה (מחלקת ייבוא וייצוא ) תבקש את ראובן ברדה זה המנהל :)

035657174 - ראובן ברדה עונה משעה 1 לשלוש

035657145 - מזכירות

בהצלחה !

הבולם שעליו יורכבו הקפיצים לא מקורי, הקפיצים הנ"ל מגיעים עם קיט להפיכת הבולם והקפיץ לקויילאובר.

תודה על העזרה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי לפני כשנתיים 4 קפיצי הנמכה של OMP.

קיצר, הם הגיעו אליי ולא שילמתי אפילו מכס שלא נדבר על איזושהי תגובה ממשרד התחבורה. :wink:

בתכלס, יש פה קצת עניין של מזל באמת כי ע"פ חוק יש לקבל אישור ממשרד התחבורה ולשלם מיסים אבל איכשהו זה לא קרה ואני שמח.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...