Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הגיע הזמן להחליף את הכסא מחשב שלי. יושב בדרך כלל הרבה שעות מול מחשב וצריך המלצה לחנות שאפשר ללכת ולראות שם דגמים.

רוב ההמלצות פה זה חנויות במרכז (צרעה וכו'). האם יש באזור הקריות/ חיפה חנות מומלצת עם דגמים מומלצים? או שפשוט לקפוץ לסניף אופיס דיפו וזהו?

תקציב - +- 1000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסא איתי כבר שנה וחצי ובסופו של דבר התרגלתי.

אך לדעתי יש נוחים ממנו או לפחות כמוהו בפחות משמעותית מהכסף שעלה ה F15. עם כל ידיות הכיוונון שלו הכיסא שהיה לי פניו שעלה כחצי מחיר ממנו היה הרבה יותר נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חיפשתי את הכיסא האולטימטיבי לפני כמה זמן (אפילו שאלתי פה)

החלטתי על ההרמן מילר AERON. ישבתי עליו המון זמן כדי להצדיק את המחיר. הם הוציאו גרסא משופרת, עם רשת יותר טובה, מנגנון יותר מתקדם ונוח, וכמה פטנטים לישבה יותר נוחה למשך זמן, גם בנוסף לחיזוק ושיפור כל החומרים (החליפו פלסטיק במתכת, וכו')

המחיר ששילמתי היה 5,500 ש"ח. בלב שלם אני יכול להגיד לך שגם הייתי משלם כפול. זה כיסא לכל החיים, בלי להגזים. יש 12 שנות אחריות. אמרתי לעצמי ששווה להשקיע בכיסא איכותי מאשר לקנות איזה כסא סיני ב 3,000 ש"ח שהנוחות שלו לא הכי טובה ושגם יתפרק לי בעוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5.5? זה אחרי הנחה לא? עד כמה שזכור לי המחיר הרשמי זה משהו כמו 7

כן, אחרי הנחה.

בהחלט הכסא הבא שלי!

מקווה לרכוש אותו בחודשים הקרובים, הבנתי שפיטרו כבר חידשו את המלאי ברימאסטרד החדש.

כן, ממזמן. ישבתי על הישן בד"ר גב וחשבתי שזה הכיסא הכי נוח בעולם.

ישבתי לאחר מכן על הREMASTERED אצל פיטארו - פשוט חלום. הם חידשו את הבד לחומר חדש עם 8 מקומות ישיבה (8 ZONES) שבעצם מה שזה אומר זה שבחלק מהמקומות הבד יותר חזק כדי לתמוך יותר, ובחלק הוא יותר חלש כדי לאפשר נוחות. מרגישים את ההבדל. הREMASTERED באמת כמה רמות מעל. להוציא על כיסא 5500 ואפילו יותר זה כואב ויש כאלה שיגידו שאתה משוגע, אבל אני רואה את זה כממש זול (יחסית) - כיסאות אורטופדיים למינהם מחזיקים מקסימום 5 שנים והאיכות שלהם גם לא כ"כ טובה. פה יש לך 12 שנות אחריות וגם מוצר שאתה יודע שאין מעליו (אולי הEMBODY) וגם האיכות שלו מדהימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להוציא סכומים כאלה על כסא. עד 1000

הכסא הזה סיני? יתפרק?

http://www.officedepot.co.il/items/1157715-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%90-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C-%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8-Office-depot

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להוציא סכומים כאלה על כסא. עד 1000

הכסא הזה סיני? יתפרק?

http://www.officedepot.co.il/items/1157715-%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%90-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C-%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8-Office-depot

אף אחד לא יכול להגיד לך בוודאות. מה שאני יכול להגיד לך זה שכל הכסאות האלו שאומרים שהם ארגונומיים וכו' בד"כ מתפרקים\מרעישים וחורקים אחרי שנה וקצת. או שתשקיע במשהו איכותי (אם אכפת לך מהגב שלך) או שלפי דעתי, אל תקנה.

כיסאות הם דבר סובייקטיבי, אם זה נוח לך, תקנה. אבל האמינות בכסאות האלה לא מי יודע מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...