Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

כן אבל זה לא שחור או לבן. אי אפשר להגיד או שמשקיעים 5000-7000 על כסא או לא לקנות בכלל. מאוד איכפת לי מהגב שלי. אבל כל אחד והמצב הכלכלי שלו. אני לא יכול להוציא 5000 + על כסא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסאאיכותי אפשר לקבל גם מצרעה עם 3 שנות אחריות גם בתקציב נמוך יחסית. המחיר של ההרמן מילר בארץ הזוי ולא מוצדק.

אפשר להזמין באינטרנט, אבל עדיף להגיע לאולם תצוגה בת"א כדי לבדוק את הכיסא פיזית.

http://www.tzorashop.com/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסאאיכותי אפשר לקבל גם מצרעה עם 3 שנות אחריות גם בתקציב נמוך יחסית. המחיר של ההרמן מילר בארץ הזוי ולא מוצדק.

אפשר להזמין באינטרנט, אבל עדיף להגיע לאולם תצוגה בת"א כדי לבדוק את הכיסא פיזית.

http://www.tzorashop.com/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

הכסאות שלהם לא משהו. הדגם היחידי שהומלץ הוא הקומפורט וגם הוא מרגיש לי פלסטיקי וזול יחסית למחיר (3200 אם אני לא טועה) ולטעמי הוא בכלל לא נוח. לקחו כיסא פשוט וזול ושמו לו מנגנון הטיה. זהו.

מזניה, שאלת ועניתי. אני חיפשתי מעל ומעבר למצוא כיסא בכל טווחי המחירים. לא מצאתי. 5000 זה בהחלט מחיר מוגזם ותאמין לי שקניתי אותו בלב ממש כבד. בושה וחרפה המחירים בארץ. אבל מה תעשה? ההרמן עולה 1K בקונפיגורציה שקניתי אותו שזה 3600 ש"ח. תוסיף משלוח שזה עוד 500 שח, מיסים מעמ וכל מיני עלויות שחרור מכס הזויות וכבר אני מגרד את ה5100.

לפי דעתי תעיין פה - http://www.tzorashop.com/category/ergonomic-seats זה נראה לי הלינק שאתה בדיוק מחפש. המחירים שם מאוד טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול להגיד לך בוודאות. מה שאני יכול להגיד לך זה שכל הכסאות האלו שאומרים שהם ארגונומיים וכו' בד"כ מתפרקים\מרעישים וחורקים אחרי שנה וקצת. או שתשקיע במשהו איכותי (אם אכפת לך מהגב שלך) או שלפי דעתי, אל תקנה.

כיסאות הם דבר סובייקטיבי, אם זה נוח לך, תקנה. אבל האמינות בכסאות האלה לא מי יודע מה.

כעת יש לי כיסא ב 1000 ש"ח בערך (F15), לפני היו לי כיסאות בטווחים של 400-500 ש"ח מסוג הכיסאות שנמכרים בחנויות אייס - הום סנטר.

לא זה ולא זה, לא התפרקו גם אחרי שנות שימוש רבות.

יש לציין :

1. אני יושב על הכיסא יותר מתשע שעות כל יום חול וגם מספר שעות בימי שישי/שבת.

2. לא מפעיל את מנגנון הנדנדה בכיסא ולא משתולל איתו.

3. משקלי הוא 81 ק"ג.

לא אומר לשלם 100 ש"ח לכיסא, אבל לדעתי הזוי לשלם 5,000 ש"ח לכיסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעת יש לי כיסא ב 1000 ש"ח בערך (F15), לפני היו לי כיסאות בטווחים של 400-500 ש"ח מסוג הכיסאות שנמכרים בחנויות אייס - הום סנטר.

לא זה ולא זה, לא התפרקו גם אחרי שנות שימוש רבות.

יש לציין :

2. לא מפעיל את מנגנון הנדנדה בכיסא ולא משתולל איתו.

3. משקלי הוא 81 ק"ג.

לא אומר לשלם 100 ש"ח לכיסא, אבל לדעתי הזוי לשלם 5,000 ש"ח לכיסא.

רק על המשפט הזה הייתי קונה את הAERON בלי לשאול אפילו, 5K או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני בערך 7 שנים קניתי באופיס דיפו כסא שמאוד דומה ל F15. מ-א-ו-ד. לפני כמה זמן יצא מהמקום הפלסטיק במשענת, מה שמונע מהמשענת להישאר ישרה ואם נשענים אז המשענת גם כן תופסת זוית אחורה וזה לא נוח. הכסא עלה לי 700 שח ובאמת שהוא היה לי סופר נוח. עכשיו, מאוד סביר להניל שההרמן מילר זה עולם אחר לגמרי. אבל זה לא בהכרח אומר שכיסא שלא עולה סכומים כמ ההרמן מילר הוא כסא גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתאפשר לך לרכוש כיסא ב-5 אלף ש"ח, אז זה מצוין.

אך לא לכולם זה מתאפשר. בנוסף, אי אפשר להניח כי כיסא יקר יותר(מעל רף מסוים) הוא מה שיועיל לבריאות גב טובה יותר (אשמח לגלות אחרת).

לעומת זאת, אם אותו פלוני ישקיע במנוי לחד"כ וילמד איך להרים משקולות (דד-ליפט, סקוואט, פרס ובנץ') סביר הרבה יותר שיישאר לו הרבה עודף מ-5 אלף ש"ח וגם יזכה לבריאות גב טובה יותר, אפילו לעומת אותו אחד שיושב על AERON.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חיפשתי את הכיסא האולטימטיבי לפני כמה זמן (אפילו שאלתי פה)

החלטתי על ההרמן מילר AERON. ישבתי עליו המון זמן כדי להצדיק את המחיר. הם הוציאו גרסא משופרת, עם רשת יותר טובה, מנגנון יותר מתקדם ונוח, וכמה פטנטים לישבה יותר נוחה למשך זמן, גם בנוסף לחיזוק ושיפור כל החומרים (החליפו פלסטיק במתכת, וכו')

המחיר ששילמתי היה 5,500 ש"ח. בלב שלם אני יכול להגיד לך שגם הייתי משלם כפול. זה כיסא לכל החיים, בלי להגזים. יש 12 שנות אחריות. אמרתי לעצמי ששווה להשקיע בכיסא איכותי מאשר לקנות איזה כסא סיני ב 3,000 ש"ח שהנוחות שלו לא הכי טובה ושגם יתפרק לי בעוד כמה שנים.

כן, אחרי הנחה.

כן, ממזמן. ישבתי על הישן בד"ר גב וחשבתי שזה הכיסא הכי נוח בעולם.

ישבתי לאחר מכן על הREMASTERED אצל פיטארו - פשוט חלום. הם חידשו את הבד לחומר חדש עם 8 מקומות ישיבה (8 ZONES) שבעצם מה שזה אומר זה שבחלק מהמקומות הבד יותר חזק כדי לתמוך יותר, ובחלק הוא יותר חלש כדי לאפשר נוחות. מרגישים את ההבדל. הREMASTERED באמת כמה רמות מעל. להוציא על כיסא 5500 ואפילו יותר זה כואב ויש כאלה שיגידו שאתה משוגע, אבל אני רואה את זה כממש זול (יחסית) - כיסאות אורטופדיים למינהם מחזיקים מקסימום 5 שנים והאיכות שלהם גם לא כ"כ טובה. פה יש לך 12 שנות אחריות וגם מוצר שאתה יודע שאין מעליו (אולי הEMBODY) וגם האיכות שלו מדהימה.

אף אחד לא יכול להגיד לך בוודאות. מה שאני יכול להגיד לך זה שכל הכסאות האלו שאומרים שהם ארגונומיים וכו' בד"כ מתפרקים\מרעישים וחורקים אחרי שנה וקצת. או שתשקיע במשהו איכותי (אם אכפת לך מהגב שלך) או שלפי דעתי, אל תקנה.

כיסאות הם דבר סובייקטיבי, אם זה נוח לך, תקנה. אבל האמינות בכסאות האלה לא מי יודע מה.

הכסאות שלהם לא משהו. הדגם היחידי שהומלץ הוא הקומפורט וגם הוא מרגיש לי פלסטיקי וזול יחסית למחיר (3200 אם אני לא טועה) ולטעמי הוא בכלל לא נוח. לקחו כיסא פשוט וזול ושמו לו מנגנון הטיה. זהו.

מזניה, שאלת ועניתי. אני חיפשתי מעל ומעבר למצוא כיסא בכל טווחי המחירים. לא מצאתי. 5000 זה בהחלט מחיר מוגזם ותאמין לי שקניתי אותו בלב ממש כבד. בושה וחרפה המחירים בארץ. אבל מה תעשה? ההרמן עולה 1K בקונפיגורציה שקניתי אותו שזה 3600 ש"ח. תוסיף משלוח שזה עוד 500 שח, מיסים מעמ וכל מיני עלויות שחרור מכס הזויות וכבר אני מגרד את ה5100.

לפי דעתי תעיין פה - http://www.tzorashop.com/category/ergonomic-seats זה נראה לי הלינק שאתה בדיוק מחפש. המחירים שם מאוד טובים.

תקשיב, אני מאוד מקווה שאתה לא איזה סוכן סמוי שלהם פה :wink: אבל רמת האינטנסיביות שאתה משווק כיסא מחשב ב5.5K זה פשוט הזוי לדעתי.

אם יש לך יכולת לרכוש כסא ב5500ש"ח (במבצע :shock:), אשרייך, אבל לבוא להגיד על כל השאר שזה מוצר לא איכותי זה פשוט הטייה שאני אשכרה לא מאמין שאנשים אוכלים,אמנם לא בדקתי, אני מאוד מקווה שאלו לא אותם אנשים שמתלוננים על יוקר המחיה בשרשור המתאים.

כסאות של צרעה לדעתי מצויינים, גם בעבודה אני יושב על אחד כזה ואשתי עובדת עם אחד כזה מהבית כבר קרוב ל8 שנים ולא נראה שהוא מתעייף לרגע, אז עלה במבצע כ550ש"ח ואולי היום זה טיפה יותר, בטוח עם עודף מאלפייה.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסה לשווק לך כלום. מנסיון נמאס לי לקנות 2-3 כסאות במהלך השנים שהנוחות שלהם לא הכי טובה ולראות אותם מתפרקים\חורקים. גם לא אומר שאי אפשר למצוא משהו טוב ב1-3K, אני פשוט עוד לא נתקלתי בדבר כזה ששווה את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי היה כסא פשוט אבל נוח מאוד שהחזיק 10 שנים (אצל אמא שלי שקנתה באותו הזמן הכסא עדיין מחזיק ) קניתי ליפני שנה במליון כסאות כסא במעל ל-1000 ש"ח , אחרי כמה חודשים כל הספוג כבר צנח ונעשה לא נוח , אחרי שנה יש קרע גדול באמצע הכסא למרות שיש חולצה מולבשת עליו , מה שאני רוצה להגיד שכמו שנעליים כל חברה נוחה למישהו אחר ככה בכסאות , לכו ושבו וכמה שיותר זמן , הכסף לא בהכרח משחק תפקיד .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מבקש המלצותיכם לכסא איכותי לבחור עם בעיות קלות של גב.

הבחור יושב בכסא הרבה זמן מול מסך.

האם יש גופים העוסקים ברפואה תעסוקתית שניתן לשכור את שירותיהם בנושא הדרכת ישיבה נכונה וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

לאחר שהכסא שלי שעלה 1350 ש"ח נהרס לחלוטין אחרי שנתיים וניגשתי למיליון כסאות שם נרכש , הם אמרו אחריות רק לשנה !

אתה רוצה משהו טוב יש עם מנגנון גרמני (הידראולי) בקיצור הכסא צר וקטן וממש לא נוח , אכן המנגנון חזק שוקע כמו שצריך ומגיע למצב שכיבה אבל המחיר רק בגלל המנגנון 2500 ש"ח .

בקיצור לאחר חיפושים רבים החלטתי פשוט להמר ולהזמין כסא טופ , אומנם מסין אבל אמרתי ננסה , הכסא לא זול בכלל אבל כולל הכל ואיכותי (כולל 9 אופציות למסאז עם מנועים רציניים ) , הייתי מוכן לשלם את המחיר היקר אבל המשלוח גם היה מאוד יקר , דיברתי עם המוכר אם אפשר לעשות משהו עם המחיר , הוא אמר לי שבגלל המשקל הוא חייב לשלוח דרך חברות השקר (פדקס,DHL) ולכן המחיר .

שאלתי עם אפשר לשלוח את הכסא בשני חצאים (עליון ותחתון) דרך דואר סין ישירות לדואר ישראל , הוא בדק ואמר שזה בעייתי אבל אפשרי ! הוריד לי 200 דולר מהמשלוח , תוך שבוע הכסא היה בארץ ותוך יומיים אצלי בבית ואני חייב לציין למרות שלקחתי הימור והייתי מאוד סקפטי , הכסא מדהים לא פחות , סופר נוח כל מצבי הישיבה כולל שכיבה והמאסז מרשים , ההנהלה ביקרה את הרכישה אבל אחרי כמה נסיונות היא מרוצה וגם אני , השרות מצויין ואני ממליץ בחום .

https://he.aliexpress.com/item/High-quality-boss-chair-Genuine-leather-computer-chair-home-office-chair-lying-massage-lifting-rotating-seat/32786149835.html

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...