Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לצמיגים לקסארה במידה 195/55 R15

psxr
שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התראד ירד כבר לעמוד השני.

לפי האתר tires4u במידה שלי יש צמיגים בין 300 ל900 שזה טווח מחירים דיי גדול, אני אשמח אם מישהו שמבין בתחום יוכל להמליץ או לפחות לכוון אותי בכיוון הנכון לבחירת צמיג טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סגנון הנהיגה שלך רגוע, ואתה מעוניין בצמיג שקט באיכות לא רעה, אפשר להסתפק בפאלקן ZE 912 שעולה עכשיו בסביבות 350 ש"ח לצמיג.

http://www.tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&ar=1&r=15&a=55&s=195&sc=&mm=18&mm=27&mm=5&mm=15&mm=50&mm=6&mm=26&mm=3

כל הצמיגים בלינק יכולים להתאים.

אם אתה מחפש אחיזה בעיקר, קונטיננטל CONTIPREMIUM (שעולים 522 ש"ח בלינק) מומלצים.

מה שנראה לי מוזר, זה המחיר של פירלי P7 (ממש זול), אבל אולי זה בגלל קוד מהירות נמוך H, תבדוק ש H מתאים לקסרה שלך.

צמיג עם יומרה (ופרופיל) ספורטיבית, אבל עם מדד שחיקה נמוך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגנון הנהיגה הוא ב99% מהזמן רגוע.

בהתחשב בסיגנון הנהיגה ובעובדה שמדובר ברכב שני בבית נראה לי שהפירלי יהיה מיותר.

באוטו דיפו יש מבצע על השני בgoodyear efficiengrip השני ב200 שקל איך הצימגים האלה ?

שווה לבדוק את המחיר לראשון או שהצמיגים פחות טובים מהפאלקן ?

יש שם גם מבצע של kumho tires ו-west lake השני ב99 שקל אבל לא מצויין דגם, שווה לבדוק אותם או שהפאלקן יותר טובים ?

בקשר לפירלי איפה ראית את מדד השחיקה ?

בלינק שצירפת לא מצאתי את הנתון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגנון הנהיגה הוא ב99% מהזמן רגוע.

בהתחשב בסיגנון הנהיגה ובעובדה שמדובר ברכב שני בבית נראה לי שהפירלי יהיה מיותר.

באוטו דיפו יש מבצע על השני בgoodyear efficiengrip השני ב200 שקל איך הצימגים האלה ? הראשון עולה 800 ש"ח, בדקתי לפני חודש בשביל קסרה של החבר שלי, בדיוק באותה המידה.

שווה לבדוק את המחיר לראשון או שהצמיגים פחות טובים מהפאלקן ? יותר טובים מפאלקן, אבל גם הרבה יותר יקרים

יש שם גם מבצע של kumho tires ו-west lake השני ב99 שקל אבל לא מצויין דגם, שווה לבדוק אותם או שהפאלקן יותר טובים ? בWESTLAKE לא לגעת! KUMHO צמיגים לא רעים, אבל באוטודיפו עדיין יקרים מדי.

בקשר לפירלי איפה ראית את מדד השחיקה ? אני מכיר את הדגם, הוא מקורי לג'טה TSI עם 160 כ"ס.

בלינק שצירפת לא מצאתי את הנתון הזה.

הדגם הזה של גודייר (EFFICIENT GRIP) זה צמיג "ירוק", ובמחיר שהוא נמכר באוטודיפו יש צמיגים עדיפים.

פאלקן 912 עדיפים בהרבה על WESTLAKE (סיניים), ולדעתי גם על KUMHO, יש לי אותם כרגע. צמיג בסדר, לא רועש, אוחז טוב.

תמורה מצויינת למחיר.

תבדוק בפנצ'ריות בסביבתך לגבי BRIDGESTONE B250, צמיג טוב ולא אמור להיות יקר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...