Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגרת הטלויזיה בתוך אגרת הרישוי או לחילופין, ח"כ רמי דנון, אתה אידיוט!

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ח"כ הגאון רמי דנון (מי זה בכלל?)יזם הצעת חוק שהיא ללא ספק המטומטמת ביותר ב 60 שנות עצמאות.

אגרת הטלויזיה תופחת ב 40% ותוצמד לאגרת רישוי הרכב וככה אנשים לא יוכלו להשתמט מתשלום.

אז מה קיבלנו?

מי שיש לו טלויזיה ואין לו רכב לא ישלם כלום.

מי שיש לו רכב ואין לו טלויזיה יאלץ לשלם.

והאבסורד הגדול מכולם, מי שאין לו טלויזיה ויש לו 5 רכבים ישלם 5 אגרות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עוד אתמול את הכתבה והאמת שלא ידעתי אם לצחוק או לבכות. אני מניח שאם יצליחו להעביר את ההצעה הלאה ולעגן את זה בתור חוק,אני אבכה כמו כולם.הפוליטקיאים המושחתים הללו פשוט לא יודעים שובע, אנחנו אשמים שחיים יבין קיבל 50000שקלים בחודש או שדליה מזור הייתה צריכה מטבח חדש?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר נתקלתי בזה ..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3992117,00.html

:cry:

איזו מדינה רעה זו לאזרחים שלה .

עכשיו אני מבין למה אני מסתובב עם תחושה של בחילה שהולכת ומתגברת .

להקיא עליהם על כל חברי הכנסת והפוליטיקאים אוכלי החינם רפי השכל ונטולי המוח .

דרך אגב איפה ראית בכתבה את הסעיף הזה : " מי שאין לו טלויזיה ויש לו 5 רכבים ישלם 5 אגרות. "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מטופש לחלוטין, אם כי אם יצליחו להתגבר על המשוכות שציינת (מס' רכבים לבן אדם, כאלה שאין להם טלויזיה) ועל משוכות אחרות זה יכול איכשהו לעבוד.

כאחד שאמנם יש לו טלויזיה, אך הוא קולט ערוץ 2 בלבד (אל תשאלו אותי למה, אין לי מושג) - אני לא אמור לשלם אגרה כלל, ואכן לא עושה זאת ולא נדרש לכך היום.

ההצעה הזו לא לטובתי בכלל.

בנוסף ציטוטים מהכתבה: "אחת השאלות שנשארו פתוחות היא סוגיית התשלום בקרב בעלי רכבי ליסינג ממקום העבודה". בהחלט סוגיה מעניינת...

"נוסף על כך זוהי הצעה חברתית, שתאפשר לגבות פחות מאנשי השכבות החלשות שרבים מהם לא מחזיקים בכלי רכב אך יש להם טלוויזיה". קשקוש מקושקש ולא קשור. חלאס לדחוף שכבות חלשות לכל דיון על כסף. יש דרכים לשפר את המצב, יש דרכים לעשות דיפרציאציה במיסים, זו ממש לא הדרך. רק יגרום להתקוממות עבור כל "השכבות הלא כ"כ חלשות" (אם יש לי רכב אני לא שכבה חלשה? נו באמת).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות ידידי, אבל טעות נפוצה, אתה לא משלם על זה שאתה צופה בערוץ 1, אתה משלם על עצם נוכחות מקלט טלויזיה אצלך בבית (גם אם מקולקל) ולכן כמו רבים אחרים, אתה עבריין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? אפילו שיש לי "מקלט" שלא קולט? גם ערוץ 2 אני רואה עם שלג. רוב הזמן הטלויזיה בכלל מחוברת למחשב.

תכלס אני עבריין ברשות החוק, אף אחד לא ביקש ממני מעולם אגרה.

לפי מה שאתה אומר אגרת רשות השידור אינה קשורה לשידור, אלא בסה"כ עוד מס עם שם מפוצץ?

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה מס, הרי לא חשבת שיש היגיון לדבר. מישהו זוכר את אגרת הרדיו המפורסמת? אני מניח שהצעירים יותר לא יודעים בכלל מה זה ושזה נדחף להם לתוך הטסט בלי שום איזכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה אוכלת יושביה ללא ספק.

בזמנו היתה אגרת רדיו בטסט ואנשים פשוט הוציאו את הרדיו לפני הרישוי השנתי.

בושה,

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדבר הבא? אגרה על גלישה בקארז פורום ?

לפי ההגיון העקום שמוצג כאן ובכתבה , כל מי שגולש בקארז פורום גם יש לו מחשב וגם יש לו רכב... אז אפשר לגבות בכיף :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "היתה פעם אגרת רדיו בטסט"

מתי הורידו אותה?

עריכה:

מצאתי הסבר

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1344655&postcount=17

http://www.lawguide.co.il/forum/print.asp?f=25&m=24671

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לצורך העניין אמורה לעשות חברת השכרה המחזיקה ציי רכב גדולים?

לשלם אלפי אגרות טלויזיה על רישוי לרכב?

ממש נראה כמו משהו שלקוח ממערכון.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדבר הבא? אגרה על גלישה בקארז פורום ?

לפי ההגיון העקום שמוצג כאן ובכתבה , כל מי שגולש בקארז פורום גם יש לו מחשב וגם יש לו רכב... אז אפשר לגבות בכיף :)

"אגרת גלישה בקארספורום" לפי תקנון הוועדה לחלטורות סעיף מס' 11192349452 קובע כי משתמשי "קארספורום" יחויבו

בנוסף למס האינטרנט ולאגרת הטלויזיה שישלמו לפני כולם, במס מיוחד שיושפע ממחירי הבנזין (וכמובן גבוהה ממנו פי כמה וכמה מאות שקלים).

חכו, זה עוד יגיע. אני כבר לא יודע למה לצפות מהמדינה הזו כניראה שזה הפתרון להורדת מחירי הדיור בישראל בכך שיגרמו לאנשים לעזוב את הארץ!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה מס, הרי לא חשבת שיש היגיון לדבר. מישהו זוכר את אגרת הרדיו המפורסמת? אני מניח שהצעירים יותר לא יודעים בכלל מה זה ושזה נדחף להם לתוך הטסט בלי שום איזכור.

אולי אני תמים, אבל כן, חשבתי שהקשר הינו ישיר - ומי שצריך לשלם זה מי שקולט ערוץ 1.

לגבי אגרת הרדיו למיטב ידיעתי היא עדיין קיימת, פשוט לא מצויינת בסכום הכולל הטסט.

איזו מדינה מיוחדת במינה...

*אה, ויש גם סיפור: בזמנו גרנו (בילדותי) במושב שכוח אל בדרום. טלוויזיה לבד לא קלטה שם כלום, לכן המושב התקין צלחת לויין שסיפקה את הערוצים הישראלים (1,2 ובהמשך גם 10) ועוד כמה (MTV וספורט כלשהו).

מיותר לציין כי לפי ההגיון של התושבים אף אחד לא חשב שיש איזו סיבה שישלם אגרה, הרי הוא לא קיבל כלום מרשות השידור, ועוד שילם עבור התקנת הצלחת.

יום אחד הגיעו גובים למושב - שערי המושב ננעלו ואנשים נפרשו על הגדרות. לא נתנו להם להיכנס. יש סיפורים גם על איומים בנשק, ייתכן והם אגדות. כך או כך, מאז לא הגיעו יותר גובים...

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד מקווה שידידנו השר כחלון יטיל וטו על השטות הזו אם זו תתקדם.בזמן האחרון הוא היה די דון קישוט של הצרכנים.

כל יום הפתעה חדשה.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...