Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס רענון נהיגה בוטל, הרשיון על תנאי וחייבו אותי על הקורס, מה עושים?

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 4870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

קיבלתי מכתב הביתה ממשרד הרישוי בחודש יוני 2010 שעלי לגשת לעשות קורס רענון נהיגה בגלל ש(מזל טוב)מלאו לי 5 שנים רשיון,

במכתב רשום: "עלייך להירשם לקורס תוך 6 חודשים (זתמרת לסיים עם זה עד ה31 בדצמבר 2010) מיום קבלת מכתב זה דרך אחת המכללות הרשומות בסוף המכתב ואם לא הלך הרשיון". - ובנוסף רשום - "לא תישלחנה התרעות נוספות חוץ ממכתב הזה".

סבבה, חיכיתי שיהיה לי זמן פנוי (בכל זאת יש לי חצי שנה!) ונזכרתי במכתב הזה בסביבות חודש אוקטובר, לקחתי את המכתב וראיתי שיש שם 3 מכללות:

- המועצה הלאומית לבטיחות בדרכים (או משהו כזה).

- מכללת אפיק.

- המכללה למנהל.

התקשרתי לראשונה- לא ענו\לא מחובר.

התקשרתי לשניה- לא התאים בימים שלי.

התקשרתי לשלישית אמרו שזה עולה 158 ש"ח ובימים שני ורביעי אחרי צהריים, (ביקשתי לשלם מזומן שאני אגיע לשם, אמרו שאין אפשרות ורק באשראי בטלפון ורק זה בעצם יבטיח את מקומי בקורס) - סבבה, מתאים נרשמתי.

הקורס היה אמור להתקיים ב22 וב24 לנובמבר משעה 16:00 - 21:00.

הפקידה שרשמה אותי ולקחה ממני פרטי כרטיס אשראי בטלפון גם אמרה שיצרו איתי קשר כמה ימים לפני הקורס לתזכר אותי - עד כאן הכל טוב ויפה.

הגיע ה20 לנובמבר ולא הגיע טלפון התזכורת, מצאתי במקרה באותו היום כתבה בYNET ששם כתוב שכל הקורסי רענון נהיגה - מבוטלים לאלתר ככל הנראה עד ה1 בינואר 2011, וגם היה רשום שכל בתי הספר לא רשאים ללמד החל מנובמבר 2010.

למחרת הרמתי טלפון למכללה למנהל ואיזה פלא- המספר שלהם לא מחובר.

טלפון למשרד הרישוי (*5678) ואיזה פלא - אין להם מושג במה מדובר.

ככה למחר ומחרתיים אותו הסיפור.

אמרו לי במשרד הרישוי לשלוח פקס למשרד הרישוי בירושליים עם כל הסיפור של מה שקרה- אני לא עושה את זה, לא יעזור.

יצרתי קשר עם המכללה למנהל בלי קשר לקורסי רענון נהיגה שלהם ושם אמרו שאין להם מושג כי זה לא קשור אליהם.

יצרתי קשר עם מכללת אפיק לשאול אותם אולי יודעים במה מדובר- שם ענו ואמרו שנכון אין לי לימודים עד להודעה חדשה והפנו אותי למשרד הרישוי.

בקיצור-

המכללה למנהל חייבה אותי על 158 ש"ח בחודש אוקטובר, הלימודים בוטלו משהו כמו בנובמבר, אף אחד לא טרח להרים לי טלפון ולהודיע ולמשרד הרישוי אין מושג.

נוסף לכל הרשיון נהיגה שלי על תנאי אם אני לא ניגש ומסיים את הקורס עד סוף השנה.

מה עושים?

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטול התשלום אתה יכול לפנות לחברת האשראי.

זאת הייתה עיסקה במסמך חסר(לא חתמת על כלום) ולכן אתה יכול לפנות לחברת האשראי ולדרוש שיזכו אותך כי לא קיבלת תמורה לתשלום.

הנה כתבה בנושא:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2174834,00.html

ובנוגע לחידוש רשיון, אני אישית הייתי ממשיך לחפור למשרד הרישוי מכל הכיוונים.

גם בטלפון, גם פנים מול פנים וגם לשלוח את הפקס שביקשו ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צודק, המכללות קיבלו הארכה עד לסוף נובמבר. אני הייתי בקורס ב23 וב25 לחודש במכללת אפיק. כל מי שרוצה להירשם עכשיו לקורס מקבל תשובה ש"משרד התחבורה יצא לחופש" עד לינואר

הייתי באמת ממליץ לדבר עם החברת אשראי כמו שאמרו. שילמת, לא קיבלת תמורה. זה מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם באמת קיבלו הארכה אז תגיד שלום לכסף ובצדק.

נרשמת לקורס, שמרו לך מקום והחלטת לא להגיע על סמך פרסום בעיתון. מה הם אשמים שאתה מטומטם?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שהגיב עד עכשיו,

מר שי.ז, האם קראת את כל ההודעה שפרסמתי לפני שהחלטת להגיב ככה?

ציטוט:

"למחרת הרמתי טלפון למכללה למנהל ואיזה פלא- המספר שלהם לא מחובר. [- זאת אומרת שעונה תקליט: "שלום, המספר אליו חייגתם אינו מחובר".]

טלפון למשרד הרישוי (*567 ואיזה פלא - אין להם מושג במה מדובר.

ככה למחר ומחרתיים אותו הסיפור."

ועוד משהו:

"יצרתי קשר עם מכללת אפיק לשאול אותם אולי יודעים במה מדובר- שם ענו ואמרו שנכון אין לי לימודים עד להודעה חדשה והפנו אותי למשרד הרישוי."

shachar2 - אין לי מושג איך עשית את זה, יכול להיות באמת שהנציג שדיברתי איתו לא הבין אותי למרות שהדגשתי שאני רשום למכללה למנהל ולא למכללת אפיק והוא טען שוב שאין לימודים ואין לו מושג לגבי המכללה למנהל.

עוד הצעות?

תודה,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה לא הגעת למפגש הראשון? לא קיבלת שום הודעה מסודרת על ביטול. מקדימום היית מחכה חצי שעה והולך.

2. תנסה לברר אם הקורס התקיים בפועל או לא.

אם לא - פנה לחברת האשראי ודרוש לבטל את העסקה עקב "כשל תמורה מלא". תצטרך לפקסס להם הצהרה כלשהי כנראה.

3. עד מתי הרשיון שלך בתוקף? אל תיבהל מהשטויות של משרד הרישוי, הסנקציה היחידה שלהם היא אי-חידוש הרשיון כשהוא נגמר. אם יש לך עוד 3 שנים תוקף אז יש לך זמן. רק אל תזניח כי בלי לעשות את הקורס לא יחדשו לך בבוא המועד.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר שי.ז, האם קראת את כל ההודעה שפרסמתי לפני שהחלטת להגיב ככה?

ציטוט:

"למחרת הרמתי טלפון למכללה למנהל ואיזה פלא- המספר שלהם לא מחובר. [- זאת אומרת שעונה תקליט: "שלום, המספר אליו חייגתם אינו מחובר".]

טלפון למשרד הרישוי (*567 ואיזה פלא - אין להם מושג במה מדובר.

ככה למחר ומחרתיים אותו הסיפור."

ועוד משהו:

"יצרתי קשר עם מכללת אפיק לשאול אותם אולי יודעים במה מדובר- שם ענו ואמרו שנכון אין לי לימודים עד להודעה חדשה והפנו אותי למשרד הרישוי."

.

אוהד, קודם כל בלי "מר", "אדון" או כל תואר אחר. מספיק שי.

מתנצל אם נפגעת. לא הייתי צריך להשתמש במילה "מטומטם" אבל אני חושב שהבנת כבר את כוונתי. פשוט לא נכון לנחש דברים כאלה ואם יש ספק אז מגיעים ובודקים.

לגבי זה שלא ענו לך בטלפון לא אומר כלום. יכול להיות שאין רישום חדש אבל קורסים מתקיימים. גם משרד הרישוי אמר לך שאין לו מושג.

זה שבמכללת אפיק אמרו לך מה שאמרו בכלל לא משנה. אתה סיכמת עם גוף אחר.

היית צריך להגיע ליום הראשון. מקסימום היית מבזבז רבע שעה כדי לגלות אם יש קורס או אין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוניברסיטה הפתוחה וקבוצת עמל זכו במכרז להפעלת קורסים לנהיגה נכונה וקורסי רענון.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קרה לי בדיוק אותו הדבר, לאותו הקורס, באותם התאריכים!! רק שאני לא הגעתי כי אבד לי הדף שעליו רשמתי את הכתובת שלהם וכשהתקשרתי לברר יום לפני ענה תקליט שהקו לא מחובר..

הצלחת לעשות משהו בנושא?

התקשרתי גם לחברת האשראי ובגלל ששילמתי מראש גם הם מתנערים מאחריות...

אמרו לי לפנות לאמון הציבור או למועצה לצרכן או משהו כזה....

אני חושב שעדיף שנתלונן יחד כי זה תמיד יותר כח מאשר לבד.

חוצמזה.. גם אם הקורס לא בוטל והתנהל כרגיל עדיין לכל היותר על פי הנהלים של המכללה למנהל כמו שמסרו לי בטלפון צריך לשלם "קנס" כלשהו (50 ש"ח נדמה לי..) ואתה זכאי לעבור את הקורס במועד אחר. שזה עדיף מלשלם שוב 150....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצמזה אם הם התחייבו לתת תזכורת ובסוף הם לא עשו את זה, כבר הבעיה שלהם, ובפרט שלא נותנים לך אפשרות לברר, אתה לא מחוייב לבזבז את העבודה שלך וללכת בשביל ספק, תתקשר לחברת האשראי מיד ותבטל את הפעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בנושא הזה:

מישהו יודע איך לעזאזל אני יכול להרשם לקורס רענון ב"עמל"?

הבנתי שההרשמה כבר נפתחה, אבל אין על זה שום מידע בשום מקום. לא באתר עמל, לא במשרד הרישוי, בגוגל גם לא יוצא כלום. לא כתובות לא טלפונים להרשמה,פשוט כלום.

והזמן לאט לאט אוזל :?

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהוא מהנ"ל איזשהוא כיוון לגבי קורס בקרוב? קיבלתי את המכתב סביב אותו הזמן, ומאז עברו הרבה מים בירקון ואני כבר עובר את החצי שנה... מה קורה איתנו אנחנו עוברים על החוק שאנחנו עולים על ההגה? ניסיתי מספר פעמים לדבר עם משרד התחבורה והם לא יודעים להפנות אותי עדיין למכללה שתעשה לי את הקורס הנהדר הזה... וכן אני יודע שהאו"פ קיבלה את המכרז אבל הם לא יודעים על מה מדובר!?!

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...