Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחרות התמונות השנתית של נשיונל ג'אוגרפיק

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מצאתי איזכור לזה משנים עברו, אבל נראה לי שזה מעניין מספיק לפתוח נושא חדש ממילא.

בלינק הזה תמצאו כמה מהתמונות המדהימות ביותר שראיתם מימיכם. לפחות על חלקן קשה להאמין שלא עברו עריכה כזו או אחרת.

למי שרוצה לראות עוד - יש תמונות מהתחרות של השנה באתר של נשיונל ג'אוגרפיק, וגם תמונות (מדהימות לא פחות) משנים עברו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock::shock::shock:

אין מילים לתאר כאלו תמונות.

אבל לדעתי כל אחת שם עברה סוג כזה או אחר של עריכה (קלה או ארוכה של שעות).

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה אם התמונות עברו עריכה כלשהי או לא? עדיין בשביל להגיע למשהו סופי יפה אתה צריך בסיס טוב מכיוון שאתה לא יכול לעשות זהב מחרא...

גם פעם בתקופת הפילים היו עושים מניפולציות כאלו ואחרות בזמן הפיתוח של הפילים בשביל להגיע לתוצאה סופית שא יכולה להגיע אליה בזמן הצילום...

בכל מקרה הצילומים שם מדהימים ואחרי שיצא לי להיפגש עם צלם ישראלי שעבד עבור נשיונאל גאוגרפיק וראיתי את הצילומים שלו ושמעתי את הסיפורים שלו ממסעות הצילום שלו הבנתי עד כמה הבחירה שלהם קפדנית לגבי את מי הם מעסיקים ולגבי מה הם מפרסמים.

ובנימה אופטימית יותר שיהיה לכולם שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

wow!!!

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה אם התמונות עברו עריכה כלשהי או לא? עדיין בשביל להגיע למשהו סופי יפה אתה צריך בסיס טוב מכיוון שאתה לא יכול לעשות זהב מחרא...

גם פעם בתקופת הפילים היו עושים מניפולציות כאלו ואחרות בזמן הפיתוח של הפילים בשביל להגיע לתוצאה סופית שא יכולה להגיע אליה בזמן הצילום...

בכל מקרה הצילומים שם מדהימים ואחרי שיצא לי להיפגש עם צלם ישראלי שעבד עבור נשיונאל גאוגרפיק וראיתי את הצילומים שלו ושמעתי את הסיפורים שלו ממסעות הצילום שלו הבנתי עד כמה הבחירה שלהם קפדנית לגבי את מי הם מעסיקים ולגבי מה הם מפרסמים.

ובנימה אופטימית יותר שיהיה לכולם שבוע טוב.

זה נכון פחות או יותר. נשיונל ג'יאוגרפיק עבדו עד לפני שנים לא רבות עם שקופיות בלבד, שהן מדיית צילום שממקסמת את התוצאה הראשונית. אין המון מקום למשחק לאחר הצילום, יחסית לסרטי נגטיב או דיגיטלי כמובן.

בצילום הדיגיטלי וודאי שיש עריכה מסויימת, כל עוד זה נשאר ברמת האיזון הלבן והקונטרסט אני לא רואה בעיה, כשזה מגיע למחיקות או חיבורי תמונות - וודאי שיש בעיה.

אני מניח שלצורך התחרות כל צלם נדרש להגיש את קבצי המקור, ולא (רק) תמונות מעובדות.

ולסיום - פילים הם חיות, פילם הוא סרט הצילום (באמת שבהתחלה לא הבנתי מהי תקופת הפילים).

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה זה חלק בלתי נפרד מהאומנות כמובן שזה בטעם טוב ולא תוספת של אלמנטים שלא היו בתמונה המקורית, דעה אישית כמובן :)

יצא לי לשלוח תמונה לNG לאחת מהתחרויות בישראל והם לא ביקשו מקור, יכול להיות שזה רק בישראל.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין שום עריכה לתמונות וזה גם אחד התנאים.

במילה עריכה הכוונה היא להוספת דברים שלא קיימים במקור או משחקים אומנותיים.

כמו גם ביום תמונה.

הרעיון כאן הוא לדעת לתפוס את הרגע הנכון.

יש כאלה שעושים את זה אחרי 1000 תמונות ויש כאלה שיורים תמונה אחת וזהו.

מה שמותר זה לשפר תנאי תאורה (חשיפה) בלבד.

לפעמים לכתבה עם 20 תמונות הכתב והצלם יוצאים למסע של שנה ויותר.

לתמונה של הר הגעש עם השמש בתוכו אני מאמין שהצלם חיכה ימים שלמים.

התמונה של הברקים בלילה נתנה תחושה של תמונה ערוכה אבל מבט שני הבהיר שהצלם (המקורי) צילם מבעד לזכוכית רטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...