Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול שמש או טיפול תקופתי בחברות הליסינג?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 4894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחרונה שמעתי דבר אשר ממש החריד את אוזניי.

לפי מקורות כאלה ואחרים, הבנתי שבעצם הטיפול התקופתי שעובר רכב הליסינג בחברת הליסינג, הוא יותר טיפול שמש מאשר טיפול תקופתי של שמנים וכיוב'.

האם מישהו באמת יכול לאשר את העניין הזה?

האם באמת כל רכבי הליסינג עוברים התעללות של אי טיפול במנוע?

אני ממש אשמח אם הנציג המכובד של אוויס יענה לי על השאלה הזו.

תודה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שזה היה נכון לעבר רחוק ואפל בחברה גדולה אחת ובחברות מסוימות קטנות. היום יש חברות שפשוט קונות חלפים סיניים ולא תקניים/ מאושרי יבואן.

כיום, לפחות בעשרת החברות הגדולות הסיפור הזה לא קיים כדרך עבודה.

אני בתוך התחום כך שמה שאני אומר הוא אמיתי ולא מבוסס שמועות.

*מה זה טיפולי שמש? טיפולי שבר אם כבר.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי התעכב טיפול כמעט 3000 ק"מ. הרבה פעמים אם אתה לא נוכך בטיפולים אז לא עושים כלום לרכב. או נגיד אין במלאי מסנן אוויר אז אומרים לך לא נורא נחליף בעוד 15K ק"מ. צמיגים חדשים בכלל בעיה לקבל ועם כן אז הכי זולים. איזון וכיוון פרונט צריך לדרוש חודשים. בקיצור חברות ליסינג מתקמצנות על כל דבר. אני לא הייתי קונה רכב מליסינג ולא ממליץ לקנות רכב שהיה אצלי בליסינג. (ושמרתי אליו מאוד אבל קיבלתי אותו משומש וכבר גמור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הוא מהשכרה תפעולית ועבר את 3 הטיפולים שלו במוסך רשת של יונדאי.

לא נתנו לי להתמהמה עם הטיפול ובפעמיים הראשונות הכנסתי את הרכב 2000 קילומטרים לפני המועד.

גם כשהיו צריכים להחליף לי פנס לחדש עקב נהג משאית חסר אחריות, הוא הוחלף באותו מוסך רשת.

הצמיגים הוחלפו לפני שבועיים להנקוק כמו המקוריים והתאריך היה לשביעות רצוני.

הרכב מושכר מחברת אויס להשכרה ארוכת טווח (תפעולית) ועומד בפני החלפה משום שהוא מתקרב לגיל שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לאחרונה שמעתי דבר אשר ממש החריד את אוזניי.

לפי מקורות כאלה ואחרים, הבנתי שבעצם הטיפול התקופתי שעובר רכב הליסינג בחברת הליסינג, הוא יותר טיפול שמש מאשר טיפול תקופתי של שמנים וכיוב'.

האם מישהו באמת יכול לאשר את העניין הזה?

האם באמת כל רכבי הליסינג עוברים התעללות של אי טיפול במנוע?

אני ממש אשמח אם הנציג המכובד של אוויס יענה לי על השאלה הזו.

תודה.

תמיד שמח לענות על שאלות, אפשר רק גיל גם :wink:

למי שלא יודע, "טיפול שמש" הוא הסלנג בתעשיית המוסכים, ופירושו שבמקום לטפל ברכב - מעמידים אותו בשמש לכמה שעות ואז מחזירים אותו ללקוח ואומרים "עבר טיפול".

אני ממש לא יודע להעיד על חברות הליסינג האחרות, אלא רק על מה שקורה באוויס.

אוויס מטפלת בכלי הרכב שלה, ליסינג והשכרה, במוסכים מורשים חיצוניים, לרוב מוסכי היבואן בעצמו.

אנחנו עורכים ביקורות שוטפות למוסכים אלה כדי לוודא שחשבוניות הטיפולים הנשלחות אלינו לתשלום אכן מייצגות את הטיפול שעבר הרכב. כך שאפשר לומר במידה רבה של בטחון שהתופעה אינה קיימת באוויס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הטיפולים בחברות הליסינג זהו פקטור שצריך להתחשב בו.מן הסתם יש חברות שמקפידות יותר ויש שמקפידות פחות,עד לזלזול מוחלט.

כבעל רכב פרטי שיש ברשותי לרכב מחצית מהזמן (שבועיים בחודש עקב העובדה שזה רכב תורנות),אני מקפיד תמיד כל פעם בקבלת הרכב לבדוק מפלס שמן ונוזלים חיוניים,וכמובן-מילוי אוויר בצמיגים.אני יוצא מנקודת הנחה שלא הרבה נהגי ליסינג מקפידים אפילו על לחץ אוויר.

יצא לי לראות כמה פעמים את המאזדה ליסינג שלנו חוזרת מטיפול,ומתוך סקרנות פתחתי את מכסה המנוע כדי לראות מה קורה.

בדקתי מפלס שמן מנוע-ראיתי על פי צבעו שאכן הוא הוחלף והוא טרי,אך למשל כשהיה רשום "החלפת נוזל בלמים" או "החלפת נוזל קירור", ראיתי שהנוזל לא הוחלף על פי צבעו.התרעתי לחברת הליסינג.תשובתם-הכל בסדר,יש חשבונית מהמוסך שזה בוצע.

מצד שני,כשלקחתי את הרכב שלי לטיפול ראשון במוסך יבואן, הבאתי שמן סינטטי משלי וציינתי בטופס בפירוש שאין להכניס את השמן שהמוסך משתמש בו (דלקול 15W40 שהתאים למפרט היצרן).

כשהבחור במוסך יצא עם השמן ממחסן החלפים ובא לפתוח את הפקק ולשפוך את השמן לתוך פתח המילוי,זה נראה במוסך כאילו אני מנסה להנחית מטוס :twisted: .

מיותר לציין שאם לא הייתי נוכח בטיפול,לא הייתי מקבל את מה שאני (כלקוח) דורש.

פה מתבטא לדעתי ההבדל בין רכב פרטי לרכב ליסינג.

נוכחות של בעל הרכב הפרטי בזמן טיפול במוסך יכולה לעשות את ההבדל בין טיפול שלא על פי דרישת הלקוח לבין טיפול על פי הספר.עצם העובדה שבעל רכב הליסינג לא נוכח היא בעוכריו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של 3 שנים עם פריים ליס - אני בחרתי מתי להכניס את הרכב לטיפול ובאיזה מוסך הוא יטופל.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש רכב ליסינג. לפי הספר טיפול ראשון נעשה ב 15K ואחכ כל 20K.

האוטו הגיע ל 35K, אשתי מתקשרת, אומרים לה, זה בסדר תבואי ב 40K.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין פה נציג hertz בפורום, הייתי רושם לו כל מה שאני חושב על חברה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרט בכל זאת?

החברה שבה אני עובד שוקלת לשוב ולעבוד מולם משום שיש רצון להחליף את צי האקסנט והאוויאו (הזוועתית) במאזדה 2 סדאן כרכב סיור.

בעבר עבדנו מולם תקופה מסויימת ורוב הרכבים שקיבלנו היו רכבי הונדה, אני אישית קיבלתי אקורד חדשה כמעט לגמרי כשלא הייתה להם סיויק או מאזדה 3 לתת לנו, וזה לא קרה פעם או פעמיים. גם ה-I30 הראשונה שלי הגיעה משם ולמרות מצבה החיצוני העגום יחסית דאגתי מאוד לבצע טיפולים בזמן עקב השימוש האינטנסיבי ברכב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר אי אילו שנים שיצא לי לעבוד מול אלבר,אלדן ,אוויס ודביס.

אני יכול להגיד שמהשירות שהכי פחות הייתי שבע רצון הוא דביס,

כשביקשתי להחליף חלק או התלוננתי על בעיות תמיד הרגשתי שמורחים אותי ואומרים לי לא היום.

אני באמת לא יודע להגיד אם הבעיה היתה בגלל קצין הרכב או הנציג שרות שעבדתי מולו אבל באמת נתנו לי הרגשה רעה.

לצערי אני לא זוכר מאיזה חברת ליסיניג קיבלתי את השוק של החיים שלי אבל ב-2005 הגיע "מוסכניק" שפתח את הפקק מילוי שמן והסתכל ואז אמר לי שהוא מחליף רק את הפלאגים ואת הפילטר אוויר כי את השמן והפילטר שמן הרכב יכול להמשיך ולסחוב עד הטיפול הבא :shock: כן הייתי בשוק,בגלל שאני לא סגור מאיזה חברה הוא היה אני מעדיף לא לנחש.

לגבי אוויס רכשתי מהם את הראב 4 שלי ובמילים מאוד מאוד עדינות אני אגיד שהייתי מרוצה מהם.

אם אתה מעוניין תחפש ת'רד שפתחתי בנושא.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו תמיד, יש ויש.

כמו שיש אנשים שמטפלים ברכבים שלהם כראוי, מקפידים על כל טיפול, לא חוסכים בשמן

איכותי, חלפים מקוריים וכד', גם בחברות הליסינג וציי הרכב יש ויש.

אני יכול להגיד על אוויס, שהטיפולים היו מבוצעים בזמן, והם היו מבוצעים, כי אתה רואה שהשמן

חדש, ושהפלגים חדשים, כך גם הבלמים, או כל דבר שאמרו שהוחלף.

נכון, צמיגים הוחלפו תמיד לנחותים בהרבה מהמקוריים, אבל אף פעם לא היה ויכוח אם להחליף או לא.

כך גם לגבי טסט שנתי, או כל דבר שמצריך תחזוקה שוטפת. תמיד היו דואגים לזה מבעוד מועד, ולא

אחרי שעברת את הזמן/ק"מ המתאים לאותו טיפול תחזוקתי.

אני מניח שיש חברות אחרות שהמצב לא כזה, וחוסכים בכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...