Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע על המבצע לצמיגים של טייר קלאב ?

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 4872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שלחו לי לדואר של מיבצעים של הכרטיס אשראי של שופרסל דיל, ובאת מהמבצעים היה רשום בקניית צמיג אחד, 3 צמיגים מתנה. זה נראה לי קצת לא הגיוני אז נכנסתי לאתר של טייר קלאב (היבואנים של הצמיגים שבמבצע) ובאמת ראיתי שזה נכון !

הנה קישור :

http://www.tireclub.co.il/hebrew/Article.aspx?Item=815&Section=719

מה דעתכם ? יש 5 חברות של צמיגים שם :

HANKOOK

FALKEN

TOYO

GT RDIAL

TRIANGEL

משהו בדק את זה כבר ויש לו מה להגיד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק תאריכי צמיגים על מנת לראות שלא מדובר פה על "מבצע " חיסול עודפים וחס וחלילה מדובר על צמיגים שישבו הרבה מאוד זמן במחסן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קאטש מלבד אחד:

"*המחיר אינו כולל עלות של 60 ₪ (כולל מע"מ) לצמיג, בגין דמי פירוק, הרכבה, איזון ושסתום אותם ישלם העמית ישירות לצמיגייה המתקינה *"

מחיר המחירון של הצמיגים הוא כידוע לכולם מנופח ואיינו רלוונטי, רוב הצמיגים נמכרים במחיר של כ 60% הנחה מהמחירון ויותר. כאשר מחיר הקניה של הפאנצרמאכר הינו קרוב ל 25% ממחיר המחירון. הפאנצרמאכרים במקרה זה מרוויחים 60 ש"ח (פחות מע"מ) על כל צמיג.

סך הכל זה רווח סביר לפאנצרמאכר ומחיר טוב ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נכון, טריק שיווקי.

גם באוטודיפו משתמשים בשיטה דומה (השני בחצי מחיר, כאשר הראשון יקר ללא שום פרופורציה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש עבודה בעניים כי המחיר הסופי עדיין אטרקטיבי. אבל אין ספק שזה לא מציאה כמו שזה נראה.

הייתי מבצע השוואת מחירים מסודרת ואז הולך עם התוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי היום על טויו T1R במידה 185-55-R15

עלות ללא מע"מ 1125 ש"ח

התקנה בפנצ'ריה עוד 240 ש"ח

הגעתי למחיר עם הפנצ'רמכאער של 1650 ש"ח לרביעיה כולל מע"מ. שווה או לא תעשו את החשבון.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאה ש"ח הבדל?

במידה ואתה יודע בוודאות שהצמיגים טריים, אז זה אפשרי אבל מאחר ואתה קונה את הצמיגים בטלפון ורק אז הם שולחים אותם לסניף הקרוב אליך, בשביל סכום כזה שולי אני לא הייתי לוקח את הסיכון בלהגיע ולגלות שהצמיגים שכבר קניתי הם מלפני שנתיים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שאני יודע שאין ייבוא מקביל של טויו - כנראה שהמחיר בשני המקומות הוא לאותם צמיגים עם אותם התאריכים.

אני הייתי חוסך 100 ש"ח והולך על המבצע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...