Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי

guravi
שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אנו מעוניינים לרכוש סקודה יטי ורצינו לקבל את חוות דעתכם בנושא.

אנו זוג עם ילדה שיושבת בכסא ובקרוב יצטרף עוד סלקל לחגיגה.

התחברנו למראה של הרכב, תא המטען קצת מטריד בגודלו (לפחות ויזואלית - לא ניסינו לדחוף לשם עגלה, עדיין...) אך מדובר בשדרוג לעומת היונדאי גטס שברשותינו.

לגבי המנוע והגיר - בסה"כ אני מאוד מתחבר לרעיון של המנועים הקטנים עם התיבה הזו וקראתי את הכתבה במגזין אוטו ואני בטוח שרק מדובר בהסתגלות ולא בבעיה.

נסיעת מבחן נקבעה להמשך השבוע כך שאפשר לחסוך את התגובות שקשורות להתרשמות האישית שלי.

הייתי שמח לשמוע מאנשים שמחזיקים רכב כזה, שנהגו בו בצורה זו או אחרת (נסיעת מבחן או אצל חברים), ששמעו עליו חוויות ממקור ראשון לגבי ההתרשמות מהרכב, מהסחיבה של המנוע (מדובר ברכב לא קטן...), צריכת דלק אם מישהו כבר הספיק למדוד ומהתניידות של משפחה קטנה + הציוד שלה ברכב הזה.

תודה מראש לעונים,

אבירם

נ.ב. - בהצעת מחיר שקיבלנו לא היה שום מקום להנחה. האם במעמד הקנייה זה משתנה או שצריך לדבר עם סוכן בכיר יותר? ואיך בכלל מתמקחים כשבאים לרכוש רכב - אלו קלפים יש ברשותי למול סוכן המכירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאלטרנטיבה למשפחתית קומפקטית, היטי די חביבה: היא מאובזרת, מרווחת ועם רמת שימושיות טובה, והביצועים לא רעים.

התחושה מהתיבה לא מבריקה, במיוחד בנהיגה בפקקים וביציאה מרמזורים. לא אסון, אבל תנסה להתמקד בכך בנסיעת המבחן.

שני סימני שאלה בנוגע לרכב:

1. אחריות רק לשנתיים, ושירות לא מבריק מצד צ'מפיון מוטורס במקרה הצורך.

2. נוחות הנסיעה לא מדהימה, אם כי אחרי הגטס לא צפויה לך אכזבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סימני שאלה בנוגע לרכב:

1. אחריות רק לשנתיים, ושירות לא מבריק מצד צ'מפיון מוטורס במקרה הצורך.

2. נוחות הנסיעה לא מדהימה, אם כי אחרי הגטס לא צפויה לך אכזבה.

לגבי האחריות - למיטב ידיעתי זו אותה אחריות שנותנים בכל הקונצרן ולכן מה שטוב (טוב זה עניין יחסי) לרוכשי פולקסווגן אמור להספיק גם לרוכשי סקודה.

לגבי השירות - השירות של סקודה הינו באותה הרמה (לטוב או לרע - לא נפתח כאן דיון בנושא) של שאר מותגי צ'מפיון?

לגבי נוחות הנסיעה - ממה שקראתי הבוחנים ייחסו חלק מהנוחות לצמיגים בחתך הנמוך של רמת האיבזור הגבוהה. האם אמור להיות הבדל משמעותי במידה ואקח את הדגם שבו צמיגים בחתך גבוה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותינו סקודה יטי ברמת גימור EXP (הכי גבוהה) ואנחנו מרוצים מאוד מהרכב, הרכב מאוד מפנק,המנוע קטן אך מהיר צריך קצת להסתגל לתיבה אבל בסה"כ היא נוחה מאוד,נוחות הנסיעה טובה מאוד, יש לנו תצמיגים 17 ושעולים על כל מכשול בקושי מרגישים בכלל, צריכת הדלק שלו בינתיים יוצאת 1 ל11-12 בערך בכל זאת האוטו גם עדיין בתקופת הרצה ואני מאמין שהצריכה תשתפר, (אנחנו גרים בחיפה אז יש המון עליות וגם את זה צריך לקחת בחשבון).

התא מטען באמת לא כל כך גדול אך לנו זה די והותר.לגבי המחיר אנחנו רכשנו תרכב עם מבצע שופרסל שהיה במקום 147 ב140 ברמת גימור EXP.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא מטען באמת לא כל כך גדול אך לנו זה די והותר.

בוקר טוב,

אשמח אם תפרט מה השימוש שלכם בתא המטען (קניות, עגלות...).

זה אחד הפרמטרים היחידים שמפריעים לי ברכב הזה ומחר אקח איתי לנסיעת המבחן קצת ציוד שגרתי כדי לבדוק את תכולת תא המטען במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אשמח אם תפרט מה השימוש שלכם בתא המטען (קניות, עגלות...).

זה אחד הפרמטרים היחידים שמפריעים לי ברכב הזה ומחר אקח איתי לנסיעת המבחן קצת ציוד שגרתי כדי לבדוק את תכולת תא המטען במציאות.

אולי זה יעזור לך:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסרטון.

לא חששתי שיהיה חסר מקום כאשר אקפל את המושבים אבל אז מישהו יצטרך להישאר בבית...

משהו ברוחב של תא המטען קצת מפריע (בתי הגלגלים תופסים די הרבה מקום) ובנוסף מכיוון שהרכב מוגבה (קצת) הגלגל הרזרבי תופס חלק מהגובה של התא אבל במימד הגובה יש מספיק לאן לעלות.

בכל מקרה אבדוק זאת מחר (אמורה להיות בעיה לבדוק את תא המטען בנסיעת מבחן?!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אמורה להיות בעיה לבדוק את תא המטען בנסיעת מבחן?!)

לא.

זה המטרה של הנסיעת מבחן חוץ מהרגשה בנסיעה

לבדוק ישיבה מאחור, גודל תא מטען וכו' כלומר למנוע הפתעות אחרי קניית הרכב.

המלצה שלי תביא איתך את העגלה ותבדוק אם היא נכנסת או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המנוע והגיר - בסה"כ אני מאוד מתחבר לרעיון של המנועים הקטנים עם התיבה הזו וקראתי את הכתבה במגזין אוטו ואני בטוח שרק מדובר בהסתגלות ולא בבעיה.

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=134910&lb=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטון תא המטען של היטי לא כל כך קטן כמו שעשיתם ממנו. נראה ממוצע יחסית.

בתור אחד שנוהג על רכב שבו תא המטען נחשב גדול מאוד (כל מי שראה את תא המטען ישר אמר שהוא נראה לו גדול) תא המטען הזה אמנם קטן מביונדאי אבל הוא לא כל כך קטן, לבטח יספיק לעגלה.

תא המטען של טויוטה קורולה למשל (לא החדשות, אלו שבין השנים 2002 ל2006 בערך) לא גדול יותר ובכ"ז לא נשמעות תלונות.

יצא לי לסקור את תא המטען שלו מכל הכיוונים, להעמיס עליו בקבוקים וקניות, 2 כיסאות ים מתקפלים, מיני קרשים (כלמיני זבל של בעל האוטו :/) וכו' ולא הייתה שום בעיה, תמיד היה עוד מקום.

ההצעה שלי, דומה לזו של זה שמעלי, קח את העגלה איתך ובדוק את המקום, אני בספק אם תתאכזב.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

זה המטרה של הנסיעת מבחן חוץ מהרגשה בנסיעה

לבדוק ישיבה מאחור, גודל תא מטען וכו' כלומר למנוע הפתעות אחרי קניית הרכב.

המלצה שלי תביא איתך את העגלה ותבדוק אם היא נכנסת או כל דבר אחר.

בציוד שגרתי התכוונתי בדיוק לזה - עגלה ומזוודה שמשמשת אותנו בסופ"ש...

אעדכן מחר לגבי ההכלה של תא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המראה של היטי הוא הסיבה לרכישה אזי הצעתי מיותרת,אם המכניקה ושאר הנתונים קורצים וחשוב לכם תא מטען אזי במחיר של היטי תוכלו לרכוש אוקטביה ברמה הגבוהה שלה יש תא מטען ללא תחרות והגדול ביותר בקטגוריה עם דלת חמישית שנוחה מאד להעמסה,במחיר היטי תוכלו גם לרכוש אוקטביה סטיישן שלטעמי (ולטעמם של הרבה אירופאים שמעדיפים סטיישן) היא גם נאה מאד.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המראה של היטי הוא הסיבה לרכישה אזי הצעתי מיותרת,אם המכניקה ושאר הנתונים קורצים וחשוב לכם תא מטען אזי במחיר של היטי תוכלו לרכוש אוקטביה ברמה הגבוהה שלה יש תא מטען ללא תחרות והגדול ביותר בקטגוריה עם דלת חמישית שנוחה מאד להעמסה,במחיר היטי תוכלו גם לרכוש אוקטביה סטיישן שלטעמי (ולטעמם של הרבה אירופאים שמעדיפים סטיישן) היא גם נאה מאד.

המראה אכן מהווה חלק ממכלול השיקולים.

את האוקטביה ראינו גם כן ותא המטען אכן מרשים ומלבד העובדה שהרכב פחות נראה לנו - רשימת ההמתנה הינה בערך לעוד 4 חודשים :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...