Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי אלטו חדשה - אוטומטית | התרשמות ראשונית אחרי שבוע

kgbyr3
שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני שבוע קבלתי את האלטו החדשה שלי.

רקע \ עבר:

אחרי כמה שנים טובות בהייטק עם רכב צמוד, עשיתי את החישוב לאחר התקנות מס החדשות (שיכנסו בינואר) והחלטתי לוותר על האוטו (בשנה האחרונה היה לי רנו מגאן, לפני כן מאזדה ופוקוס).

ההחלטה ללכת על רכב חדש הייתה כדי לבטל את אלמנט ההפתעה של התיקונים,

ובניגוד לכל ההמלצות של כל בוחני הרכב וה"מומחים" למיניהם אני כן החלטתי (האישה החליטה) ללכת על הגרסה האוטומטית (לפחות יהיה יותר קל למכור אותו ניחמתי את עצמי).

+ובכן, היום מילאתי דלק בפעם הראשונה מאז יום הקבלה, ק"מ שעברתי 443.4, ליטרים שמילאתי 27.903, צריכת דלק ממוצעת כ15.9 ק"מ לליטר... אותי זה הפתיע...

מאפייני הנסיעה שלי:

רוב הדרך בין עירונית (431 על מהירות ממוצעת של 110) וחלקה הקטן (כ20%) בפקקים של איילון ונסיעה איטית בתל אביב,

נסיעה רגועה אבל רחוק מלהיות הרכב האיטי בכביש (גם ב431).

+נושא שעלה כל הזמן בביקורות היה רעידות בזמן עמידה בצמתים:

אצלי אין שום רעידות כאשר המזגן כבוי וגם כאשר הוא דולק הן באותה הרמה כמו שהיה לי ברכבים קודמים (פוקוס מאזדה ומגאן)

+לגבי תאוצה, אין ספק שלמרוצים אני לא אקח אותו (אולי למרוצי קרטינג) אבל יש לאוטו כוח והוא מזנק יפה מאד עד ל40-50

+אין לו בעיה בעליות (גם לא אלו של ירושליים), בהחלט מספיק כוח כדי להזיז את הבימבה הקטננה הזו

+המתלים קצת קופצניים בשבילי (התרגלתי למגאן) אבל לא מפריע בכבישים רגילים אלא רק במשובשים יותרץבכל מקרה אני מקווה שעם הזמן הם יתרכחו

+פנים הרכב נוח לנהיגה ולנהג והנוסע שלידו יש די מקום (הכלב שלי לא התלונן על המקום מאחורה אבל אחותי כן), זה רכב ליחיד \ זוג שלפעמים יש להם נסיעות עם נספחים, לא בקבוע.

אני ממש לא מתחרט על הקנייה (גם לא על הבחירה באוטומט - יתרון גדול בפקקים של תל אביב)

ואם יש שאלות אני אשמח לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

68כ"ס

אני הגעתי איתה רק ל130 אבל זה בגלל שהפריעו לי מכוניות... לפי העדויות היא מגיעה עד ל158 ולא מוכנה יותר, אישית לא הייתי עובר את ה140 בארץ (בלי קשר לסוג האוטו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...