Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת מחשב נייד חדש

edan839
שימו לב! השרשור הזה בן 4939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קיבלתי הצעת מחיר למפרט הבא, אשמח לשמוע את דעתכם:

אני מתלבט בין ה-i7 לזה.

3 שנות אחריות באתר הלקוח, צבע שחור.

מעבד :

Intel® Core i5-450M (2.4GHz) Mobile CPU

זיכרון:

4096MB DDR3 1333Mhz (2 x 2048MB) up to 8GB

דיסק קשיח:

500GB SATA 7200rpm

כרטיס מסך:

ATI Radeon Mobility HD 5470 1GB

כונן אופטי:

8x DVD+/-RW Drive including Roxio Burn software

מסך:

15.6" Widescreen Full High Definition (1920x1080) WLED with Truelife

מצלמה:

Integrated 2.0 Mega Pixel Camera

תקשורת:

Integrated Gigabit LAN

תקשורת אלחוטית:

DELL Wireless 1397 (802.11b/g) Mini Card

Bluetooth:

DELL Bluetooth 365

משקל התחלתי:

2.515kg

חריצי הרחבה:

ExpressCard 34mm Slot, Reader Card 8 in 1

יציאות:

2xUSB 2.0, RG-45, IEEE-1394, VGA, e-SATA, HDMI

סוללה:

Primery 9-cell 85W/Hr Li-Ion Battary

מערכת הפעלה:

Microsoft English Windows 7 Home Premium (64-bit)

4,200 ש"ח.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה מעלי זה בדיוק מה שאני חושב.

זה כמו לבקש חוות דעת על רכב -

לרשום נפח מנוע, כמה כ"ס, תאוצה, נפח תא מטען, אביזרים .... אבל לא לציין יצרן או דגם.

זה לא חשוב אם האוטו זה ב.מ.וו או MG (החדשה) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שגם אני בתקופה האחרונה מתלבט בין דגמי ה- Studio של Dell. אני מוכרח לציין שהצעת המחיר מאוד אטרקטיבית.

אכפת לפרט קצת יותר מאיפה הצעת המחיר? אולי לצרף קישורים?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הסטודיו אז אני מאוד ממליץ עליו, יש לי את אותו הדגם רק עם I7, מחשב מעולה לדעתי, מסך איכותי, תאורת מקשים מבורכת, לא מתחמם יותר מידיי, עיצוב חלק וביצועים טובים.

אני גם חושב שה I5 יספק אותך מעל ומעבר, את האמת אני לא כ"כ מרגיש את יתרונו של ה I7 (במיוחד שהוא רץ אצלי רק עד 30% - כי לא צריך יותר :-D )

אגב אם אתה תרצה לראות סרטים ב 1080P אז הכרטיס מסך לא יסחוב כ"כ טוב, אלא אם כן תמצא איזו תוכנה טובה שיודעת להשתמש טוב יותר בכרטיס (ראה Splash).

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

ההצעה מאחד המכרים של המשפחה שבעבר מכר לי מחשב, הוא סוכן מכירות.

אני נוטה לכיון ה-I7, אך אין לו במלאי כרגע.

ההתלבטות אם לא להתפשר ולחפש I7 במקום אחר, או לקחת את ה-I5. :roll:

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מאוד מוזר ולא הגיוני שמעבד i7 "לא סוחב" סרטים ב- 1080P. משהו אצלך במחשב פשוט לא עובד כמו שצריך.

נטבוקים של ASUS או בכלל ניידים חלשים בהרבה עם i3 מנגנים ללא קושי סרטים ב- Full HD.

לגבי ההתלבטות בין ה- i7 ל- i5, גם אני באותו מצב. קשה לי להאמין שאצליח לנצל ולו 50 אחוזים מיכולותיו של ה- i7 על הנייד. למשימות מורכבות יותר (עריכת ווידיאו) אני משתמש בנייח שלי (עם i7). אני באופן אישי נוטה כבר לכיוון ה- i5.

העניין הוא שקיבלת מחיר מאוד מאוד טוב עבורו. אני קיבלתי על אותו מפרט מחיר של 4800 בערך. כולל 3 שנים אחריות, כולל 4 גיגה זיכרון, סוללת 9 תאים וחלונות 7.

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא המעבד סוחב את הסרטים אלא כרטיס המסך, והוא דיי חלש

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RED - לא מדויק במיוחד , אלא אם אתה מריץ דרך פלייר שיודע לנצל את הכרטיס מסך בלבד (רמז WMP - הוא לא אחד כזה , גם לא VLC) - אז אתה בהחלט בעיקר מעמיס על המעבד.

הכרטיס מסך - יכול לנגן 1080P בלי למצמץ אם יש לו קומפוננטה מתאימה לאופטימיזציה (כמו PURE VIDEO לדוגמא - או המקביל בATI) - ללא קשר לכמה הוא "חזק" (שזה בכלל קשור לחישובי תלת מימד ותצוגה וכמעט לא לניגון סרטים) - בימינו כבר כל פלאפון ממוצע מספיק חזק כדי להריץ 1080P.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי - לא הגיוני שמעבד i7, בתוספת כרטיס המסך שיש לך (שאני מניח שהוא מסדרה גבוהה) לא ינגן ווידיאו ב- 1080P.

כמו שליביו אמר, זה מאוד תלוי בסוג הנגן. המלצה שלי לנסות את Media player classic. שים לב, זה לא ה- Windows Media Player.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש DELL STUDIO 1558 עם i7 720QM, עם כרטיס מסך 1GB וגם שדרגתי ל-8GB זכרון (כמובן שהמסך 1080P).

סה"כ אני מרוצה מאד, למעט זה שהוא כבד יותר מהמחשב הקודם שלי.

מריץ 1080P ללא בעיה כלל דרך אגב (לא במחשב עצמו, ולא עם שימוש בHDMI עם מסף חיצוני).

קניתי אותו רק לפני כמה שבועות ועכשיו אני כבר שוקל למכור :( כי קיבלתי מחשב חדש מהעבודה..

נו שוין,

מחשב ממש טוב, המחיר שקיבלת מעולה לגרסאת הI5.

לילה טוב,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...