Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מוסך מומלץ ל206 באיזור פתח תקווה

samz
שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני מספר חודשים קניתי 206 1600 אוטומטית משנת 2006 עם 97K קילומטרים.

הטיפול האחרון היה טיפול 30K סטנדטרטי לפי הספר טיפולים של הרכב.

הוא נעשה במסגרת אחריות לפני כשנה וחצי כשהמכונית הייתה ב 87K קילומטרים.

המכונית עכשיו ב 107K ואני מעוניין להעביר אותה טיפול יחסית גדול שיכלול:

- החלפת רפידות בלמים כי הבלמים שורקים כבר כמה זמן.

- החלפת טיימינג שמעולם לא הוחלף ומלחיץ אותי מעט למרות שהמוסך המורשה טוען שיש להחליף כל 120K או 10 שנים.

- החלפת שמנים, פילטרים וכל מה שעושים בטיפול 10K.

- בנוסף אני מעוניין לתקן כמה פגיעות פח קטנות שהיו עוד מקניית הרכב.

אני מחפש מוסך מורשה / פחח מומלצים באיזור פתח תקווה.

חיפשתי קצת בפורום אבל מצאתי רק המלצות מלפני יותר משנה.

אני עובד בקריית אריה וראיתי שיש מוסך מורשה בשם בראל שקרוב מאוד אלי. האם כדאי לטפל שם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה להלחץ מהטיימינג, אלה הוראות יצרן לדגמים שהגיעו מ 2006 צפונה.

בראל בסדר, כמו כל מורשה גם המחיר בהתאם, אבל בגלל שאתה עושה טיימינג אולי באמת שווה להגיע אליו.

למרות שאם היית מוותר על המנוחה של יום ששי, אפשר להפנות אותך למוסכים טובים לא פחות ויותר זולים בת"א.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימינג וטיפול 10K אני מעוניין לעשות במורשה כדי שיהיה רשום בהיסטוריית טיפולים למקרה שארצה למכור בשנים הקרובות.

פחחות ורפידות בלמים אין לי בעיה לעשות בכל מקום אחר.

לגבי הרפידות: זה משהו שכדאי לקנות לבד ולשלם על התקנה או שאפשר לסמוך על מה שיש למוסך להציע?

לגבי פחחות: הבנתי שלא כדאי לעשות במורשה כי הם בדרך כלל לא מתמחים בפחחות ורק מעבירים את העבודה הלאה למקום אחר שאי אפשר לדעת את טיב העבודה בו. אפשר המלצה על מקום לעשות תיקוני פח/צבע באיזור פתח תקווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור...

למרות שאם היית מוותר על המנוחה של יום ששי, אפשר להפנות אותך למוסכים טובים לא פחות ויותר זולים בת"א.

אני מוכן לוותר על מנוחת יום שישי בשביל מוסך שיוכל לעזור לי עם בעיית הגיר של ה- 307 שלי. אשמח להמלצות. (אני מוכן להדרים עד לרחובות ולהצפין על להרצליה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.girim.co.il/

יושבים בפתח תקווה.

דבר עם ספי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...