Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דיבור עברית לצ'יטה C50 מחו"ל

TOMER628
שימו לב! השרשור הזה בן 4646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי C50 והוא מדבר באנגלית, רציתי לשאול אם אפשר לעדכן את השפה/דיבור לעברית ?

לפי מה שקצת בדקתי באינטרנט ,זה אפשרי ,אשמח עד מאוד אם מישהו יוכל להסביר לי איך אני עושה זאת .

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל לוקליזציה לעברית זה תהליך שעלותו נופלת על יבואן. כי אין לנו שוק מספק כדי שיצרן ישקיע בנו בילד-אין.

לכן המחיר בארץ יותר גבוהה. כול אחד יכול להביא מכולה מסין. השאלה מה אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מכשיר כזה מארה"ב לפני יומיים, ולאחר שהיה ברור לי שהמכשיר ידבר אנגלית.

בנוסף לשפות שניתן להוסיף בתשלום יש גם אנגלית (UK). לא נראה לי שמישהו ישקיע בעברית בקרוב.

כאשר המכשיר יגיע לארץ אני אעשה מנוי לעדכונים ל-3 שנים בסך $30. אחרי 3 שנים אשקול את צעדיי.

המכשיר עולה בארה"ב $99 ועוד $11 משלוח בתוך ארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה (30$) GOLD MEMBERSHIP, אתה יכול לבחור רק אזור אחד. תבדוק, אם עם מכשיר אמריקאי (מזוהה לפי המספר, שתצטרך להכניס בזמן רכישת המנוי) תקבל אפשרות לקנות עדכונים באזור אירופה/ישראל. אם לא, תוכל לרכוש (50$) PLATINUM MEMBERSHIP ולקבל גישה לכול האזורים בלי הגבלה בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כך.

קיבלתי אתמול את המכשיר עם מישהו שהגיע לארץ.

עדכוני מצלמות לישראל ניתן לקבל רק באמצעות מנוי Platinum (עולה $50), שכולל אחריות יצרן ל-3 שנים ועדכוני מפות לכל העולם לכל החיים.

לפעמים זה יתרון ששער הדולר נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה לוקליזציה (תרגום של מספר משפטים) עולה יותר ממכשיר עצמו + אחריות 3 שנים + תמיכה (UPDATES) לכול החיים.

ה-UPDATE התגלה כלא שווה שקל תשעים

היות וכצפוי, שבועות לפני הצבת הגאטסו הראשונה

כבר כ-ל הנקודות התפרסמו

ויש קובץ מסודר שמכיל את כ-ל הפרוייקט.

ככה שמי שקנה את הצ'יטה במטרה "ליהנות" מאיזה קומבינה או שיטה שיש לגיא לעדכן ראשון על גאטסו,

התאכזב כי לא צריך שום קשרים, כל הנקודות פורסמו מראש בכ-ל המדיות

BIG Y

99 + 11 + 50 - דולר

יוצא 600 שקל.

זה בערך חצי ממה שהיבואן בארץ דורש,

וזה אומנם כלל עדכונים "רק" לשלוש שנים, אבל שוב, חצי מחיר

ובקשר לדיבור, למי אכפת אם זה אומר "מצלמת מהירות" או "SPEED CAMERA" מה אתה מנהל איתו שיחה ?

מצידי שרק יצפצף ולא ידבר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה אומנם כלל עדכונים "רק" לשלוש שנים, אבל שוב, חצי מחיר

תיקון קטן: ב-$50 מדובר על עדכונים לכל החיים, האחריות על המכשיר היא ל-3 שנים.

העדכונים הם של כל האיזורים, כל המדינות שמשתתפות במאגר. אין סיבה לא לקחת את המכשיר לטיולים הכוללים נהיגה עצמית בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה שמי שקנה את הצ'יטה במטרה "ליהנות" מאיזה קומבינה או שיטה שיש לגיא לעדכן ראשון על גאטסו,

התאכזב כי לא צריך שום קשרים, כל הנקודות פורסמו מראש בכ-ל המדיות

לא יודע מי זה גיא, ולא מכיר את הקומבינות שלו. גם לא בטוח, שכול מה שהתפרסם בתקשורת, זה נכון. כמו שלא בטוח, שהתפרסם הכול. לכול דבר יש יתרונות וחסרונות משלו.

צ'יטה יותר קטן ונוח לשימוש. אפשר להניח אתו בלי לתקוע באמצע שמשה, בלי וונטוזות וכו'. יש לו עדכונים כול שבועיים, אפשר לקחת אותו לחו"ל בלי להתחיל לחפש קבצים מעודכנים של GPS.

מכשיר GPS הוא יותר גדול ומסורבל. יתרונו - יש לנו אותו כבר ועדכונים הם בחינם. אבל זה גם חסרונו - אף אחד לא חייב לך כלום והכול בנוי על בסיס התנדבותי. עד עכשיו קובץ של אבי ניצן הוכיח את עצמו ב-100% (בשבילי). יש לו יתרון נוסף - מיקומים של הניידות, מה שחסר בצ'יטה.

לי הייתה הזדמנות להביא את המכשיר מחו"ל ולכן קניתי. לא חושב שהיתי קונה אותו במחיר של ארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לשלם מאות שקלים על מכשיר GPS בלי מסך נשמע לי כמו רעיון ממש מטופש.

אף אחד לא חייב לך כלום והכול בנוי על בסיס התנדבותי.

גם בצ'יטה אף אחד לא חייב לך כלום.

יש איזושהי התחייבות חתומה שאם קיימת מצלמה חדשה והיא לא מעודכנת במסד הנתונים של המכשיר, אתה זכאי לפיצוי כספי?

זו שאלה רטורית כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...