Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נדפקתי-שלילה עקב נקודות, מבקש ייעוץ

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 4935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה לפני כיומיים קיבלתי מכתב ממשרד הרישוי ובו רשום לי שצברתי 40 דק'...

"למזלי" משרד הרישוי סגור מהיום עד ל3 לחודש ואיני יכול ללכת לשאול אף אחד מה לעשות ולא יכול לקבל תשובות.

צלצלתי למוקד שלהם מי שמכיר 5678 ואמרו לי שיש לי להפקיד את רשיון שלי עד 30 יום.

רציתי לדעת אם אני נחשב כרגע פסול מנהיגה או שעדייין יש לי רשיון עד שאני אפקיד אותו?

האם ניתן לעשות משהו עם זה?

לקצר את זמן הפסילה, אם כן מה הנימוקים שאני צריך לתת.

עו"ד יכול לעזור?

מתי אפשר להגיש ערעור?

אשמח לקבל תשובות.

ואני כבר מביא פה תקדים לכל המתלהמים.

לא עברתי פעם אחת באדום ויש לי רק עבירת מהירות 1 שנסעתי בכביש מהיר במקום 90 117 פשוט "איום ונורא"

שאר העבירות זה 3 פעמים על חגורה

פעמיים שלא חגרו מאחורה

ועוד כל מיני שטויות שלא מסכנות אף אחד אולי חוץ ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם אני נחשב כרגע פסול מנהיגה או שעדייין יש לי רשיון עד שאני אפקיד אותו?

אתה פסול לנהיגה מטעם משרד הרישוי עקב צבירת נקודות.

אם תתפס נוהג ינהגו בך כאדם הנוהג בפסילה.

לפי ההסברים שלך הפסילה שלך היא ביודעין, זאת אומרת אתה מודע שעליך להפקיד את הרשיון עקב צבירת נקודות.

מה עליך לעשות?

להמתין לפתיחת משרד הרישוי ב 3 לאוקטובר, לגשת להפקיד את רשיון הנהיגה, ולשאול את עובד משרד הרישוי על המשך התהליך.

לערער אינך יכל, זו פסילה אוטומטית עקב צבירת נקודות על עברות תנועה (אלו שנמצאות בגליון ההרשעות שלך).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ש"נדפקתי" היא המילה המתאימה לתיאור מצבך, "משרד התחבורה הציל אותי" נשמע יותר קולע.

ואתה יודע מה שיא האבסורד? הזלזול שלך בחיים שלך עצמך. שלוש פעמים בלי חגורה? כמה טיפש צריך להיות (ופארדון על הקללה בצרפתית) כדי להבין ש"חגורת בטיחות מצילה חיים" זה לא סתם סלוגן מוצלח של משרד פרסום?

אתה יודע, את התיאורייה של דרווין לא הצליחו לסתור עד היום.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מרגע קבלת ההודעה תפסיק את הנהיגה, גש למשרד התחבורה והמשך תהליך משם.

ובתקווה שעכשיו תלמד לחגור חגורה, כי לא צריך לחכות לעד שמשהו נורא יקרה.

ובכך שאתה שם חגורה ומאחוריך לא שמים אתה עדיין נמצא בסכנת חיים, ממליץ לך לעשות חיפוש על הסרטון שמראה מה קורה לאמא שהבן שלה יושב מאחוריה לא חגור.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה שלך בפורום האוטו שלך מושך אש (שוטרים). אני תוהה האם זה שווה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אדון ויפר הסכת ושמע. מוסר לא תשמע כי אתה ילד גדול אבל לשלם תשלם

פסילה מינהלית ל 3 חודשים+ טסט עיוני זה הפרס שזכית בו על השטויות שעשית. תמשיך כך בפעם הבאה זה יהיה ל 9 חודשים+מבחר סוכריות נוספות.

מתקנה 549 לתקנות התעבורה

(ג) נהג שלחובתו נרשמו בתקופת הצבירה 36 נקודות או יותר, ייפסל מהחזיק ברישיון נהיגה למשך 3 חודשים, ורישיונו יחודש לאחר שיעמוד בבחינה העיונית, לפי תקנה 205.

(ד) נהג, אשר רישיונו נפסל וחודש לפי תקנת משנה (ג) וצבר פעם נוספת, בתוך לא יותר מ-6 שנים מיום שחודש רישיונו לפי תקנת משנה (ג), 36 נקודות או יותר, ייפסל רישיונו ל-9 חודשים ויחודש בתום התקופה האמורה רק לאחר שיעמוד בבדיקות רפואיות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ובבחינות כאמור בתקנות 202 עד 210.

אתה רשאי תוך 30 יום לערער על ההחלטה וזו תיבדק תוך 45 יום הבאים. ובינתיים אמצעי התיקון לא נכנס לתוקף. כלומר אתה עדיין לא פסול נהיגה בתוך ה 30 יום הראשונים. פנית יידחה הביצוע לעוד 45 יום מקסימום. לא פנית תיכנס לתוקף הפסילה.

תקנה 551

(ב) נהג שהוטלו עליו אמצעי תיקון לפי תקנה 549(ג) או (ד), רשאי לפנות בכתב לרשות הרישוי בתוך 30 ימים מיום המצאת ההודעה לפי תקנה 550 בבקשה להשמיע את טענותיו; פנה נהג כאמור – יידחה ביצוע אמצעי התיקון ב-45 ימים, שבמהלכם יישמעו טענותיו של הנהג.

(ג) בתום 45 ימים או לאחר שמיעת טענות הנהג, לפי המוקדם, תיתן רשות הרישוי את החלטתה לענין אמצעי התיקון שבהם יחויב הנהג.

(ד) על אף האמור בתקנה 549, רשאית רשות הרישוי במקרה מסוים, מטעמים מיוחדים שתרשום בהחלטתה, להטיל על נהג אמצעי תיקון אחר במקום אמצעי התיקון שנקבע בתקנה זו או להוסיף עליהם; החליטה הרשות להוסיף אמצעי תיקון, יחול האמור בתקנות משנה (ב) ו-(ג) על ההחלטה האמורה.

אתה רשאי כמובן לפנות לבד או באמצעות עו"ד

ניתנה ההחלטה אתה צריך להמציא את הרשיון תוך 7 ימים מקסימום.

פסילת רשיון או התלייתו על-ידי רשות הרישוי

554. (א) בעל רשיון נהיגה שנמסרה לו החלטה על פסילתו מהחזיק ברשיונו או על התליית רשיונו לפי סעיפים 51, 52 או 56 ו-69א לפקודה, ימציא את רשיונו לרשות הרישוי תוך שבעה ימים מיום המסירה או תוך תקופה קצרה מזו שקבעה הרשות בהחלטתה, והרשיון לא יוחזר לבעלו אלא לאחר תום התקופה ובתנאים שקבעה רשות הרישוי.

הסעיף המוכחל חל עליך.

על ההחלטה הזו אתה רשאי לערער לבית המשפט

554 (ב) ערער בעל הרשיון על החלטתה של רשות הרישוי תפעל רשות הרשוי לפי פסק הדין של בית משפט לערעורים באותו ענין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן האוטו שלי קצת מושך שוטרים אפילו שוטר אמר לי זאת פעם

אני מחזיק רשיון מגיל 17

כיום אני בן 22

כבר שנה וחצי שלא קיבלתי דו"ח (למעט אחד של חניה)

ישה מה שאתה בעצם אומר לי כמו שאמרו לי במשרד התחבורה שאני יכול לנהוג בעצם 30 יום מהרגע שבו הונפק המכתב ( ולא ביום שקיבלתי אותו).

האם יכול לקרות מצב כזה שאם אני מביא טענות מספיק טובות יתחשבו בי וימתיקו לי את העונש?

ואכן אני אמור להפקיד את הרשיון שלי אבל אני מנוע מזאת מכיוון שמשרד התחבורה אינו עובד כרגע.

אני חייב לציין שרוב הבלאגן היה בשנתיים הראשונות אך כמובן שזה לא ממש עוזר לי.

בכל אופן אני יודע שאני כבר לא אגיע למצב הזה פעם שניה.

תודה לכל מי שענה ואני אשמח לתשובות בנוגע לשאלות ששאלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויפר בוקר טוב

את הרשיון אתה מפקיד במשרד הרישוי, לשם אתה שולח גם את מכתבך. אם שלחת מכתב, הפסילה לא נכנסת לתוקף ולכן אין מה להפקיד בינתיים.

את ההפקדה תצטרך לבצע רק לאחר ההחלטה של משרד הרישוי אחרי המכתב ששלחת.

אתה יכול בתור שלב ראשון לראות האם כל העבירות הם שלך? ייתכן והגולם הדביק לך עבירה שלא שלך. תראה גם את תאריכי העבירות כדי לראות אם הם מצטברים או היה אפשרות שחלק מהם היה אמור להימחק. לפי הוותק בנהיגה שלך לא סביר , אבל כל הנושא"הטכני" שווה בדיקה.

למעט אם יש לך מצב סוציאלי חמור, כמו אתה מסיע חולה אנוש לטיפולים, חס וחלילה , הסיכויים להמתיק את הגלולה לא גדולים.

לנסות בשיטת מצליח , למה לא?

ואת הלקח למדת, אז תכתוב גם את זה אולי יעזור, ושכרגע אתה נקי מספר שנים ( עבירת חניה לא נכנסת ). כאמור סיכוי לא גדול.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה שאתה בעצם אומר לי כמו שאמרו לי במשרד התחבורה שאני יכול לנהוג בעצם 30 יום מהרגע שבו הונפק המכתב ( ולא ביום שקיבלתי אותו).

2. האם יכול לקרות מצב כזה שאם אני מביא טענות מספיק טובות יתחשבו בי וימתיקו לי את העונש?

3. ואכן אני אמור להפקיד את הרשיון שלי אבל אני מנוע מזאת מכיוון שמשרד התחבורה אינו עובד כרגע.

1. אתה מופיע במחשבים של משרד התחבורה, ושל משרד הרישוי ושל המשטרה כפסול נהיגה, אם תעצר לביקורת רשיונך ילקח במיידית ותאלץ למצא אדם שיקח את הרכב במקום.

2. לא, מכיון שאין כאן משפט, אתה פסול אוטומטית על צבירת נקודות.

3. ממתינים עד לרגע שיפתח, מניין הימים של ההפקדה יתחילו להספר מהרגע שתמסור את הרשיון ותקבל אישור מהפקיד/ה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויפר

תתעלם ממה שכתבה הגברת עם האקדח המעשן.

אצלה החוק לא קיים.

תוך 30 יום אתה צריך לעשות אחד מהשניים. או להפקיד את הרשיון, מאותו רגע מתחיל מניין הימים, או לשלוח מכתב . שלחת מכתב יתקיים דיון בעיניינך ואז תתקבל החלטה, והפסילה לא נכנסת לתוקף עד לקיום הדיון.

לאחר קבלת ההחלטה יש לך 7 ימים או פחות לפי ההחלטה להפקיד את הרשיון.

וגם על ההחלטה הזו אתה רשאי לערער לבית המשפט, וסביר להניח שעד שלא תתקבל ההחלטה בבית המשפט הפסילה לא תיכנס לתוקף, למרות שלא כתוב כך במפורש

זה החוק השאר פתפותי ביצים או יישום לא נכון של החוק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שנה וחצי שלא קיבלתי דו"ח (למעט אחד של חניה)

אם לא קיבלת דו"ח שנה וחצי, איך קרה שפתאום נזכרו לשלוח לך שלילה עכשיו?

כי אם לא קיבלת דו"ח שנה וחצי זה אומר שיש לך 40 נקודות כבר לפני שנה וחצי.

או שי משהו שאתה לא חולק איתנו.

שמע חבוב, רכב שמושך אש זה לא תרוץ. היו יכולים לעצור אותך כל יומיים שוטרים ועדיין שתהיה עם רקורד נקי.

בחיים שלי ערכו עלי מאות פעמים חיפוש סמים. זה לא אומר שיש לי תיק על סמים במשטרה..

40 נקודות ב4 שנים של נהיגה זה מטורף. אנשים שנוהגים 20 שנה לא מגיעים לזה. קוראים לזה נהג מועד לפורענות.

המלצתי היא שתנצל את 3 החודשים ללא רשיון בשביל:

1. ללמוד להעריך את הרשיון והכיף שבלנהוג

2. ללמוד להעריך את החיים שלך

3. להרגיע קצת

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסטר מאג,

אני לא מתכוון לזלזל בך או משהו ואולי אתה מכיר דברים יותר טוב ממני בחוקים ובבירוקרטיה.

אם אתה מודע לעניין לא אני היחידי בא"י שקיבלתי את המכתב הזה לאחרונה.

יש קצת דרך לאותו המכתב שאמור להגיע אליי הביתה, דרך כמו למשל ברגע שקיבלתי את הדו"ח האחרון עד שזה מתעדכן במשרד התחבורה, עד שפתאום יש להם אולי איזשהו סימון מיוחד לנהגים "מופרעים ומטורפים" כמוני, עד שהם מדפיסים את המכתב (תאמין לי הם עצלנים לוקח זמן) בקיצור יש דרך ארוכה לכל הדברים האלה ואני אביא לך דוגמא.

לפני 4 וחצי שנים בהיותי בן 17 נסעתי עם חבר שרק קיבל רשיון בפאסאט של ההורים שלו, החבר צולם בכביש 4 נוהג במהירות 165 קמ"ש, כמובן שהוא לא ידע מה המהירות שהוא צולם בה אך הוא קיבל את המכתב הזה הביתה אחרי כמעט חודש וד"א הרכב היה על שמו של החבר והוא היה נהג חדש כמובן, משום מה לא נרשם לו שהוא אמור להפקיד את הרשיון או משהו כזה אלא פשוט היה רשום שיינקטו נגדו צעדים משמעותיים או משהו כזה והוא צפוי לקנס כספי ומשפט, הפלא ופלא עברו מאז 4 וחצי שנים אולי קצת יותר ולא קרה כלום, די מוזר הייתי אומר.

מה שאני בעצם בא לומר לך שיש דברים שאולי לוקח להם יותר זמן ויש דברים שלוקח להם פחות.

אני מאמין שאם כל הנקודות היו על מהירות או מעבר באור אדום הייתי מקבל את זה מזמן אבל לעצור בן אדם על אי עצירה בעצור שכולה גלשתי במהירות של 1 ק"מש כי מן הסתם מהקו העצירה לא ניתן לראות שום דבר ומן הסתם השוטרים המזד**נים האלה יודעים בדיוק איפה לעמוד ( הרי כאילו שאכפת להם אם תהיה שם תאונה, המטרה היא לעשות כסף כמו שכולנו יודעים).

להעריך את הרשיון אני מעריך תאמין לי.

לא שאני מחפש הצדקה מסויימת אני לא נמצא פה בבית משפט אני כולה משתף אותכם בסיפור שלי וזהו אבל,

2 הדוחות על חגורה קיבלתי לאחר משהו כמו דקה של נסיעה.

ליד הבית שלי יש לעיתים תכופות ניידת שעומדת בדיוק לאחר פניה מסויימת והפניה הזאת נמצאת ממש נסיעה של 30-40 שניות מהבית שלי, כן גם אני בן אדם ואני לא בדיוק תמיד חוגר בדיוק לפני שאני מניע את הרכב ושם נתפסתי פעמיים.

מאז תמיד שאני יוצא מהכיוון ההוא אני תמיד חוגר חגורה, וכן יש לי מצבים רבים שכשאני יוצא ממקומות אחרים אני נזכר לחגור אחרי 3-4 דק' כן אני בן אדם תסקלו אותי באבנים על זה.

אם הייתי מקבל נק' על מעבר באור אדום, התפרעות על הכביש (לא יודע אם יש על זה נק' בכלל) מהירויות מופרזות וכו' הייתי שותק אבל אין לך זכות דיבור אתה מכל המתלהמים האלה שמנסים להצדיק את עצמם בכל דרך וחושבים שכל השאר אידיוטים.

אני בטוח שגם לך פה ושם יש פאשלות.

רוב הבלאגן שלי קרה ישר כשהוצאתי רשיון, מה לעשות אני נוהג הרבה מאוד ברכב מגיל 17 אני לא מגזים היו לי 3 רכבים שרפתי איתם עד היום קרוב ל180 אלף ק"מ וזה קצת הרבה אבל אני נוהג פשוט המון וכשאתה נוהג כל כך הרבה תהיה בטוח שהסיכוי שלך להיתפס יותר גבוה.

אהה וכשהייתי בן 18 וחצי גם הייתי בשלילה ותנחשו על מה, גם על משהו אידיוטי(באופן יחסי כמובן) הסעתי אחד מעל המותר "פשוט עבריין תנועה".

חבל שאי אפשר ללכת עם עו"ד לכל העסק הזה בטוח הייתי מקבל הפחתה רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הדוחות על חגורה קיבלתי לאחר משהו כמו דקה של נסיעה.

ליד הבית שלי יש לעיתים תכופות ניידת שעומדת בדיוק לאחר פניה מסויימת והפניה הזאת נמצאת ממש נסיעה של 30-40 שניות מהבית שלי, כן גם אני בן אדם ואני לא בדיוק תמיד חוגר בדיוק לפני שאני מניע את הרכב ושם נתפסתי פעמיים.

מאז תמיד שאני יוצא מהכיוון ההוא אני תמיד חוגר חגורה, וכן יש לי מצבים רבים שכשאני יוצא ממקומות אחרים אני נזכר לחגור אחרי 3-4 דק' כן אני בן אדם תסקלו אותי באבנים על זה.

אם אתה יודע שבסמוך לביתך עומד שוטר דרך קבע, וזה עדיין לא מנע ממך לקבל פעמיים דו"ח על אי-חגירת חגורת בטיחות, אתה או עבריין בהכחשה או טיפש. בכל אפשרות שתבחר, אתה עדיין זכית ביושר בדו"ח.

ולא - לא מזיזים את הרכב לפני שחוגרים, נקודה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע חבוב, רכב שמושך אש זה לא תרוץ. היו יכולים לעצור אותך כל יומיים שוטרים ועדיין שתהיה עם רקורד נקי.

בחיים שלי ערכו עלי מאות פעמים חיפוש סמים. זה לא אומר שיש לי תיק על סמים במשטרה..

מאות פעמים? אתה מסתובב במקרה עם ואן משנות ה60 עם הכיתוב פיס וציור של עלה ירוק, או שזה מישהו אחר ואני מתבלבל.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...