Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה(שימו לב, זו שאלה, לא קומבינציית סושי צמחונית) תוספת כוח לאלמרה

vitali87
שימו לב! השרשור הזה בן 4965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי ניסן אלמרה 1.6 ידנית שנת 96

אני רוצה שהרכב היה יותר חזק

מה אני יכול להוסיף לה שלא יפריע בטסט השנתי

תודה לכולם

Honda Civic 97 Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הבר עבר 240 אלף

יש בא בה רק פילטר פתוח

תקציב של 4 5 אלף ש"ח

*התיקונים בירוק*

סבבה,יש לך 5 אלף.

אני ממליץ על:

- פורטינג (החלקת מעברי יניקה ופליטה מגבשושיות של הפס ייצור)

- אגזוז זרימה חופשית של "ITC" (ככה הרכב לא יהיה רועש מדי,אבל יהיו לך כמה סוסונים נוספים באורווה :-))

- סעפות יניקה ופליטה ספורטיביות (תאורטית,יהיו לך עוד כמה חמורים באורווה :-D)

- רדיאוטור ספורטיבי (לקירור האורווה :lol:)

- צ'יפ (צ'יפ הוא ה"מוח" ששולט על כל המחשוב של הרכב)

נ.ב. - האמור לעיל (^^^) הוא המלצתי בלבד,ואני לא אשא כל אחריות על כל נזק שייגרם :|

:twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג,

עם תקציב של 5K, לא ייגרמו לו שום נזקים - פשוט כי מה שהצעת לו עולה הרבה יותר מ5K.

פורטינג ראוי לבדו יעבור את ה5K שקל, בהנחה שהוא לא הולך לקנות דרמל, להוריד את הראש ולעשות את זה לבד.

אגזוז זרימה חופשית, לא ברור לי למה נטפלת לITC דווקא, אבל אגזוז כולל התקנה יעלה לו סביב ה1500 ליד שניה, ויותר מ4K למשהו רציני מחנות

סעפות - אותו סיפור כמו פורטינג

על השאר אני כבר לא מדבר...

ב5K שקל תניח לאלמרה שלך בשקט, יישר לה קו באופן עצבני, שים שמן ראוי, צמיגים טובים ולך איתה לקורס נהיגה מתקדם.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב5K שקל תניח לאלמרה שלך בשקט, יישר לה קו באופן עצבני, שים שמן ראוי, צמיגים טובים ולך איתה לקורס נהיגה מתקדם.

מה שהוא אמר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alexander8824 תודה על התיקונים

אם אני שעם אגזוז זרימה חופשית הממיר קטליטי לא יפריע ?

ראיתי שיש NISSAN ALMERA GTI 2.0 16V 97 בחול ויש מלא חלקים בשבילה בEBAY

החלקים שלה יתאימו לי ?

תודה לכולם

Honda Civic 97 Coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לך לשפר את האלמרה הזו.

עם פורטינג, אגזוז וכל השטויות שהציעו יתווסף לך במקרה הטוב כוח סוס אחד פיזיקלי ו100 פסיכולוגים.

חבל על הכסף שאתה זורק על זה, עדיף לחסוך לרכב ספורטיבי.

בנוגע לשאלה אם החלקים של הGTI יתאימו, תבדוק בפורומים בחו"ל, אין לנו פה אלמרה GTI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...