Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות הנהיגה בישראל - עבודות בכביש

arps
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר עבודות בכביש. בהרבה מקרים, אם חוסמים נתיב או עובדים בשוליים, אני רואה את הפועלים מתהלכים על הכביש (בחלק הלא חסום) כאילו כבר סגרו את כל החשבונות בעולם החומרי ורק מחכים לעלות למעלה לשבת על נרגילה עם משה רבנו, מוחמד וישו, וצריך כל פעם לנסות להתחמק מהם.

זה קורה גם בדרכים עירוניות וגם בכבישים כמו 531.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בטוח שבמצב דומה אתה תהיה על הימני ואז 20 מטר לפני הצומת תתחיל לעבור 3 נתיבים שמאלה.

כרגיל, כאן בפורום כולם צדיקים :roll:

ראשית, אתה לא מכיר אותי אז העקיצה מיותרת.

וברצינות- לעבור 3 נתיבים ב-20 מטר ברור שלא הגיוני, אבל לפחות לא להיות בשמאלי ביותר, כך שנשאר לעבור רק אחד.

אם אין ברירה- לפחות להזדרז ולא לעכב את מי שמגיע מאחור.

וכן, את הדברים האלה אני מקפיד לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אתה לא מכיר אותי אז העקיצה מיותרת.

וברצינות- לעבור 3 נתיבים ב-20 מטר ברור שלא הגיוני, אבל לפחות לא להיות בשמאלי ביותר, כך שנשאר לעבור רק אחד.

אם אין ברירה- לפחות להזדרז ולא לעכב את מי שמגיע מאחור.

וכן, את הדברים האלה אני מקפיד לעשות.

לא התכוונתי חלילה לפגוע, אבל גם אתה לא מכיר אותי ואת סגנון הנהיגה שלי.

אני רק אומר שאני תמיד מקפיד לשמור על הימין.

אם לא הייתי על השמאלי ביותר (כמו שאמרת), אז בהמשך הנתיב שלי יהפוך להיות השמאלי ביותר לאלה שממשיכים ישר, ואז בזמן שאני מאט לקראת הרמזור האדום שפונה שמאלה, אני אהיה תקוע בשמאלי לכל מי שממשיך ישר.

ומניסיון, ספציפית שם, לא חסר נהגים שממשיכים ישר על 150 או כאלה שיבואו לפנות שמאלה ולא יתנו לי להיכנס (כן כן, גם בלילה). בכבישים כאלה אני מעדיף להיות על השמאלי ביותר קצת לפני.

דרך אגב, הנהג ההוא עם המאזדה? חיכה לי שם ברמזור כמו גדול, ככה שאין מה למהר :-D

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה היה השלט הכי קרוב לידיים של העובד :-) בכל אופן, נהג טוב ומנוסה יודע להתאים את מהירות הנסיעה שלו לתנאי הדרך בלי קשר למה שאיזה ליצן עם ווסט זוהר תקע שם

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה היה השלט הכי קרוב לידיים של העובד :-) בכל אופן, נהג טוב ומנוסה יודע להתאים את מהירות הנסיעה שלו לתנאי הדרך בלי קשר למה שאיזה ליצן עם ווסט זוהר תקע שם

לפעמים הליצן עם הוסט יודע שבמקום שהייתה בו צומת עם תמרור עצור/ז.קדימה החליטו לבנות כיכר.

ואז אותו חכם ממשיך לנסוע 80 כי ככה הוא רגיל ומוצא את עצמו במצב מאוד לא נעים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...