Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישה של יונדאי גטס 2009 מספר התלבטיות

AviPolo6N2
שימו לב! השרשור הזה בן 4966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ההורים שלי רוצים לרכוש יונדאי גטס שנת 2009 ידנית מנוע 1400

מהדגמים הקודמים הבנתי שהיתה בעיה של צריכת דלק מוגזמת , הבנתי שבשנת 2009 סידרו את הבעיה האם זה נכון?

איך הצריכת דלק של הרכב הזה? והאם יש בעיות מיוחדות שצריך לדעת לבדוק לפני רכישה?

תודה לכולם.

SEAT IBIZA FR '05 150BHP

Designed in Germany Built in Spain Perfected in Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לגוגל, תתחיל לרשום לאט לאט: יונדאי גטס.

כשתגיע לצירוף "יונדאי גט" הוא ישלים לך לשניים הבאים, בסדר הזה:

1. יונדאי גטס.

2. יונדאי גטס צריכת דלק.

הגטס היא אוטו קטן ששותה דלק כמו אוטו משפחתי 1600. תוכל להנות גם מצריכת הדלק הדפוקה של רכבי 1600 וגם מרכב קטן בלי המרחב הפנימי והגודל של רכב 1600.

בקיצור - לא סדרו כלום. גטס עדיין עושה 1:9-1:10 בתוך העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי גטס אחלה אוטו, נכנס לכל מקום, נעים לנסיעה (לפחות מבחינתי), אם לא מוצאים חנייה, אפשר להרים אותו בארבע ידיים ולהעלות הביתה. :lol: :lol:

עכשיו ברצינות:

חר* אוטו. צריכת דלק פשוט דפו*ה.

כשאתה מתדלק את הרכב בתחנת הדלק, ומניע, רבע מיכל דלק יורד ואתה רואה את זה, על שעון הדלק.

צמיגים וג'אנטים קטנים יותר, מקלנועית של גולף בדשא.

זה האוטו הכי מיותר וחסר תכנון לחלוטין שהמציאו.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות למחשבה,

במיחוד למגיבים לשירשור, ולא לשואל המקורי.

1. מדובר כאן בגיר ידני, לא אוטומטי, והוא לא צורך 1 ל9, אלא משהוא שפוי והגיוני הרבה הרבה יותר.

2. מדובר במודל 2009, במודל הזה גירסת GLF בוטלה, וגם לגירסת הבסיס יש איבזור בטיחות מקובל.

בקיצור, במחיר טוב אני לא הייתי לגמרי פוסל. במיוחד אם מחפשיר רכב בסיסי וזול ממודל כמה שיותר חדש.

יש לקחת בחשבון ירידת ערך גדולה מאוד.

מומלץ גם לעשות סיבוב לפני כן, אפילו לקחת אחת בהשכרה לכמה ימים, על מנת לבדוק התאמה אישית של תנוחת ישיבה/נוחת נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס עדיין עושה 1:9-1:10 בתוך העיר.

תוכל בבקשה להסביר מה רע בצריכה של 1 ל9-10 בעיר?

שני החבר'ה מגזימים, כי הם שמעו שהגטס האוטומטית של 2003 הייתה שתיינית דלק. שוב- עמישראל לא שוכח ולא סולח.

פותח השירשור- קבל קישור לשתי הודעות של המשתמש חן פרחי העוסקות בשתי יונדאי גטס שהיו בבעלותו, ובסיקור על שתיהן הוא דאג להבהיר את סוגיית צריכת הדלק.

הנהה הודעה לגבי הרכב הראשון

והנה הרכב השני

מדבריו אפשר להסיק שאם עניין צריכת הדלק האסטרונומית שדבקה ליונדאי גטס מטרידה אותך- הסר דאגה מליבך. מה גם שאתה מדבר על רכב ידני ועל דגם 2009- אולי חל עוד שינוי לטובה.

לכותב שורות אלה אין יונדאי גטס

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:9 בעיר זה לא רע. אם יש לך רכב גדול.

אם אתה נוסע ברכב קטן, אין סיבה שתקבל צריכה כזו.

אני משיג, עם מזגן, בתוך העיר, צריכת דלק של לא פחות מ-13.5 ק"מ לליטר, בפונטו ספייס.

אם הייתה לי מאזדה 3, צריכת דלק של 1:9 הייתה מניחה את הדעת שלי...בגטס קטנה, זה ביזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודו, בוא נעשה עיסקה קטנה.

אני לוקח בהשכרה יונדאי גטס ידנית ומגיע אליך.

אתה יוצא עם הפונטו שלך, מתדלקים את הרכבים, נוסעים 100 קילומטר במסלול שאתה בוחר, ומתדלקים שוב.

אם יש הפרש של יותר מקילומטר וחצי לליטר לטובת הפונטו - נפרדים לשלום.

אם ההפרש הוא פחות מזה - אתה משלם לי על ההשכרה + על הדלק.

אני רציני לגמרי, בחול המועד סוכות מוכן לעשות את הניסוי הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס הידנית מכונית חסכונית יחסית ויש לה אפילו ביצועים טובים.

מנסיון ארוך עם זוג גטסים אני יכול להעיד שרוב הסיפורים על צריכת דלק של 3 ו 4 ק"מ לליטר הינם פשוט אגדת עם שהלכה וצברה תאוצה בטוקבקים ברשת.

הגטס האוטומטית אינה מכונית חסכונית, אבל די רחוקה מאגדות העם שניקשרו לשמה.

לעומת זאת, הגטס מכונית מאד אמינה וזולה מאד לתחזוקה.

כל השאר? בינוני למדי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות למחשבה,

במיחוד למגיבים לשירשור, ולא לשואל המקורי.

1. מדובר כאן בגיר ידני, לא אוטומטי, והוא לא צורך 1 ל9, אלא משהוא שפוי והגיוני הרבה הרבה יותר.

2. מדובר במודל 2009, במודל הזה גירסת GLF בוטלה, וגם לגירסת הבסיס יש איבזור בטיחות מקובל.

בקיצור, במחיר טוב אני לא הייתי לגמרי פוסל. במיוחד אם מחפשיר רכב בסיסי וזול ממודל כמה שיותר חדש.

יש לקחת בחשבון ירידת ערך גדולה מאוד.

מומלץ גם לעשות סיבוב לפני כן, אפילו לקחת אחת בהשכרה לכמה ימים, על מנת לבדוק התאמה אישית של תנוחת ישיבה/נוחת נסיעה.

צודק לגמרי אנשים צריכים להפנים בההבדל בצריכת הדלק בין גיר אוטומט לידני זה בערך 40%.

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לצריכת דלק ולאמינות.

אני לא רואה סיבה למה לקנות בתקציב הזה רכב שעבר זמנו - לא בטיחותי בעליל, ושלא נדבר על האיבזור הדל והנוחות.

כשבאותו תקציב יש אלטרנטיבות הרבה יותר עדיפות בכל פרמטר, לדוגמא גרנדה פונטו (6 כ"א, ESP, חסכונית), פולו וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...