Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: דור שלישי לסניק וגרנד-סניק - עכשיו בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרסו מוטורס, יבואנית רנו וניסאן לישראל, מכריזים היום על תחילת שיווקם של הסניק והגרנד-סניק החדשים.

לחדשה המלאה

scenic-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו שיש גיר רציף ברכב, מעניין מאיפה יגיעו השמועות הבאו על האמינות הלוקה של רנו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה הפסיקו לשווק את גרסאות ה-1600.

זכור לי שפעם הן היו זולות רק בכ-10000 שקלים מהמגאן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בדיזל הידנית בחו"ל - רכב נעים מאוד. חבל שכמובן אין סיכוי שהוא יגיע לארץ...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בדיזל הידנית בחו"ל - רכב נעים מאוד. חבל שכמובן אין סיכוי שהוא יגיע לארץ...

נו, די תפסיקו עם זה - אין סיכוי, אין סיכוי.

לא יגיע, כי לא רוצים אותו כאן.

אם יבואו לסוכנות 100 לקוחות ויבקשו לרכוש כזה או חברת ליסינג כלשהיא תכניס הזמנה ל 100 יחידות - הוא יגיע.

אבל קהל הלקוחות לא רוצה את הדגם הזה ולכן לא חבל שהוא לא מיובא.

אתה אומר שחבל, אבל אתה לא לקוח פוטנציאלי, אם הדגם הזה היה עומד בסוכנות היית קונה ? לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב, שבסגמנט הזה אין סיכוי למכור משהוא ידני, גם במחיר טוב.

תזכיר לי, מתי פעם אחרונה נמכר כאן מיניוואן ידני?

וכמובן למחיר טוב אין סיכוי גם, כי גירסת דיזל מטבעה יקרה יותר + כאן יש את המס הירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא קרסו אמרו כבר בשנה שעברה שיגיע בחגים (של 2009 וא בינואר 2010 או בפסח). אז לך תאמין להם.

לפי התמונות שכבר ראינו האינטרנט - השינוי הגדול הוא בעצוב החזית. מבפנים יש עידון של הקיים, לא שיפור גדול כמו שהיה בין הסניק 1 ל-2, אפילו ידיות הדלתות נשארו זהות. אבל, באמת, מה שיש ב-2 הוא הרבה מאוד.

כתבתם: "רנו לא שכחו את הייעוד המשפחתי של המכונית וציידו אותה בשלל אביזרים לטובת חיי משפחה נעימים יותר. בין היתר נזכיר את המגשים בגב המושבים האחוריים, וילונות בחלונות האחוריים ותא אכסון מקורר. נפח תא ההטענה הוא 437 ליטרים בסניק ו-208 ליטרים בגרנד-סניק. האבזור הבטיחותי כולל בקרת יציבות ו-6 כריות אוויר, שתרמו לציון טוב של חמישה כוכבים במבחני הריסוק של EuroNcap.". אולי יחצ"ן טוב ניסח את זה - אבל כל הדברים האלו ורבים אחרים -פרט לבקרת משיכה שנוספה ב-2007 - קיימים בסניק 2 מאז 2004, ואני מוכן לדגמן למי שרוצה לבדוק.

מנוע 2.0 מייקר את האוטו ואת אחזקתו - וחבל. לדעתי יתאים היטב לאוטו הזה מנוע 1.8 (אני נוסע בדגמים של הסניק כבר 8 שנים). אם הגיר מבין נהגים דוברי עברית או את בעיית המוסכים הלא מזהירים של קרסו - נדע, כמו גם על גירים כפולי המצמדים וכל השיטות שיצאו לאחרונה, רק אחרי כמה שנים, ככה זה עם דברים חדשים.

לדעתי מבפנים היא עדיין נראית כמו סבוניה מפלסטיק.

תכנס לאוטו הזה פעם, תראה את האיבזור הנדיב והאיכות הטובה - והריר יזל לך.. בסבוניה שצמודה אליך תשתמש בגלל שאתה מלכלך.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שחבל, אבל אתה לא לקוח פוטנציאלי, אם הדגם הזה היה עומד בסוכנות היית קונה ? לא.

מה לא? אם הייתי נשוי עם שלושה ילדים בטח שהייתי קונה מיניואן, ובעדיפות לאחד עם מנוע דיזל ותיבה ידנית. גם הביצועים טובים לא פחות, גם החסכון הרבה יותר גדול (צריכה ממוצעת של 17 ק"מ לליטר בלי בעיה) וגם התיבה הידנית נעימה וקלה לתפעול. כן, גם בפקקים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...