Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על שברולט קרוז

mad*monkey
שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה/בוקר (תלוי מי מסתכל על זה) טוב!! אני מבקש חוות דעת לגבי שברולט קרוז על כל דגמיה (1.6, 1.8, 2.0) והאם כדאי לעשות טרייד אין במקום המזדה 3 שלי. לציין כי אני היחיד שנוהג באוטו (רווק)

תודה.

אני אף פעם לא מחייך, אם זה תלוי בי. חשיפת שיניים היא סימן לכניעה אצל יונקים עילאיים, כשאדם מחייך לעברי כל מה שאני רואה הוא שימפנזה מתחנן על חייו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא להתקרב לקרוז!

אני עובד בחברת השכרה ואני אומר לך, הרכב הזה יותר במוסך מאשר בהשכרות.

מנורת גיר

מנורת שמן

מנורת צי'ק אנג'ן

הכל יש באוטו הזה.

חבל שאני לא יכול להעלות את הדוחות של הרכבים האלה לרשת שתראו כמה פעמים הם נכנסים למסוך.

מה גם התיירים ממש מתלוננים על כך שהרכב לא סוחב,במושך התשובה שקבילנו: הוא מתוכנת לא לתת קיקים בכדי לחסוך בדלק.

אל תתקרב!

שטומר נפשו ירחק

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר קרוזים בחברה שאני עובד בה, בינתיים לא התלוננו על תקלות, אבל הנהגים מתלוננים על גיר נוירוטי שמתבלבל כל הזמן בין ההילוכים ועל חוסר זמינות בכח , למשל שיוצאים לעקיפות או בעליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרונות של הקרוז הן דווקא בקטע של המרווח הפנימי והנוחות למשפחה - השילוב מנוע-גיר אינו מן המוצלחים בקבוצה.

אם אתה רוצה רכב בתצורה משפחתית כמו מאזדה - הייתי הולך על...המאזדה 3 2.0

אגב קרוז קיימת רק בתצורת 1.6 או 1.8.

אם אתה מוכן לשקול משהו בכיוון יותר מעניין אז אני ממליץ לך לבדוק את הסיאט איביזה FR או לאון 1.8TSI

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתי מילים: "זבל אורגני"!!

יש לנו במשפחה אחת כזאת דגם LT המפואר.

טוחנת דלק, ועצלה!!

כל פעם בעיות במערכת החשמל.

אחרי 7 אלף ק"מ(!!:shock: ) הוחלף מחשב רכב .

הנעילה סירבה מס' פעמים לפתוח את הרכב, תוקן אחרי עידכון תוכנה.

הייתי עם הרכב שבועיים באילת וכל הפלסטיקים באיזור הגיר והקונסולה קיבלו עיוות מגעיל מהחום

בקיצור רכב סיני לכל דבר, הן באיכות החומרים והן ברמת הגימור!

יש מספיק מתחרות בסגמנט הזה, ולא חסר גם מתחרות איכותיות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

eladns1 - לי ולאבא שלי יש מס' חברים שעובדים בחברת ההשכרה/ליסינג דרכה אני מתכוון לרכוש את הרכב (ממנה גם רכשתי את המאזדה), כך שמבחינת תקינות הרכב, היסטורית טיפולים אני די שקט.

zvit - תראה לגבי המנוע 2.0, העניין הוא העלות. אני מתכוון לשים את הרכב שלי, להוסיף עוד קצת ולהשתדרג וכדי להגיע למחירים של מנוע 2.0 צריך להוסיף עוד הרבה. בנוסף אני לא חושב שמחזיקים בחברות ליסינג/השכרה רכבים עם מנועים כאלו.

uriel3010 - מבחינת תקלות לדעתי האישית הכל זה מזל. שבוע שעבר נתקעתי עם האוטו אחרי יציאה, האוטו סירב להניע. הזמנתי טכנאי דרך שהניע בכבלים ואמר "תראה המצבר נראה תקין (שנה וחצי), תן לו 20 דקות להיטען וסע", באמת חיכיתי, אחרי איזה חצי שעה נסעתי ובאמצע הדרך הייתי חייב לעצור לשנייה בצד, עכשיו בגלל שהיו אנשים ברחוב כיביתי את הרכב. כשחזרתי באתי שוב להניע והינה שוב הרכב לא רוצה להתניע. הזמנתי שוב פעם את הטכנאי (פעם ראשונה המתנתי 45 דקות, פעם השניה שעתיים ורבע). עזוב את העצבים של "אוטו חדש וכל הזמן נתקע לי" - גם לפני חודש וחצי הוא לא הניע, המזל שלי שהייתי בעבודה כך שהיה לי איפה להיות ולא לישון באוטו (הטכנאי באותו פעם טען שזה משהו שקשור לאזעקה אבל הכל הסתדר אז הבנתי שזה סתם באג). הגעתי הביתה באיזה 6 בבוקר אחרי שעבדתי מ9 בבוקר (עד 23:30 ומשם יצאתי), שמתי קצת מים במצבר והכל הסתדר. קיצר לדעתי הכל זה מזל. - האוטו אצלי עוד מעט שנתיים.

גיא שגיב - מה הכוונה "גיר נוירוטי מתבלבל" ??? לגבי זמינות כח הבנתי שיש לו יותר כ"ס מהמאזדה אז איך זה יכול להיות??

אני אף פעם לא מחייך, אם זה תלוי בי. חשיפת שיניים היא סימן לכניעה אצל יונקים עילאיים, כשאדם מחייך לעברי כל מה שאני רואה הוא שימפנזה מתחנן על חייו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שהחלטת לרכוש את הרכב ואתה מחפש חיזוקים. אז הנה:

אחלה רכב!

תקנה תקנה!

אם זה בהנחה אז בכלל כדאי!

וואלה פיצוץ של רכב!!!

אבל אם אתה שואל אותי: קיה פורטה תהייה איכותית יותר בכל קנה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שהחלטת לרכוש את הרכב ואתה מחפש חיזוקים. אז הנה:

אחלה רכב!

תקנה תקנה!

אם זה בהנחה אז בכלל כדאי!

וואלה פיצוץ של רכב!!!

אבל אם אתה שואל אותי: קיה פורטה תהייה איכותית יותר בכל קנה מידה.[/quoteB]

אני ממש לא מחפש חיזוקים, אני פשוט מחפש להשתדרג ובדר"כ בחברות ליסינג/השכרה לא מחזיקות מבחר רחב של רכבים. בינתיים מה שאני יודע זה:

1. פורד פוקוס - עפ"י דעה של חבר קרוב הרכב פשוט עגלה (בהשוואה ללאנטיס 2003 1.6 שהייתה לו).

2. B3 - קראתי פה שחלקכם טוען שהוא על הפנים, ממה שאני ראיתי הוא די פשוט מבחינת "סביבת נהג" אפשר להגיד גם מיושן ולא מושקע, טרם נסעתי בו.

3. פג'ו, סיטרואן, רנו - לא יכול להתקרב, אבא שלי הוא ה"מכונאי/מוסכניק שלי", הוא זה שמבצע טיפולים ברכב (יש לנו מחסן/מוסך בחצר) ודעתו על חברות אלו הוא: "מבחינת חווית נסיעה ופינוק הם די טובים, מבחינת טיפולים ואחזקה קטסטרופה", עדינים מדי + חלקים יקרים.

4. יונדאי אקסנט - מהכרות אישית בשירות הסדיר במג"ב אני מכיר את הרכב די טוב והוא על הפנים, צריכת הדלק שלו מזכירה אלכוהוליסט, זה פשוט מדהים עד כמה 1.6 שתיינית כל כך. בנוסף גם הנסיעה בו ממש לא נוחה ומפנקת.

5. יונדאי I30 - התלהבתי לגמרי מהעיצוב החיצוני והפנימי, חוץ מזה אני לא יודע דבר על הרכב.

6. מיציבושי לאנסר - ע"ע I30.

7. טיוטה קורולה - אני לא יודע על איזה דגם ושנה נסעתי אבל פשוט סבלתי מהגיר הרובוטי, מי חשב על הדבר האידיוטי הזה.

8. שברולט אוואו - מדהים עד כמה אפשר לזלזל בצרכנים, הרכב פשוט גרוטאה, לקחו קופסאת טונה, הוסיפו גלגלים ואת הסמל של שברולט ואמרו "בואו נראה כמה אנשים פראיירים יש פה שיקנו את זה".

אני לא מחשיב את עצמי כמבין גדול, בסה"כ מדובר פה בידע מניסיון אישי ושל חברים. אני חושב להשתדרג ולקנות רכב מפנק, לא מכונית מרוץ, רכב שאתה קם בבוקר ואתה מבסוט לראות אותו בחנייה, שאתה נכנס לאוטו אתה מחייך ולא מתבאס על חלקים מתפוררים, כשאתה נוסע עליו אתה לא יכול להוריד את החיוך מהפנים. אני לא מתכוון לעשות השוואה כי גם אין לי כסף לרכב כזה אבל אני יכול לתת לדוגמא את הביואיק החדשה, פשוט מדהימה חיצונית ובפנים, כשנוסעים בה פשוט שוכחים מהכול ויש בונוס, יש לה עוצמה ומהירות, הרגשתי שאני יושב על איזה F15/16

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שחיכיתי לשמוע דעה רצינית על הרכב הזה אחרי כל הפרסומים שהיו בהשקה שלו.

מסתבר שהיא יורשת ראויה לאופטרה, לצערי יצא לי לקבל רכב גישור למשך 4 ימים (4 ימים יותר מדי) והאופטרה היה רכב ממש זוועה. אין נוחות נהיגה, מנוע עייף. כשהחזרתי את הרכב, הנציג אמר לי שאלה מכוניות שמחזיקות עד 70K. כנראה שבאמת זה ככה.

בכל מקרה, שברולט לא יחזרו להיות כמו פעם עם מכוניות אמריקאיות אמיתיות, הם סתם זורקים כל מיני דיבורים באוויר על כך שהמכוניות שלהם השתפרו.

הקרוז אומנם נראית טוב אין ספק, גם פנימי וגם חיצוני, ועל הנייר יש לה נתונים טובים, אך לצערי האוטו כנראה די דומה לקודמיו.

כמו כל ישראלי ממוצע, אני ממליץ לך על המאזדה 3, כי אם נהנית מהרכב שיש לך כרגע, סביר שתהנה מהבא אחריו.

בהצלחה!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל ישראלי ממוצע, אני ממליץ לך על המאזדה 3, כי אם נהנית מהרכב שיש לך כרגע, סביר שתהנה מהבא אחריו.

בהצלחה!

ברמת העיקרון הרכב די סבבה לא יותר מזה, לעומת הביואיק ששם כשאתה רואה מבחוץ ואתה יושב בפנים ונוסע אתה לא מפסיק להתפעל, אולי זה נשמע מוגזם אבל לדעתי אפשר לסכם את הרכב בתור "וואו".

מאזדה זה מאזדה, אחלה אוטו אבל אני לא יודע איך להסביר את זה בצורה ברורה, הכוונה שלי היא "לצאת מהקופסא", מהמסגרת של כולם קונים מאזדה, בנוסף אני מחפש משהו שישדר "רצינות", סוג של מנהלים אבל לא מנהלים, רכב מרשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אפשרות לקיה סיד. אוטו מעולה, ברמה גבוהה יותר מ-I30 אבל זהה לו בכל המכלולים העיקריים.

העיצוב מצוין והפלסטיקה טובה, אין מה לדאוג בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אפשרות לקיה סיד. אוטו מעולה, ברמה גבוהה יותר מ-I30 אבל זהה לו בכל המכלולים העיקריים.

העיצוב מצוין והפלסטיקה טובה, אין מה לדאוג בנושא.

אתה רציני או ציני?!? לעבור ממאזדה לקיה??

אני מחפש רכב טוב וכול מיני טענות קטנוניות וסטיגמות לא עובדות עליי (חוץ מעניין הצרפתיות שפה למילה של אבא שלי יש משקל רב), כמו שאמרו על המאזדה 3, שמעתי מספיק אנשים, במקדימה קשה לאנשים גבוהים לשבת - ממש לא נכון, אני 1.84 ואין שום מגבלה או חוסר נוחות. או כמו שטוענים שמאחור יכולים לשבת רק 2 מבוגרים - נכון שלא כל כך מרווח אבל לא פעם נסעתי אוטו מלא ולא היו טענות על צפיפות.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3 רכב טוב, והוא עדיף על רוב הרכבים שציינת. אבל-אם אתה רוצה לגוון, וזה הגיוני, אני ממליץ לך לבדוק את הטויוטה אוריס. רכב דיי מוצלח, ומעוצב הרבה יותר טוב מהקורולה. עוד אופציה-הונדה סיוויק. אבל כאן המחיר דיי יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אכן יקרה אש, לגבי האוריס הוא באמת מרשים בפנים, בסה"כ ישבתי בפנים כמה דקות אבל ככול הידוע לי חברות ליסינג לא מחזיקות סוג כזה של רכבים. אני לא יודע למה אבל ממש התלהבתי מהקרוז, באמת הרכב הוא ככה גרוע??? אני באמת מתפלא כי קראתי לפני כמה ימים בעיתון ממנו שהקרוז עקפה את ה-3 במכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה שמעת שהקרוז עקפה את ה3 במכירות, כי זה לא הגיוני. אולי שמעת את זה מאיזה יחצן של דייהו.. סליחה, שברולט.

בכל אופן זה לא מה שחשוב.

הקרוז רכב בעייתי ושומעים את זה מהרבה אנשים, תעשה עליו חיפוש.

הנה מבחן שאוטו עשו:

http://tinyurl.com/348vtuh

ה3 עדיפה עליו, וכמו שאמרתי, אוריס או סיוויק, ואולי גם הלנסר תהיה אופציה טובה, תנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...