Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Samsung Galaxy S - בארץ? או בארה"ב?

JMG
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שפתחתי שרשור על HTC ועל מקומות טובים לקנות בהם.

התחלתי לחפור ולחקור קצת אודות המכשיר, ומהר מאוד הגעתי למכשיר אחר,

הגלאקסי S של סמסונג...

מה אני אגיד לכם, מהתרשמות במספר פורומים, צפייה בסקירות ביוטיוב, הגעתי למסקנה כמעט נחרצת שהסמסונג עדיף על הHTC כמעט בכל הרמות. (לא איכפת לי מנושא המצלמות/פלאשים. אני מצלם עם DSLR, אז כל מצלמת פלאפון בשבילי היא סתמית לחלוטין וחסרת ערך).

ההתלבטות עכשיו עברה לתחום של - איפה לקנות את המכשיר?

מצד אחד - הכי פשוט זה ללכת לזאפ, ולקנות באחת החנויות האינטרנטיות - מחיר 3600 שקל

יתרונות:

זמין מיידי,

אחריות בארץ דרך החנות

עברית מותקנת כבר

חסרונות:

מחיר בעיקר.

מצד שני - סבתא שלי נמצאת כרגע בארה"ב, ובעקרון אני יכול להזמין את המכשיר אליה דרך אמאזון. מחיר - 650$ (2470 שקל).

יתרונות:

מחיר בעיקר.

חסרונות:

אין אחריות

אין עברית מותקנת

תהיה בעיה להביא שני מכשירים כאלה (ועוד איאלו מכשירים אלקטרוניים יקרי ערך) ללא תשלום של מעמ+מכס בכניסה בשדה התעופה.

האם מישהו יודע להגיד אם סמסונג נותנים אחריות למכשיר שנרכש בחו"ל? ודרך מי מסופקת האחריות במצב כזה? (מי היבואן הרשמי שלהם?).

בנוסף - שמעתי שמועה שהסמסונג אמור להיכנס לרשתות התקשורת בסביבות ספטמבר.

האם יש כאן מישהו שעובד באחת הרשתות ויודע אם השמועות נכונות??

אני ממש בהתלבטות... אשמח להמלצות, בעיקר של אנשים שרכשו כבר אחד כזה בחו"ל.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

אנדרואיד PWNZ :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה ולמה אתה סגור על אנדרויד?

כי לא יקרה המצב שבו אני אשלם 6 אלף שקל על מכשיר סלולר, שבשביל שהוא יעבוד אני אצטרך לשלם עוד 200 שקל על כיסוי סיליקון מסריח בשבילו.

(רמז - גם אם הוא יעלה 700 דולק בארה"ב)

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסוי ב200 שח קונים רק פריירים. ו6 אלף שח משלמים גם רק אלה שרוצים תמיד את הכי חדש והכי פלצני.

עולם האנדרויד לא כל כך מפותח עדיין (במיוחד בארץ) וגולגול עדיין עובדים על הרבה שיפורים לאנדרויד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנדרויד מעולה.

אין מה לחשוש מעניין העברית. קצת ראש על הכתפיים ופותרים את העניין בשעה עבודה (כולל זמן החיפוש והלימוד של המידע) וגם זה רק אם לא יצא עדיין עדכון אנדרויד 2.2. לסמסונג.

אני עמדתי בפני אותה דילמה. בחרתי ב-HTC בגלל מספר דברים:

1. אף פעם לא הייתי מרוצה מהאיכויות (פלסטיקה, עמידות, הרכבה ומערכות הפעלה) של מכשירי סמסונג.

2. ל-HTC היסטוריה מוכחת וקהילה פעילה מאוד של מפתחים. זה מבטיח חיים ארוכים ומעניינים למכשיר.

3. ממשק ה- SENSE של HTC מאוד נעים לשימוש יומיומי. הממשק של סמסונג לא קרוב לכך.

4. ייתרונות הסמסונג, בפועל, אינם קיימים. המסך טוב יותר אבל לא באופן מכריע, הבדלי מהירות לא מורגשים (אלא אם כן אתה "גיימר סלולארי") ועניין הזיכרון פתיר באמצעות כ. זיכרון.

חשוב לציין - כל זה בתוקף לדיזייר עם מסך אמולד. היום הם התחילו לשווק את ה- SLCD. אין לי מושג איך הוא בהשוואה (השמועה היא שהוא צורך פחות בטרייה ונראה טוב יותר בשמש וששאר האיכויות קרובות מאוד לאמולד).

בהצלחה !

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כ-3 שבועות עם HTC DESIRE ואפילו לא ניצלתי 20% מהיכולות שלו עדיין.

לפני קבלת המכשיר, לא ידעתי כלום באנדרואיד. היום אני כבר שולט לא רע וכל יום מתפעל מהיכולות.

ואני גם בדעה של LIVEN, סמסונג אף פעם לא עשה עלי רושם טוב ואכן, קהילת המפתחים ל-HTC גדלה מיום ליום.

כנס ל-XDA ותיווכח.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ה-HTC DESIRE נותן את התמורה הטובה ביותר לעלות שלו,אין סוף לשיפורים והכל עיניין של כסף,עם כבר את משתולל עם הכסף אז תפזול כבר למכשיר שנחשב לטוב ביותר בעולם נכון להיום ה-HTC EVO 4G !!

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=341#uploaded_files/users_profile/re670.1011024486.sprint_htc_evo_4g_540x470.jpg

עם אתה לא רוצה להוציא סכום גדול אז HTC הוציעו דגם מוזל ל-htc desire והדגם נקרא HTC Wildfire (נמכר בארץ בסביבות 2300 ש"ח בלבד!)

http://www.tgspot.co.il/cellphone/htc-wildfire-popup-android-2-1/

ובכל זאת הייתי מוסיף קצת ולוקח את ה-DESIRE מכשיר מעולה אמין יש בו את כל מה שצריך וגם המחיר מצויין בשביל התמורה שמקבלים:-D.

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/15-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440?artc_pg=21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה ה-HTC DESIRE נותן את התמורה הטובה ביותר לעלות שלו,אין סוף לשיפורים והכל עיניין של כסף,עם כבר את משתולל עם הכסף אז תפזול כבר למכשיר שנחשב לטוב ביותר בעולם נכון להיום ה-HTC EVO 4G !!

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=341#uploaded_files/users_profile/re670.1011024486.sprint_htc_evo_4g_540x470.jpg

עם אתה לא רוצה להוציא סכום גדול אז HTC הוציעו דגם מוזל ל-htc desire והדגם נקרא HTC Wildfire (נמכר בארץ בסביבות 2300 ש"ח בלבד!)

http://www.tgspot.co.il/cellphone/htc-wildfire-popup-android-2-1/

ובכל זאת הייתי מוסיף קצת ולוקח את ה-DESIRE מכשיר מעולה אמין יש בו את כל מה שצריך וגם המחיר מצויין בשביל התמורה שמקבלים:-D.

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/15-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440?artc_pg=21

ה4G לא רלוונטי לארץ, אין כאן תמיכה ברשת הזו. (ועד שתהיה, יהיו מכשירים אחרים וטובים יותר).

wildfire לא ממש בא בחשבון, כי אני מחפש את הפסגה, לא את הפשרה.

ולגבי הדיזייר - אין ספק שהעיצוב/איכות בניה שלו עולים על הסמסונג, אבל ממה שהספקתי לקרוא ולראות, בכל שאר התחומים הסמסונג עולה על הדיזייר בלפחות שתי דרגות.

ממשק כזה או אחר - ראיתי את שניהם ביוטיוב, שניהם נוחים, ולסמסונג יש גם אפשרות להקליד עם שתי ידיים... הHTC משתגע מנסיון דומה, במיוחד בהצלבת צירים.

בקיצור לפי איך שזה נראה, ההחלטה על המכשיר כבר התקבלה, עכשיו רק נשאר להחליט איפה ומתי לקנות אותו.

מישהו כאן יודע מתי המכשיר (הסמסונג) אמור להגיע לרשתות הסלולר??

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...