Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מיצובישי לאנסר 2007

שימו לב! השרשור הזה בן 4984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי לאנסר 2007 ''ספורט''(חישוקים קלים,הגה ספורט),אני מעונין להוסיף לה פילטר פתוח שתינשום בגבהות לאוטו יש ראם אייר מקורי,אני מעונין בפילטר פתוח ללא הקופס,ברגע שאני מוריד את הקופסא אינ עדין יוכל להשתמש בראים אייר המקורי?,אני מעונין גם ברעש יניקה נחמד,קוד המנוע הוא 4G18 צריך איזה שהוא חיישן שיעקוף את החיישן של הפילטר?

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, מדובר בגירסה מאובזרת של הלאנסר שאומנם היא נקראת "ספורט", אך לא הייתי מגדיר אותה כך.

לפי קוד המנוע מדובר במנוע 1.6 בסביבות ה100 כ"ס. מכיוון שהרכב אוטומט אין כל כך הרבה מה לעשות,

(וגם לא מדובר בגירסת ה2.0). פילטר פתוח זה לא בעייה להתקין, ואם הראם אייר מתאים פיזית

תוכל להישתמש בו בגדול. או שתקנה פילטר ותעשה לבד "קיט יניקה".

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קיט ראם אייר מקורי ברכב השאלה עם אפשר להשתמש בוא עם אני ירכיב פילטר אוויר פתוח(קונוס)אני מעונין להתקין אותו מכמה סיבות סיבה ראשונה והכי חשובה שינשום בגבהות כי עכשיו ב4.5-5 ההאוטו נחנק סיבה שניה זה שיעשה רעש יניקה נחמד עם זה או זה או שינשום יותר טוב אז ברור שינשום יותר טוב

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל כבר לרכוש פילטר INBOX, ואז גם לא צריך לחתוך ולשנות כלום. וכך גם להישתמש בראם-אייר המקורי שנמצא

כרגע ברכב.

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר INBOX יתן רעש יניקה כמו פילטר קונוס?,כמה עולה פילטר INBOX?,מאיפה אני משיג?

המערכת שלי :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...