Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אקורד? מאזדה 6? פסאט? מונדאו?

bl47531
שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום הנכבד,

שאלה ברשותכם,

ברשותי תקציב של כ- 110000 ש"ח ומעוניין לרכוש רכב מנהלים.

הרכבים עליהם מדובר: שנתון 2007,2008

הונדה אקורד, מאזדה 6, פולקסווגן פסאט ופורד מונדאו.

הרכבים הנם מליסינג תפעולי נהג יחיד, מקום אמין, הרכבים שמורים וללא תאונות ואו שינוי ספידומטר.

1.הונדה: מודל 2007, 70000 ק"מ מחירון 110000 ש"ח מבקשים 101000 ש"ח

2.מאזדה 6 מודל 2007 72000 ק"מ מחיר של 90000 ש"ח

3.פורד מונדאו מודל 2008 70000 ק"מ מחירון 115000 ש"ח מבקשים 104000 ש"ח

4.פסאט רגילה מודל 2008 60000 ק"מ מנוע 2000 קבוצת רישוי 5 מחירון 124000 ש"ח, מבקשים 111000 ש"ח

פסאט דגם לקצורי 2008 קבוצת רישוי 6 (הבדל בין הרגיל ללקצורי- גג נפתח ושליטה על המערכת מההגה) המחיר 131000

ש"ח מבקשים 117000 ש"ח.

מבקש את עזרתכם בבחירה,

מה עדיף לפי הסדר

מה שומר על הערך יותר

מה סחיר יותר

תצרוכת דלק

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע מאוד מאמין לחברת הליסינג, על איזו חברה מדובר

ואיך אתה יודע שהם אמינים, ולא היה שינוי ושהיה נהג יחיד?

(לא שאני מזלזל, אני פשוט רוצה לדעת)

למה משמש האוטו?

לי יש זיקה לאקורד מסיבה כל שהיא לא ידועה, אני פשוט מאוהב ברכב הזה, ולכיוון הזה הייתי הולך.

המונדאו היא משאבת דלק אחת גדולה.. אם אתה שואל אותי הרכב הוא מסורבל, מאסיבי ולא נוח.

השאר עומדות בערך על אותו המאזן, בסופו של דבר נהיגת מבחן היא הפיתרון הטוב ביותר,

אם יש יחס טוב וכזו עסקה ואתה בוטח בחברה כל כך, שיתנו לך נסיעות מבחן ותחליט.

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובתך,

יש 2 חברות אוויס ואוטו סנטר,

שקיפות מלאה כולל נסיעות מבחן, בדיקה היכן שאני רוצה, ספר טיפולים פתוח ומקום הטיפולים, לפי הביטוח- ליסינג תפעולי נהג יחיד עם שמו, כאשר בד"כ מי שמקבל את הרכבים הללו הם מנכ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי. במקום לקנות רכב מליסינג, שכאמור יתכן ומסתירים ממך פרטים מהותיים, או פרטים שאפילו נציגי המכירות אינם יודעים, כי יתכן והנהג התעלל ברכב, לכן: ממליץ לך לפנות לסוכנות אוטודיל בבני-ברק, שם יש מבחר גדול של רכבים מיד ראשונה בעלות פרטית, תנבור בהיסטוריית טיפולים ותוכל לקחת רכב טוב יותר.

בגדול, ממליץ על פאסאט - רצוי עם מנוע 1.8 טי.אס.איי.- נראה לי שמנוע מסוג זה הוכנס בפאסט בשנת יצור 2009.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאסאט 1.8 שווקה משנת 2008, ומחיר מחירון שלה הוא 141 אלף ש"ח ע"פ מחירון יד 2.

הייתי ממליץ לך לחפש אוטו בסוכניות עצמן, למשל סוכנות הונדה, שבאים לעשות טרייד אין ומשאירים את הרכב הישן שלהם שם.

רכב ישן הכוונה ל2008 +-.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובתך,

יש 2 חברות אוויס ואוטו סנטר,

שקיפות מלאה כולל נסיעות מבחן, בדיקה היכן שאני רוצה, ספר טיפולים פתוח ומקום הטיפולים, לפי הביטוח- ליסינג תפעולי נהג יחיד עם שמו, כאשר בד"כ מי שמקבל את הרכבים הללו הם מנכ"ל.

שמירת ערך - המאזדה תשמור הכי טוב על הערך, פשוט כי עם ישראל מאוהב במאזדה. מבחינת איכות רכב - ההונדה והפאסאט עדיפות. פשוט מכוניות טובות יותר. מהניסיון שלי עם חברות ליסינג - אוויס היא האמינה ביותר מבחינת הטיפולים והתיעוד. בנוסף, במכוניות כאלה בד"כ המשתמש ברכב הוא אדם אחד, או בני משפחתו, והרכב לא עובר מנהג לנהג בחברה. בכל מקרה, מה שחשוב הוא לקחת את הרכב לבדיקה עצמאית במכון בדיקה ולקבל על הרכב אחריות והתחייבות לטרייד עתידי

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...