Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לטיפול 90K לטויוטה קורולה 2007 אוטו....

tokame
שימו לב! השרשור הזה בן 5034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוצאתי תדפיס של מה אמורים לעשות בטיפול לפי חברת טויוטה,והסעיפים הם:

מרווח שסתומים(בדיקה).נוזל תיבה"ל אוטו(בדיקה). החלפת נוזל בלמים. החלפת מסנן מזגן. בדיקת כמות נוזל קרור מזגן.

מסנן אוויר(בדיקה). מצתים(בדיקה). דוושת בלם ובלם חניה(בדיקה).

השאלה שלי אם הם באמת בודקים את כל הסעיפים האלה במוסך?

2)אם יש ליקוי כלשהו האם הם מתקנים או מתריעים בפניי?

3)האם מחיר הטיפול כולל את תיקון הליקויים או רק את הבדיקה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצפה שבכל מוסכי היבואן מחיר הטיפול יהיה זהה

לאחר סבב טלפונים מסתבר שיש הבדל מוסכים מורשים שלוקחים פחות על טיפול זהה (הפרש של 10%)

שאלה, טיפול שכולל:

החלפת פילטר שמן, החלפת שמן מנוע, החלפת נוזל בלמים, החלפת פילטר מזגן + הבדיקות הרגילות של טיפול תקופתי אמור לעלות בין 700 ל 800 ש"ח (במוסכי היבואן)? נראה לי ממש יקר.

מה המחיר הסביר לטיפול כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הבדיקות שציינת חוץ מאשר בדיקות הקשורות לבטיחות נסיעה אתה יכול לבצע בעצמך בעלות של 0 שקלים.

ב-99 אחוז מהמקרים לא בודקים מירווח שסתומים גם אם נאמר לך שכן.

בקשר להחלפת נוזל בלמים הייתי מתעקש לראות שבאמת מחליפים לך את הנוזל ולא רק מוסיפים או שואבים את השמן מהמיכל וממלאים את המיכל מחדש.

החלפת פילטר מזגן+פילטר אוויר עבודה של 20 דקות לכן אני ממליץ לך לרכוש פילטרים ולהחליפם בעצמך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצפה שבכל מוסכי היבואן מחיר הטיפול יהיה זהה

לאחר סבב טלפונים מסתבר שיש הבדל מוסכים מורשים שלוקחים פחות על טיפול זהה (הפרש של 10%)

שאלה, טיפול שכולל:

החלפת פילטר שמן, החלפת שמן מנוע, החלפת נוזל בלמים, החלפת פילטר מזגן + הבדיקות הרגילות של טיפול תקופתי אמור לעלות בין 700 ל 800 ש"ח (במוסכי היבואן)? נראה לי ממש יקר.

מה המחיר הסביר לטיפול כזה?

נראה לי שאתה צריך קצת פרופורציות.

מעט מכוניות עולה טיפול 90 אלף במוסך יבואן רק 800 ש"ח.

גם אם תמצא מוסך אחר שעושה את זה ב 500 ש"ח, עדיין עדיף לעשות את זה במוסך יבואן, לדעת שהחלפים/שמן ברמה טובה, שיש אחריות (גם של היבואן) לבעיות, ובמכירה אתה יכול להפנות את הקונה למוסך טויוטה לקבל היסטוריה מלאה.

וגם:

לא לעשות טיפולי "מדרכה" למיניהם לאוטו 2007 חדש יחסית !

לא להתקמצן ! זול עולה ביוקר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסכים טובים מאוד שאינם מוסכי יבואן, החלפה של שמן מנוע, פילטר שמן ונוזל בלמים היא פעולה סופר בסיסית.

לגבי המחיר

פילטר שמן מקורי - 60

שמן מנוע 150

נוזל קירור - 100

פילטר מזגן - 60

סה"כ - 370 שח

מוסך יבואן מבקש על הטיפול הזה 800 שח - כלומר 430 שח עבודה לטיפול קטן ופשוט יחסית

אין לי דבר נגד מוסך היבואן, להיפך פשוט נראה לי מחיר מעט גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אפשרות לבדוק מרווח שסתומים בדגם זה כי מדובר במרימי שסתומים הידראוליים.

הכוונה בדיקה במסגרת טיפול זה אך ורק אם שומעים רעשים מכיוון המנוע מהשסתומים ההידראוליים ויש צורך

להתריע על כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...