Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מאתרים בעלים של בית נטוש?

yaba
שימו לב! השרשור הזה בן 5040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לידי בית קטן ונטוש כבר שנים. הוא מוזנח ומלא בזבל בחצרות שלו.

פניתי לעיריה במטרה שיפנו לבעל הבית לפנות את הזבל, אך הם אמרו שהם צריכים שם של בן אדם, או אם זה של עמידר לדבר איתם.

פניתי לעמידר והם אמרו שזה לא בית שלהם.

למי אני פונה במטרה לברר של מי הבית?

אם כבר אף אחד לא רוצה עליו בעלות, אז לא אכפת לי להעביר אותו על שמי ואני כבר אסדר שם.

למי פונים לעשות את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל בכמה שקלים להוציא נסך טאבו על פי חלקה וגוש ושם יופיעו פרטי הבעלים.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה שהבדואים עושים: תפלוש, תסדר קצת, תגור בו ותקבע עובדות בשטח.

ככל שתגור יותר שנים, כך בבוא היום כשיבוא מישהו ויטען לבעלות, בסופו של דבר הוא עוד יצטרך לשלם לך כדי שתתפנה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אף אחד לא רוצה עליו בעלות, אז לא אכפת לי להעביר אותו על שמי ואני כבר אסדר שם.

למי פונים לעשות את זה?

אתה בסדר אתה, ממש צדיק הדור :-D

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה מה שהבדואים עושים: תפלוש, תסדר קצת, תגור בו ותקבע עובדות בשטח.

ככל שתגור יותר שנים, כך בבוא היום כשיבוא מישהו ויטען לבעלות, בסופו של דבר הוא עוד יצטרך לשלם לך כדי שתתפנה.

.

מה שכן, אני בטוח שזו השיטה למצוא מי הבעלים של הבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V8Driver,

אני לגמרי לא בטוח שאתה צודק.

מקום העבודה שלי היה פעם לא רחוק מבית נטוש שעמד כך במשך שנים רבות. בסופו של דבר הומלסים "השתלטו" על הבית.

כשהצחנה עברה כל גבול, העירה התערבה, ניקתה ואטמה את המקום, אבל זה לא החזיק הרבה זמן. ההומלסים חזרו.

בחורף ההומלסים התחממו ופרצה שריפה - כאמור בית נטוש בודד במגרש, כך שלא נשקפה סכנה מיידית לסביבה. לאחר שהשריפה כובתה, שוב נאטם הבית וכעבור זמן שוב נפער חור וההומלסים חזרו. לאחר השריפה חלק מן הבית היה במצב קרוב להתמוטטות ובכל זאת לא נעשה דבר. פניתי בכתב לעיריה והזהרתי שיתכן וקיים חשש שהמבנה יהרס על יושביו ההומלסים שכן פה ושם קרסו חלקים ממנו.

תשובת העירה היתה יותר מתמוהה - אנחנו לא יכולים להרוס כי לא איתרנו את בעל הנכס להתריע בפניו.

אבל העירה בכל זאת עשתה מעשה והחליטה לאטום מחדש ולהקיף בגדר.

לא עבר זמן וכמה עובדים זרים שגרו בסמיכות, פלשו לבית - עם קצת חומרי בניה שסחבו כנראה מהאתר שהם עובדים בו, המבנה קיבל טיפה צורה, אטימת החלונות נפתחה, נשתלו משקופים וחלונות ולמרות זאת, עדיין נשאר חורבה. חשמל הם מושכים מבנין סמוך שגם בו גרים עובדים זרים.

ובא לציון גואל.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסוף העובדים הזרים קיבלו בעלות על הבית?

המטרה המקורית שלי הייתה למצוא מי ינקה את הבית.

אם אני אצטרך לנקות את הסביבה שלו, אני כבר לא אצטרך את הבעלים, אז איבדנו את הפואנטה בכל הסיפור.

פלישה דורשת זמן, לא מתאים לסטודנט.

אני בסך הכל רוצה אחת משתי אופציות

1. למצוא על מי להפיל את נקיון הבית.

2. אני כבר אנקה את הבית ואשקיע בו ואז אחזיר השקעה בעזרת סטודנטים שמוכנים לשלם את המחירים המופקעים החדשים בב"ש. רק שיעבירו לי בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאני זוכר, לאחר 7 שנים של מגורים אתה מקבל חזקה ולא ניתן לפנות אותך (כמובן שאם במהלך ה 7 שנים מישהוא מתלונן אז אין חזקה ואין נעליים וכמובן שגניבה או גזל מבטלים את זכות החזקה).

יש לי חבר שגר בפאקינג טירה צלבנית בעין איילה, היה כולה חדר מט ליפול שביצבץ מהקרקע והוא עבר לגור בו.

הוא קצת סידר, הכניס דלתות וחלונות וחי ככה.

מישהוא רמז לו שזה מבנה מאוד עתיק ובתקופה הזאת אין סיכוי שבנו קירות כ"כ עבים כולה לחדר אחד בודד וכדאי להתחיל בצד ולראות לאן היסודות של הבית יורדים.

תוך שנתיים נחשפה שם לא פחות מטירה ענקית! :shock:

באותו שלב קפצו עליו כל האירגונים (רשות העתיקות, טאבו, מועצה אזורית וכו'), לא עזר להם כלום, הוא גר שם 7 שנים עבר על שמו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו באמת חבל על הנכסים האלה הם בסוף מקור לונדליזם ואף לאיכלוס הומלסים ונרקומנים.

אצלי ברחוב יש בית פרטי שבעבר המאוד רחוק גרו בו זוג אנשים מבוגרים וכנראה שהלכו לעולמם. כעת, הבית עומד על מקומו עם עשבים שוטים מכל עבר, זבל שנזרק לצדי הבית ובכלל הכל נראה בבלאגן שלם וחבל.

בגירה, חייב לציין שחבר שלך חיי בסטייל... המקומות האלו לא רדופים במקרה? :lol:

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור.

אם אתה רוצה לדאוג שהכל יהיה נקי שמה אין בעיה, אני אפילו מוכן להקריב מעצמי ולעזור לך.

תעביר את הבית על שמי ואני כבר אדאג שהכל יהיה נקי ויפה.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור.

אם אתה רוצה לדאוג שהכל יהיה נקי שמה אין בעיה, אני אפילו מוכן להקריב מעצמי ולעזור לך.

תעביר את הבית על שמי ואני כבר אדאג שהכל יהיה נקי ויפה.

:wink:

תראה, כדי להעביר על השם שלך, צריך קודם למצוא את הבעלים החוקיים כעת.

אני מניח שאם כבר, אז היה דואג לניקיון השטח ומעביר לבעלות של עצמו :-P.

לגבי העשבייה.

אם יש שם עשבייה גבוהה, שיכולה להביא נחשים, עכברים עכברושים וכו', זה יכול להפוך למפגע תברואתי

ולדעתי לעירייה לא תהיה ברירה אלא לטפל בזה. אני לא מבין למה העיריה לא תטפל במה שצריך ותצבור חוב לבעלי הנכס

בבוא הזמן כשוציא את הראש לאוויר מעל פני המים.

כאילו שהם פיתחו מצפון פתאום. הרי לחייב אותך על איזה קנס מלפני 5 שנים, אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.gov.il/FirstGov/TopNav/OfficesAndAuthorities/OAUList/ConstSurvey/firstGovGushcalculator/

תבדוק באתר למעלה מה הגוש חלקה של הבית. אחר כך תכנס לאתר דואר ישראל תשלם 15 ש"ח ותוציא נסח טאבו של המבנה שם תוכל לראות בבעלות מי המבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעית פותח השרשור זה הטינופת והמטרדים שמסביב לבית.

חובת העיריה לטפל בכך.

כתוב מכתב רשום למחלקת התברואה , ציין כי צפית גם בנחש כזה או אחר והשטח ינוקה חיש קל.

לעיריה יש את הכלים למצוא את הבעלים או לצרף את החיוב על הניקיון לחובות האחרים הנצברים על הנכס עד שיבוא בעליו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האתר שמוציא פרטי גוש וחלקה.

אני שוב אפנה לעיריה במכתב רשמי בתקווה שהפעם באמת יטפלו אחרי שאברר שבאמת אין מצב להשתלט על הבית :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...